Skoči na vsebino

Spotify - šeraj svoj playlist


Priporočeni prispevki

Dragi prijatelji in so-ljubitelji cigumigarskega pretakanja tukaj je tema v kateri delimo sezname predvajanja oz. playliste na platformi Spotify. 
Pogoj je, da ste playlisto ustvarili in posortirali sami.

Glejte na to kot deljenje svojega najljubšega mix-tape-a, kot da smo v ameriškem highschoolu circa leta 1984.

Zraven lahko napišete kratek opis, recimo v kakšnem moodu ste bli ko ste delali playlisto, kdaj vam jo zapaše zalaufat in slično.

 

 

Torej:

 

#1

625210218_Volvokaseta.thumb.png.78d64284faaf0b00fd375db5fcf46b9c.png

link:https://open.spotify.com/playlist/4pDfP6uKSlHghJRFvy8dpp?si=7lgOayB-Tnii_KbAj4b50Q

 

Playlista, ki je rekreacija kasete, ki je imela boredane ekskluzivno mesto v kasetniku mojega prvega avtomobila.

Gledajoč nazaj na to obdobje (torej sredina prvega desetletja dvatisočih) človek ne more ravno reči da gre za vrhunec kvalitete v glasbeni zgodovini, bo pa enerije poln nostalgia hit za vse ki ste rasli v tem obdobju.

 

#2

542518087_Rokomet2020.thumb.png.945ae60b3c7de663bc4abf81affe8700.png

link: https://open.spotify.com/playlist/01n5vR5XRBziFRBKuO43aY?si=j2nhyrh6TgKkXB1RaAxq_Q

 

Playlista katere namen je uporaba pred, med in po športnimi dogodki, vsebuje pa legendarne rock, punk rock, hip hop (in drugo) od recimo 60ih do danes, večinoma vsi up-tempo in high-energy.

 

Delite svoje!

uredilo bitje Large_von_Rear
Povezava do prispevka

Vbistvu rabiš VPN samo ko se registriraš in ko prvič zalaufaš Spotify app na računalniku, potem pa lahko normalno uporabljaš brez VPNa, dokler si app ponovno ne zmisli, da bi preveril kje si, to se zgodi enkrat na dva mesca recimo in takrat pač zalaufaš VPN in se vpišeš in potem znova uporabljaš brez problema. 

Ne rabiš sploh bit prikloplen na VPN ko pretakaš muzko, samo ko se vpišeš v app. 

Jaz uporabljam TunnelBear, ki je free in user friendly in teh 500 mega al kolko maš free na mesec je vrh glave za Spotify.

uredilo bitje Large_von_Rear
Povezava do prispevka

js sm na začetku korone začel en playlist z neklubsko elektroniko (mostly techno in derivati), mogoče komu pride prav. meni to sede za delat zraven. alpa kadit jointe celo noč.

https://open.spotify.com/playlist/52d5gUjhVNLrMxLf6gZflW?si=uz0cOd8STG2EoCAjdQHFMw

v glavnem stvari iz založb delsin, hypnus, ilian tape, neki ostgut ton, ultimae

 

edit:

image.png.75b10df0cb399eca69f9512b534e9fc8.png

 

 

also, samo VPN ni dovolj ker morš met tud način plačila (mastercard etc) registriran v isti državi kot probaš VPNjat.

če se komu hoče lahko kupim v trgovini une spotify bone za 10€ in pošljem, pm

uredilo bitje ZippeR
Povezava do prispevka
Large_von_Rear reče pred 2 urama:

Vbistvu rabiš VPN samo ko se registriraš in ko prvič zalaufaš Spotify app na računalniku, potem pa lahko normalno uporabljaš brez VPNa, dokler si app ponovno ne zmisli, da bi preveril kje si, to se zgodi enkrat na dva mesca recimo in takrat pač zalaufaš VPN in se vpišeš in potem znova uporabljaš brez problema. 

Ne rabiš sploh bit prikloplen na VPN ko pretakaš muzko, samo ko se vpišeš v app. 

Jaz uporabljam TunnelBear, ki je free in user friendly in teh 500 mega al kolko maš free na mesec je vrh glave za Spotify.

Jaz sem probal Tunnel Bear, pa se mi ves čas reconnecta in se mi zdi, da prav nič ne deluje :D

Povezava do prispevka

ne no. fora je če živiš v državi kjer je legit spotify maš pravico ga furat tud na dopustu. tko da če se loginaš vsake tolk z VPNjem je to to, drugač prosto po prešernu.

ampak sej sm napisu, problem se zatakne tud pri plačilu, vsaj če greš po standardni poti

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

A ste kje zasledili, da naj bi bil Spotify na voljo tudi v Sloveniji, bojda že čez nekaj dni? 

 

Tko, legalno, brez vpn-jev in podobnega :)

 

Jaz mu bom dal šanso, čeprav res ravno zdaj navajam na malce posodobljen YouTube music (hvala kurcu je Google po enem letu končno dal možnost avtomatičnega prenosa glasbene knjižnice iz Google Music v YouTube Music, ker če ne bi bilo tega, potem res ne bi imel nobenega razloga ostat na tej platformi).

Povezava do prispevka

https://www.nasdaq.com/articles/spotify-expands-to-russia-and-12-other-countries-2020-07-14

 

It will begin offering free and subscription services in 13 new markets, which include Albania, Belarus, Bosnia & Herzegovina, Croatia, Kazakhstan, Kosovo, Moldavia, Montenegro, North Macedonia, Serbia, Slovenia and Ukraine.

uredilo bitje Flaming_C
Povezava do prispevka

Okej, sem sprobal, vidim, od kje je YouTube music črpal inspiracijo za svoj app. :) 

 

Največji plus YT appa: vsi live posnetki, ki jih lahko poslušaš samo avdio, brez predvajanja videa.

 

Največji plus Spotify appa: podcasti, playliste (ker cel faking svet uporablja Spotify) ter možnost "remote control" uporabe telefona.

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 3 urami:

Kako pa spremeniš lokacijo v profilu, če si prej mel ZDA in ti Slolvenije sploh ne pusti izbrat? Fak, že vidim da bom po enem tednu popizdil, ker nimam volje za te pofukane geo locke (oz. paywalle) in VPN jiggling.

 

to so verjetno same komplikacije če želiš spreminjat obstoječi račun z nekim fake naslovom druge države

 

najbolj enostavna in hitra rešitev je registracija z drugim mailom :) kjer vpišeš vse svoje realne podatke

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...