Skoči na vsebino

[slinchev kotiček] Limited relisi, knjige, soundtracki, printi in ostala krama


Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...

Se še jaz malo pridrožujem zbirateljskim fetišistom, ker sem ravno prah brisal s polic. :) 

Če se prav spomnim, se je včasih prav tekmovalo, kdo bo kupil več filmov v konzervah oziroma steelbookih (kar pa mene nikoli ni prijelo zbirati). Sedaj pa bolj redko vidim take poste tukaj, ste vsi le še na streamingu ali kaj? Jaz sem skenslal vse naročnine in šel nazaj na fizične izdaje, tako da ponovno gledam dobre filme. :P 

Nekaj bolj zanimivih 4k Ultra HD (v bistvu so vse edicije collector's ali limited, razen Hitchcockovega box seta, ki je običajna serija) izdaj iz zadnjega pol leta, ko sem šele lani malo z zamikom upgrejdal na 4K, ter posledično začel posodobljati zbirko:

0QvgXHK.jpg

1tt8JOL.jpg

 

Grejo pa zadnje čase cene preveč v nebo. Že tako so osnovne cene šle gor, potem še brexit in carina, v zadnjem času pa se mi zdi, da so potni stroški z vsakim naročilom višji.

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

WEB-TF6_BB_covslip_3d_launch_5.jpg?v=167

 

CROP-TF5_BE_spread_3d_launch_f28_7d5c038

 

CROP-TF5_BE_spread_3d_launch_f2.jpg?v=16

 

Navedek

Blood Echoes is not an official FromSoftware product, nor is it a comprehensive dissection of Bloodborne’s lore. It is very much, however, a testament to the game’s enduring power, and an attempt to understand the strong magic it exerts to this day.

The approach is prismatic, filtering the game through the hard-won illumination of essays published shortly after launch, plus a variety of newer essays and interviews commissioned by our guest editor, Simon Parkin (The New Yorker, The Guardian), exclusively for this anthology. 

 

https://www.tuneandfairweather.com/blogs/news/introducing-blood-echoes-a-bloodborne-anthology

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

Metroid Prime Remaster USA verzijo so scalperji na polno pobrali, špil je razprodan oz hočejo zanjo 100 €

 

https://www.eurogamer.net/scalpers-list-metroid-prime-remastered-physical-edition-for-twice-its-recommended-price

 

Čiat tko za info, da bomo retail loverji pravočasno dippal PAL verzijo :)

V EU je izid retail verzije 03.03.2023. Goblin ter Gamers imajo na voljo prednaročila za 39 €.

 

Če ti ni glih nujno po USA verzijo it.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Poštar je prišel danes: :)

Flash Gordon (1980), ultimativna 80s kitsch klasika je na voljo v izjemni limited 4K UHD izdaji na petih diskih, vključno z OST-jem od Queenov, v škatulji pa je še cel kup goodiejev. Hkrati je izšla še making-of knjiga, velikega, coffee table formata, ki je res lepo oblikovana in polna čudovitega slikovnega gradiva. Na sliki zgoraj levo je pa še dvd boxset izvirnih treh serialov Flash Gordon: Space Soldiers (1936), Flash Gordon's Trip to Mars (1938) in Flash Gordon Conquers the Universe (1940), koder se je vse skupaj začelo, in ki jih imam sicer že od prej, ampak fino »pašejo« poleg. :) 

 

HWIy22z.jpg

Povezava do prispevka
Navedek

Langue    

‎Japonais (Dolby Digital 2.0), Allemand (Dolby Digital 2.0), Tchèque (Dolby Digital 2.0), Italien (Dolby Digital 5.1), Français (Dolby Digital 5.1), Espagnol (Dolby Digital 5.1)

Jaz tukaj ne vidim "anglais"

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

RIP :cry:

 

https://www.thewrap.com/funko-mondo-layoffs-posters-cease-production/

 

Navedek

Earlier this week, Funko unceremoniously laid off most of the staff of Mondo, the Austin-based company whose distinctive and idiosyncratic movie posters, collectibles and records were the go-to ephemera for discerning movie-lovers, three individuals with knowledge told TheWrap.

They killed the poster division, which is a shock considering that’s how Mondo started

 

Navedek

Funko purchased Mondo less than a year ago from Alamo Drafthouse, in a deal that added some major cool cred to the Funko brand, known mostly for its Funko Pop figures. (More than one person has described Funko Pops as the original, physical NFTs and it’s hard to argue with that.)

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...