Skoči na vsebino

[slinchev kotiček] Limited relisi, knjige, soundtracki, printi in ostala krama


Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
Slinch reče pred 1 uro:

Se dobro ker sem og igrico preigral po dolgem in poce.. aja nisem bil sposoben priti cez 30% lp

 

In ugibam da dodaten content ni za folk ki ni prisel cez 30% :D

Ma v bistvu so zdaj tri kampanije

 

OG je to, kar si prišel do 30 %, so pa jo zbalancirali in malo potweekali puzle, tako da je zdaj dejansko lažja igrica (še vedno tako težka, da ti poči možgan)

 

Druga kampanija so kao bolj eksperimentalne ideje in koncepti, ki so izpadli iz OG igrice, npr. vodenje dveh zverinic hkrati itd., vse highly eksperimentalno in pomoje si premalo avtist, da bi znal to igrat 

 

Tretja kampanija pa je pure new stuff, ki ima tudi BABA IS 3D mehaniko in svašta drugih gimmickov, tudi hommage Mariotu itd. Ma vsega svašta je not, dejansko mal pokaže, kako powerful je ta tool za delanje levelov, mislim, en level je dobesedno 2d platformer lol 

Povezava do prispevka

Jaz sem Dončića POP figuro ravno včeraj naročil. :) Skoraj za đabe. Že dolgo namreč nisem kakšne nove nabavil. Itak pa sem prepričan, da kakšne dodatne vrednosti nikoli ne bo dosegla. Tako kot nekatere, ki jim gredo cene (iz meni neznanega razloga) skoraj v višave :) 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 14 urami:

Ma v bistvu so zdaj tri kampanije

 

OG je to, kar si prišel do 30 %, so pa jo zbalancirali in malo potweekali puzle, tako da je zdaj dejansko lažja igrica (še vedno tako težka, da ti poči možgan)

 

Druga kampanija so kao bolj eksperimentalne ideje in koncepti, ki so izpadli iz OG igrice, npr. vodenje dveh zverinic hkrati itd., vse highly eksperimentalno in pomoje si premalo avtist, da bi znal to igrat 

 

Tretja kampanija pa je pure new stuff, ki ima tudi BABA IS 3D mehaniko in svašta drugih gimmickov, tudi hommage Mariotu itd. Ma vsega svašta je not, dejansko mal pokaže, kako powerful je ta tool za delanje levelov, mislim, en level je dobesedno 2d platformer lol 

 

Trije ljudje na svetu so navdušeni

Povezava do prispevka

mene pri takih špilih najbolj sfuka, da ko dlje časa ne igram, sem tako zelo ven iz prakse in razumevanja igrice, da pol sploh ne upam več pognat (in po save fajlu sodeč je to blo nazadnje 2019)

 

extra twist pri tem špilu je, da ko enkrat zaglivi, ni druge kot da daš za neki cajta na stran in se pol vrneš s čisto glavo

 

zdaj pa zadeni ta jeben sweet spot

 

sem pa čeknil save, bojda je stock game 225 / 11 /+3, tako da lih ene 50%

 

5RDE29Q.png

 

teško je

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...