Skoči na vsebino

[slinchev kotiček] Limited relisi, knjige, soundtracki, printi in ostala krama


Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...

jaz sem samo par levelsov na ps3, ful mi je bila težka igrica :D 

 

tudi sploh ne poznam žanra, sem komaj v enem petem poskusu prvega levela poštekal da lahko zaviješ v štacuno, kupiš suši in se s tem pohealaš

 

imam pa ful željo preigrat, pa folk, ki ima rad ta žanr, pravi da je hud predstavnik žanra

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 1 uro:

Kaki zanr pa je to sploh? Jaz nic ne poznam o tem scottu...

 

Galko reče pred 31 minutami:

 

Final Fight, Streets of Rage, Cadillacs & Dinosaurs. Beatem up žanr.

 

In nenazadnje še moderna izvedba teh biserov, ki se deloma nanaša na te hodi-pretepačine - River City Girls.

Povezava do prispevka

Za ljubitelje vinila, ravnokar sem dobil pošiljko plošč naročenih iz japonske, katerih ne dobim v EU pa da se na glavo postavim. Vzel dopust za čakanje na zoll amtu, da plačam carino in davek. 

 

Pa so me prijazni japonci prijetno presenetili z dispatch note in provizorično ceno gor.

 

Močno priporočam mega kul Japonce.

 

 www.recordcity.jp/en/catalog?narrow_down_6=Dub Store Records&item_num=25

 

 

 

PXL_20210113_122949669.jpg

Povezava do prispevka
JediEagle reče Pravkar:

Hm... sam to je kr tvegano, a ni :D Še vedno bi lahko carina ti ustavila in zahtevala račun. Ti bi poslal račun, kjer pa ne bi bila provizorična cena gor, in bi vseeno plačal :D

 

Kot povedano zgoraj jaz sem bil pripravljen plačat pa so me presenetili z lepo gesto :) tko da če greš z temu mindsetom v nakup ne vidim problema :)

Povezava do prispevka

Summoning @Slinch, tole sem prejle zasledil, mogoce bos interested. Danger cel soundtrack iz nule spustil, 20 komadov, pred tem pa v 13 letih ene 6 komadov vsekup pa ene 2 ekstra za na Furi soundtrack. :D

 

https://www.g4f-records.com/en/produit/haven-edition-vinyl-pre-order/

Vinyl-Haven-Front.png

 

E: NMD, silly me, vidim da si ze imel na radarju nekaj casa nazaj :lol:

 

 

uredilo bitje G.T.I.
Povezava do prispevka

tale order je (eden redkih) brez robe za flipnit :D :mellow: :(

 

sicer dvomim da bi se dalo nardit nek keš, vsaj kratkoročno, mislim da je vse open preorder za dober mesec, tako da bo kar trajalo, da karkoli pridobi na vrednosti, če sploh

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...