Skoči na vsebino

Spotify - šeraj svoj playlist


Priporočeni prispevki

Eno Spotify vprašanje 

 

 

Streamam prek telefona na avtoradio 

 

Zadnjih par mesecev mi na avtoradiu ne izpiše trenutnega komada, ostane na prejšnjem medtem ko se vrti nov. Ko vžgem avto mi komad-dva dela vse ok, potem pa spet ne izpiše trenutnega 

V dveh avtomobilih je isto, na telefonu dela vse BP

 

Še komu? 

uredilo bitje Flaming_C
Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 11 mesecev kasneje...
Ripper reče pred 5 urami:

Kater od telih glasbenih ponudnikov je pa najboljsi po izkusnji? Zdj testiram Spotify. Vsecna zadeva, vecinoma glasbe je gor, deluje bp, tako da je ok. 
 

Imamo se deezer pa itunes. Kaka je ponudba/cena napram Spotifyu?

 

Jaz sem zadovoljen z Youtube music.... Res pa je da sem nezahteven uporabnik.... Ampak za 7€ imam YT music in YT brez reklam :)

Povezava do prispevka
Ripper reče Dne, 16. 3. 2023 at 18:09:

Kater od telih glasbenih ponudnikov je pa najboljsi po izkusnji? Zdj testiram Spotify. Vsecna zadeva, vecinoma glasbe je gor, deluje bp, tako da je ok. 
 

Imamo se deezer pa itunes. Kaka je ponudba/cena napram Spotifyu?

Imam Spotify in Tidal. Sem si zrihtal turški Spotify Premium Family za 2, 5 € na mesec in Tidal Hifi Family za 0,7 € na mesec preko Argentine in se malo igram z obema. Spotify drugače uporabljam že zadnja 3 leta. 

 

Nabor glasbe zelo podoben, se je pa že zgodilo da kakšnega komada na Tidalu nisem našel. Mislim, da imajo manj naših komadov / izvajalcev kot Spotify. 

 

Spotify deluje boljše z Amazon Echo napravami (Alexa). Spotify Connect je malo bolj napreden kot Tidal Connect, kjer na eni napravi izbereš drugo napravo, na kateri želiš poslušati glasbo. Recimo Tidal Connect ne podpira, da preko Appa izbereš Echo napravo, ker jih "ne vidi", pozna pa recimo Chromecast. Je pa tako, če rečeš Alexi naj predvaja pesem iz Tidala to deluje ok, nastane pa problem, ko bi rad poslušal izvajalca / pesem, ki ni angleški. To gre najlepše preko appa pri Spotify in si ne lomiš jezika. 

 

Kvaliteta glasbe je na Tidalu boljša 9xx kbps proti 320 kbps pri Spotify. 

 

Danes sem videl da obstaja open-source tool, da downloadaš komade v FLAC in videospote v MP4 iz Tidala na PC za poslušanje brez Tidala, moram probati.

 

Tidal ima videospote, ki jih Spotify nima, res pa da nima vseh spotov pri vseh izvajalcih. Je nek omejen nabor ampak lep dodatek. 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Mic-E reče Dne, 16. 3. 2023 at 23:18:

 

Jaz sem zadovoljen z Youtube music.... Res pa je da sem nezahteven uporabnik.... Ampak za 7€ imam YT music in YT brez reklam :)

Tole bi lahko malo prihranil, če bi želel. Youtube Premium Family preko Argentine oz. Indije je malo več kot 2 € na mesec, če vzameš letno naročnino.

 

https://www.mydealz.de/share-deal-from-app/2140482

 

Za YT brez reklam na Androidu uporabiš Youtube Revanced aplikacijo, je free. Obstajajo tudi zadeve za Android TV in PC (chrome plugin). 

uredilo bitje reaper
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
reaper reče pred 13 urami:

Tole bi lahko malo prihranil, če bi želel. Youtube Premium Family preko Argentine oz. Indije je malo več kot 2 € na mesec, če vzameš letno naročnino.

Narediš dummy google account iz Argentine in vzameš family account YT premium

Dodaš štiri realne accounte v family

 

83 centov na glavo na mesec

Povezava do prispevka

Eno pomoč bi rabil...

Do zdaj Spotifyja nisem uporabljal. Bi pa zdaj izključno imel za podcaste poslušat v službi, ker usrani Google podcast velikokrat ven vrže. 

Podkaste bi poslušal preko compa - web browserja. Se mi pa pri poslušanju pojavi problem, ko določene oddaje sicer začne predvajat, ni pa zvoka. Zanimivo, da slovenski in balkanski vglavnem delajo, serje pa pri angleških. Razni Locked on in podobno. Na telefonu pa dela bp.  Malo se igram s tistimi opcijami, pa sem mislil, če je kaka fora, da mi avtomatično predvaja na fonu, ampak ne vem, čemu ene bi, ene pa ne...? 

Sem pa tudi sam porajtal podobno foro kot Flaming - en čuden zamik predvajanega...

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Spotify dviguje ceno

 

 

Uporabniki v Sloveniji bodo za klasični naročniški paket za enega uporabnika (Premium Solo) mesečno od zdaj plačevali 6,49 evra, do zdaj pa so plačevali 5,99 evra

Za naročniški paket za dva uporabnika (Premium Duo) bo treba po novem namesto 7,99 evra odšteti 8,99 evra

Družinski paket Premium za družine, ki ga lahko hkrati uporablja do šest odjemalcev, pa bo stal 10,99 evra (prej 9,99 evra)

Plačljivi paket za študente bo po novem namesto 2,99 evra stal 3,49 evra

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
Ripper reče Dne, 16. 3. 2023 at 18:09:

Kater od telih glasbenih ponudnikov je pa najboljsi po izkusnji? Zdj testiram Spotify. Vsecna zadeva, vecinoma glasbe je gor, deluje bp, tako da je ok. 
 

Imamo se deezer pa itunes. Kaka je ponudba/cena napram Spotifyu?

Apple music. Zaradi loseless opcije. Edina jeba je, ker nimaš za PC, če želiš prek njega poslušat.

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...