Skoči na vsebino

[slinchev kotiček] Limited relisi, knjige, soundtracki, printi in ostala krama


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 3 urami:

Jst sem internet "dopisovalski" buddy z lastnikom bitmap books in mi pošilja knjige kot darilo, da ni carin itd. Če kdo rabi, mu kakšno knjigo zrihtam pod mizo s 5 % popusta in nič carine :D

Če je resna ponudba, bi jaz zagrabil priliko. Če bo možno bi imel JRPG in CRPG knjigi, ko izdajo ponatis oktobra letos.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Majstri, doma imam nekaj GB(C) igričač, ki bi jih rad zdaj opremil s škatlo in dal na polico, da ne bodo gnile v predalu, sploh ker je nekaj legendarnih naslovov. Ampak v otroštvu je škatla standardno letela proč, tako da sem ostal samo s kartušami :D 

 

Zdaj ena opcija je, da si na etsy/pri Kitajcih kupim repro škatlice, druga, ki mi je ljubša, pa, da si škatlice naredim doma. Večino slik za reprote sem našel, primer, zdaj pa me zanima, če se komu sanja, na kak papir bi to bilo najboljš printat? Pa kako doseč ta glossy filing, ki so ga imele škatlice teh igric?

 

@JediEagle ti vem, da imaš par GBC iger v zbirki, če se prav spomnim? A imaš kak predlog? :D @Slinch mogoče kaj?

Povezava do prispevka

Nope, nimam. Jaz sem imel v otroštvu Gameboya (črnobel), edini špil, ki ga najdem pa je Tetris :D Za ostale nimam niti najmanjšega pojma, kje so. Ali sem jih izgubil ali oddal? Fuck, if I know :D Spomnim se še špila Super Mario World, pa mislim, da sem imel nek Mickey Mouse špil. To je pa to od spomina... črna pika v moji zgodovini zbiralništva.... mogoče sem zato dandanes tolk tečen in pridigarski, ko mi sine pomeša špile v škatlicah :D

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 urami:

Majstri, doma imam nekaj GB(C) igričač, ki bi jih rad zdaj opremil s škatlo in dal na polico, da ne bodo gnile v predalu, sploh ker je nekaj legendarnih naslovov. Ampak v otroštvu je škatla standardno letela proč, tako da sem ostal samo s kartušami :D

 

Jaz sem bil v dokaj podobni situaciji. Par GB in nekaj več GBA špiličev, samo na žalost že davno brez škatle. Sem tudi precej časa tuhtal, kaj bi bila najboljša rešitev za polično razstavljanje, vključno s poustvarjenjem originalnih embalaž in ličnih kasetnih škatulj.

 

Na koncu sem se odločil, da bodo igre najbolj avtentične v svojem deviškem stanju na diskretnem podestu, predvsem pa bom prišparal na času in živcih :D. Prilagam ne najlepšo sliko omenjenega.

 

K6EeWsu.jpg

Povezava do prispevka

Iskreno, jaz bi nardil kot piše samo hren. Samo sem sicer tudi kar avtist, recimo nekatere PS1 igrice sem imel incomplete, mi je npr manjkal ovitek, ali pa samo sprednji cover, ali pa sem imel komplet škatlo, samo CDja ni bilo noter.  Pa sem pokupil manjkajoči material na ebayu, da sem completal, pa mi je pol bilo tako ya ya ovitek je moj, samo ta CD pa je nek tuj o fuj. Pač nekaj mi pomeni ker je moje in od takrat, ne pa toliko v kakšnem stanju je in kako izgleda.

 

Če bi že želel izpostavit, bi ubodel kakšno stojalce

 

game-boy-color--cartridge_1024x1024@2x.j

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

:wub:

 

In celebration of this Sunday’s annual The Last of Us Day, Mondo, in partnership with Sony Masterworks and Naughty Dog, are proud to present the premiere physical release of an all-new vinyl titled The Last of Us Part II: Covers and Rarities.

 

Featuring all five acoustic covers from the game's pre-release marketing, or the game itself, this stunning collection of acoustic songs is an essential companion to the original soundtrack album, performed by Ashley Johnson (Ellie), Troy Baker (Joel), and guitarist Chris Rondinella.

 

https://mondoshop.com/blogs/news/the-last-of-us-part-ii-covers-and-rarities-ep-on-sale-info

 

UJYWSd8.png

 

Side A

Future Days
Performed by Troy Baker
True Faith (Inspired by Lotte Kestner's Cover)
Performed by Ashley Johnson and Chris Rondinella
Through The Valley
Performed by Ashley Johnson and Chris Rondinella


Side B

Take On Me
Performed by Ashley Johnson and Chris Rondinella
Wayfaring Stranger
Performed by Ashley Johnson, Troy Baker

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...