Skoči na vsebino

[multi] Northgard


Priporočeni prispevki

Igra oz je igralkdo?

Jaz sem se pred par dnevi lotil in mi je zelo všeč. Nekaj med warcraft 3 in settlersi. Fajn način. 

Edino ful se mi zdi časovno potratno, malo naredim, pa mi minejo ure. In nisem siguren če se prav lotevam zadeve. V bistvu hočem hitro napredovat in zavzema polja, ampak ptem sem nekako preveč razširjen in pol mi začne zmanjkovat resursov in podobno.... Bi moral počasneje napredovat, pa zasedena območja bolj razvijat in upgradat zgradbe...?

Povezava do prispevka

Pizda, a je tolk fejst zajebano naredit en uvodni post z opisom iz Steam storea in parimi slikicami, namest "jej, kul mesanca med W3 in Settlersi, sam mi prehit zmanjkuje surovin, lahk kdo pomaga?"

 

Pa tut sicer ze tema Strategije in City builderji obstaja, sam ne, itak, lazje je brez da bi pogledal po feedu in samo objavit nov topic brez da bi postal za pet sekund in prestudiral sam pri sebi. Klasika

 

Naj nekdo premakne cel pogovor tja v ono temo, ce je ze bila odprta s tem namenom

 

spacer.png

 

Navedek

After years of tireless explorations, brave Vikings have discovered a new land filled with mystery, danger and riches: NORTHGARD.

The boldest Northmen have set sail to explore and conquer these new shores, bring fame to their Clan and write history through conquest, trading, or devotion to the Gods.

That is, if they can survive the dire Wolves and Undead Warriors roaming the land, befriend or defeat the giants, and survive the harshest winters ever witnessed in the North.

 

 

Build your settlement on the newly discovered continent of Northgard

Assign your vikings to various jobs (Farmer, Warrior, Sailor, Loremaster...)

Manage your resources carefully and survive harsh winters and vicious foes

Expand and discover new territory with unique strategic opportunities

Achieve different victory conditions (Conquest, Fame, Lore, Trading...)

Play against your friends or against an AI with different difficulty levels and personalities

Enjoy dedicated servers and grind the ranks to reach the final Norse God rank!

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Osebno je se nisem igral, mam cist prevec city builderjev zdle instaliranih. Enga kolega sem okuzu z Anno 1404 in zej vsak dan poslusam, kak se mormo dobit na LAN partyju pr enmu doma, tk ko smo vcasih spilali AoE 2 in namest tega zj igrat Anno 1404 :D Pa Anno 1800 se laufam vzadi, zacel sem pa se z Civo VI, ce so jo ze glih talali zastojn na Epicu

 

Kar se pa Northgarda tice, zgleda ful dobro. V prihodnosti enkrat jo ziher vsaj sprobam, ma zanimiv gameplay, ki je, vsaj zgleda tako, velik timesink plus ne zdi se mi, da je tolk micromanagementa v igri, kar je za mene velika prednost ponavadi :D

uredilo bitje 4Stringed
Neki sem zajebal s quotanjem, pardon
Povezava do prispevka

Men je zakon.

Sicer je na ps res pedersko špilat, fonti so mikroskopski, ampak špil je pa super.

 

The-Saint reče pred 8 urami:

Igra oz je igralkdo?

Jaz sem se pred par dnevi lotil in mi je zelo všeč. Nekaj med warcraft 3 in settlersi. Fajn način. 

Edino ful se mi zdi časovno potratno, malo naredim, pa mi minejo ure. In nisem siguren če se prav lotevam zadeve. V bistvu hočem hitro napredovat in zavzema polja, ampak ptem sem nekako preveč razširjen in pol mi začne zmanjkovat resursov in podobno.... Bi moral počasneje napredovat, pa zasedena območja bolj razvijat in upgradat zgradbe...?

Jenjaj se tako hitro širiti!

Povezava do prispevka

Rad bi samo omenil, da je igrica v fizično obliki za PS4, tako da jo lahko jaz, Lizzard in Samo_Hren tudi uradno igramo :D

 

Sicer pa nikad čuo za tole, dobesedno prvič vidm karkoli v zvezi s to igrico, ampak mos def izgleda zanimivo. Pa berem da je dosti počasen RTS, ne vem če bi mi lahko karkoli bolje prodalo zadevo kot glih to :D 

 

edit: ej dejmo se lepo prosim držat pravila, da se v naslov topica dopiše platforma, na kateri je igrica. Vzelo vam bo 1 minuto googlanja, bo pa marsikomu približala špil, če je na "njegovi" platformi.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Nice info, sem bil skoraj 100% da je PC only:)

 

Z akcijskimi strategijami imam sicer na konzolah res slabe izkušnje (nekaj so se prejšnjo generacijo trudili s C&Cji na konzolah), ampak ta deluje precej bolj slow paced in ne toliko action oriented, tako da po mojem bi šlo s controlerjem.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...