Skoči na vsebino

[slinchev kotiček] Limited relisi, knjige, soundtracki, printi in ostala krama


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 28 minutami:

Iz kje pa bodo poslali tole? Nam bodo raztegnili šupke še s carino? Ker jaz bi tole kar collector box vzel. Gre vseeno za očeta sodobnih igric.

Če nas feget Slinch vzame v skupinsko spolnost, si lahko razdelimo poštnino, ponavadi si pri LimitedRun tako fajn malo privarčuješ

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Jaz pa v Mefistovega prijatelja Aba nisem nikoli padel, pa sem oboževal te cinematic platformerje, še celo Heart of Darkness sem obrnil parkrat, čeprav je broken igrica. Pomoje preprosto kot otrok nisem imel dostopa do Aba, kasneje v lajfu pa so bili že boljši cinematic platformerji :D  

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 42 minutami:

Ugh, danes pa pride v prodajo Limited Run Star Wars Republic Commando Premium Edition. Barabe so ceno PC verzije poenotili s konzolnimi......grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

StarWarsRepublicCommando_MockUp_Market_B

Jaz sem jo ravno platiniral na PS5 in tole danes vzamem 100% vzel sem Jedi Academy / Outcast in oba SW racerja 

Povezava do prispevka

To je ta Telltale prvi špil, k je bil epizodična low budget zadevica. Par epizodic je sicer kr solidnih (predvsem zadnji dve), ampak vseeno gre za mehanično izjemno preprosto in starikavo zadevo z dost cringe humorjem.

 

Una original Sam and Max igrica je pa odlična, ampak tam gre za LucasArts kvaliteto.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 6 minutami:

sem mislil da je samo ena sam & max igrica in mel v spominu kot kar cenjeno

 

pa zdaj vijim da jih je kar ene par

Ena je originalna in je precej cenjena, potem pa imaš ta Telltale revival, ki ima 3 sezone, če se ne motim

 

Sam sem igral samo 2 sezono revivala, ki mi je bila kar luškana, ampak ni vredno nakupa, bolj 1 $ humblebundla :D 

Povezava do prispevka

btw nekje moram izliti svojo jezo zaradi nedeliveranih carskih indyjev na physical (forever), jo bom kar tukaj

 

- nobenih novic o Hades za PS4 ali PS4 retail - puši ga majmune

 

- datum izida Cuphead GOTY edition in napovedanega PS4 phsyicala še vedno ni znan - mrš, polži počasni sluzasti

 

- ne duha ne sluha o Disco Elysium GOTY PS4 Standard edition retailu - jedite mrzlega govna, pizde estonske

 

- zadnja objava na temo PS4 The Witness physical je februar 2018 - fuck off Jon Snow smrad

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...