Skoči na vsebino

[PS4] Ghost of Tsushima


Priporočeni prispevki

Glede na vse prebrano o tej igri, sem še vedno v dilemi ali je trash vreden igranja. Če je na nivoju Days Gone potem bi rekel da ne, če pa je precej boljša pa mogoče. Meni deluje sicer kot klasične sony smeti, ki dobivajo nore ocene in hvale samo zato, ker je sony eksluziva. Če bi bila MS eksluziva, bi prodali 100 kosov:D

Povezava do prispevka

Pač jst mislim, da je špil nekje tok kakovosten kot spider-man, sam da igraš samurajčka. Mogoče clo še rahlo slabši, ne vem pa kakšen je ta novi end game. Mogoče je ogromna razlika. Klasičen 7.5 špil pač :D Sam kot vidiš v tem topicu so mnenja dost raznolika, od posebneža gojca, ki misli, da je GOAT, do pač ljudi, ki so ga zbrisal po 2h urah, ker je repetitivno sranje, do pač nekih vmesnih ljudi kot sm jst, ki sem ga obrnu, sam no way da to še igram :D

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 2 minutama:

Zasluženo ima najvišjo user oceno od vseh PS4 iger?

 

OOOokej. Se odstranjujem iz vzvišenim pokroviteljskim odnosom in se opravičujem za nevšečnosti. 

 

Da ! In to ne pravim le jaz ampak očitno večina PS4 publike ;)

 

Opravičilo sprejeto.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Moje mnenje in mnenje PS4 publike na stran...... 

 

Tole je zapisala absolutno igričarska avtoriteta v Sloveniji (Sneti):

 

Navedek

PlayStation 4 pa se je z Last of Us 2 in Tsushimo poslovil kakor z mojstrskima zarezoma s katano, ki ju bomo pomnili še globoko v naslednjo generacijo.

 

Ja, TLOU2 in GOT sta dobila enako oceno.

 

Povezava do prispevka
gojc reče Pravkar:

@Ćamir

Misliš ultimativna blamaža z dokazanim goljufanjem ?

Sramota se kitit z organiziranjem takega sranja.

 

Še enkrat odjebaj s tem vzvišenim pokroviteljskim odnosom :alma:

 

Vzdevek podrepna muha mn3njala ti več kot pristoji.

 

Organiziral sem sranje 

 

Furam vzvišeni pokroviteljski odnos

 

Sem podrepna muha foruma

 

Ampak še vedno imam boljši okus za igrice kot Gojc, safe 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Eh brezveze... sem upal, da bo drugi del umeščen nekam med indijance v ZDA. Zakaj praktično ni iger o indijancih in njihovih plemenih?

 

Sej njihov prejšnji naslov je bil o indijancih v ZDA :)

 

0odabS7l.png?1

Delsin and Reggie are Akomish Native Americans, whose territory lies at the shore of Salmon Bay, Washington. 

Povezava do prispevka

:D

 

A nisi igral  Infamous: Second Son ?

 

Glavni protagonist je indijanec iz rezervata v ZDA. Z na novo odkritimi močmi skuša rešiti svoje pleme.

 

Spoiler

Sej vem drgač, da bi ti rad Wild West ero in takratne indijance ampak je smešno, k so prav indijance mel v prejšnjem špilu.

:)

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Sej GoT mehanika bi se res perfektno prenesla v Wild West ero. 

Tiholazenje in bojevanje sta že perfektna za tak tip igre. Pa namesto haikujev bi kadil pipo miru in žrl psihadelične kaktuse. Ropal bi mesta, ugrabljal ženske in skalpiral tipe. Seveda bi bil general Custer glavni nasprotnik v zgodbi.

:avadodo:

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Nisem še končal SP, še vedno sem na prvem otoku...dokaj ok zadeva... zaenkrat nekje 83-85/100. Ne znam pa povedati v katero smer bi šla ocena če bi imel več časa za igranje.

 

Malo sem pokukal legende, a še nisem prav zagnal zadeve (šel le prek tutoriala), ker bom najprej končal sp.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...