Skoči na vsebino

[slinchev kotiček] Limited relisi, knjige, soundtracki, printi in ostala krama


Priporočeni prispevki

sem kr neki prebral o obra dinn, res mi je carski koncept, škoda da je špil beyond grd :D:D

 

proper drogeraška predstavitev, me veseli da LRG še vedno zna haha, edino naslovi so mi bili pa hardcore kisli. Prov uno nič me ne zanima, za Outer world itak vem da izidejo in bom zelo verjetno ubodel (tnx za pro tip čamir), ostalo pa sam zenf po beli srajci. 

 

Garou: Mark of the Wolves mi je še zanimiv (ampak ne vem kok ga kej čutim v PS4 retail izvedbi, to bi rajši imel dejanski RL avtomat na firmi)

Pa povsem neznan naslov The Mummy: Demastered mi izgleda kot nekaj, kar bi dejansko z veseljem nažigal na switchu v postelji / kje na javnem prevozu (ampak spet, ni mi to vrsta špila, ki bi ga imel v retail obliki, bolj kot Tiger Arcade drkalico)

Povezava do prispevka

Obra Dinn je carska in ti priporočam, da jo greš ob priliki skozi, magari prej skadiš eno baso, da malo umiriš vizualnost :D 

 

Ni pa nujno polica material, saj zdaj izven nekega namenskega poglabljanja, če te zanima dizajn (ker je par res dobrih potez), zadostuje en skozihod

 

Pač all in all, mislim da je tudi če ti vizualno ne dogaja, je za prešpilat. Ker je res dober murder mystery s twistom, da ne razrešuješ murder mysteryja enega človeka, kakor je pri tem "žanru" v navadi, pač pa cele posadke na ladji :D . Pa tudi nasploh res ni nekih jakih murder mystery detektivk med igricami, vsaj meni se tako zdi ... 

 

Garou: Mark of the Wolves prvič slišim in vidim, zanimivo kok je teh nekih fighting igric. Zadnjič sem gledal nek youtube video nekih momcev, ki drkajo pretepačine, pa sta tako kazala ene 15 nekih anime-looking pretepačin za  PS4 :D 

Povezava do prispevka

Jop jop, edino večna dilema, switch al ps4 :D

 

Drugač s ćamirjem se dogovarjava za group buy, pa itak se splača še malo počakat, ker ponavadi blackscreenrecords importajo iam8bit stuff in se še malo prišpara, pa kolikor sem razumel zna biti celo wide relis, mogoče minus kakšni bombončki.

Povezava do prispevka

QXro0YLk

 

Navedek

Included in the Deliver Us The Moon Collector’s Edition

• A Deluxe Edition copy of the game (PS4 or Xbox One)
• The Award-Winning Original Soundtrack on 12” Double Vinyl
• Exclusive and limited Moonman ‘The Blackout’ Comic book
• A stellar hardback Deliver Us The Moon Artbook
• Detailed real-life Moon Map Poster
• ASE-shaped USB containing exclusive developer bonus content and more
• Space-tastic game Art Prints
• Numbered Certificate of Authenticity
• Mind-bending Lenticular Sleeve
• Authentic WSA Patch to become part of the team
• A bonus Deliver Us The Moon Steam key

 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 16 urami:

Untitled Goose Game retail (ps4, switch) preorder na iam8bit: https://www.iam8bit.com/collections/untitled-goose-game

 

web_productimage_UGG_game_03.png

 

Hehe OK, tole pa mislim da je končno rob, čez katerega ne grem :D:D:D 

 

Čeprav evo fuck it, bom probal gurmansko različico in če mi bo špil top ga vseeno naročim, kje pa piše da simulacija goske ne more biti polica material :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

 

Hehe OK, tole pa mislim da je končno rob, čez katerega ne grem :D:D:D 

 

Čeprav evo fuck it, bom probal gurmansko različico in če mi bo špil top ga vseeno naročim, kje pa piše da simulacija goske ne more biti polica material :D

Ma Goska je smešna in precej carska igrica. Igraj z žensko in garant vama bo carska izkušnja :). Je zelo smešna igra (miks slapstick humorja in vse preveva nek britanski ruralni vibe), kul uganke, hiter konec, na koncu pa se še zgodbovno vse zaokroži haha. Skratka ne vem točno, kdo je dev, samo je precej nadarjen humorist. Meni so comedy igre res redke in bi rad videl, da se žanr kaj razvije. Sprobi gurmana, po možnosti z žensko

Povezava do prispevka

Bom sprobal. Ženska sicer šopa samo strategije (po novem tudi Civ 6 na Deity lol) in Mario Kart, tko da dvomim, da ji bo tole kul, ji je pa ful všeč britanski humor, tko da ajde sprobamo :) 

 

Sicer dobi v moji kolekciji Worst Mefisto Lizzard Value for Money Award igrica What remains of Edit Finch, ampak tisto je res remek delo kar se tiče zlivanja različnih gameplay mehanik v cool melanholično zgodbo in overall carski vibe špila, tko da mi sploh ni vprašanja, ali to imeti na polici ali ne. Ampak tale goose game... je pa 1 urna igrica, kjer kot gos strašiš folk na vasi, ffs :D

 

Mi je pa všeč da dobiš zraven zemljevid vasi, v kateri nadleguješ folk, carsko

image.png.5e245b284d82274c17fb97bdc3c27b19.png

 

Povezava do prispevka

drugač POZOR!, igrica ima wide relis, je že na raznih UK amazonih, sigurno slej kot prej na base

 

bo pa samo iam8bit verzija imela zemljevid in ta stuff, po drugi strani pa je ta iam8bit verzija v papirnati škatli, ne plastični, tako da konsistenca na polici: -1

Povezava do prispevka

Ravno gledam in igrice dejansko sploh ni na ebayu. Ne da je ful draga ali ful redka al pa kej; ni je. Ne obstaja :D 

 

Sicer je pa eno od redkih vodil v življenju, ki se ga dosledno držim, je da se s folkom, ki ima What remains of Edith Finch na polici, pogovarjam samo po francosko (jezik kraljev). Tko da še dobro za vaju dva klošarja, da tega naslova nimata na polici, lahko vsaj razumeta kak moj dvotip ali inteligentno šalo :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 10 minutami:

Kaj si fukjen no, jaz bom dropal hobi kupovanja indie iger po enem nakupu, če bo tako trpela denarnica

 

mislim, saj bo tudi peasant verzija za kakih $30, samo valda ne boš kupil peasant verzije, ko pa tu dobiš

 

the book

 

:D

Povezava do prispevka
Slinch reče Dne, 21. 7. 2020 at 10:37:

drugač POZOR!, igrica ima wide relis, je že na raznih UK amazonih, sigurno slej kot prej na base

 

bo pa samo iam8bit verzija imela zemljevid in ta stuff, po drugi strani pa je ta iam8bit verzija v papirnati škatli, ne plastični, tako da konsistenca na polici: -1

 

 

Vse imajo isto dodatno vsebino. Razlika je samo v eko škatlici.

Povezava do prispevka

Če bi kdo Obra Dinn CE, danes je naprodaj, jutri več ne bo (ps4 verzija je že sold out, nekaj switch kosov bo na voljo ob polnoči). Standard verziji sta odprt preorder za en mesec.

 

Ob polnoči bo tudi druga runda Papers, Please za PS Vito, če kdo kupuje. Verjetno ne bo dlje kot minuto.

 

https://limitedrungames.com/

 

Milan Records so odprli preorderje za Ghost of Tsushima 3xLP: https://milan-records.myshopify.com/products/preorder-ilan-eshkeri-shigeru-umebayashi-ghost-of-tsushima-music-from-the-video-game-3x-lp

 

GOTJPG_1024x1024@2x.jpg?v=1594854696

Povezava do prispevka

v petek pošlje Base.com retail verzijo Streets of Rage 4 za PS4. Fak kok se veselim igranja, prov arcade stick sem si že pripravil da bom res uno proper old school :D 

 

Drgač sem pa gledal kaj bi še imel na retail izdaji iz te generacije in sem ugotovil, da poleg Civ 6 complete edition, Cupheada in Witnessa pogrešam še Street Fighter 5 complete edition in pa Disco Elysium. Grem pa stavit, da od naštetega pride na retail vsaj Cuphead in Disco Elysium.

 

Mislim, da bo končna PS4 retail zbirka ob koncu generacije nora.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...