Skoči na vsebino

[PS4] Ghost of Tsushima


Priporočeni prispevki

Ezoterik reče pred 5 minutami:

Če maš pa razen combata še neki od tega, da raziskuješ (ne sam +1 collectible, kot je blo recimo v TLOU1) pol si pa itak zmagal življenje.

Čaki...sem kaj spregledal? Moram rečt, da kar precej vtikam nos v vse možne stavbe - da mi igra ali liki že težijo "here is a way", pa kaj več kot surovine, collectible ali par zombijev nisem doživel. Sploh, ko prideš v open world Seatle se mi je vse tak čudno in prazno zdelo, ko niti zombija na ulici ne srečaš.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Čaki...sem kaj spregledal? Moram rečt, da kar precej vtikam nos v vse možne stavbe - da mi igra ali liki že težijo "here is a way", pa kaj več kot surovine, collectible ali par zombijev nisem doživel. Sploh, ko prideš v open world Seatle se mi je vse tak čudno in prazno zdelo, ko niti zombija na ulici ne srečaš.

 

Prav vsak delček v Ellie Day One ma svojo zgodbo, vsaka stavba v kero greš :D Vse od sinagoge, banke, sodišča, raznih stanovanj, itd. Notri najdeš zgodbe folka, majhne hinte kaj se je dogajal, postojanke WLFja, itd. Mal ne morm štekat, da si v kok več kot 14 dneh še zmer Ellie day one :D

AMF reče pred 4 minutami:

Moram poudarit, da sem fan Gearsov&Souls serije pa mi je bil prvi TLOU igra generacije. Pač... z lahkoto.

Lahko pa tudi zaključiva z TLOU debato in se strinjava, da je nekomu igra dobra, drugemu "ne". In upava oba na to, da bo Sušima vse kar bi morala biti AC serija. Za začetek dobra igra.

 

Ma lahk pustiva pol ja, ker mislim, da je TLOU1 uizi ornk slabša igra od TLOU2 na prav vseh področjih (če zgodbo pustimo povsem postrani) in je bla tud men TLOU1 igra generacije. Pač pomoje sam ne morš past v feeling tega špila, ker sta filozofsko 1ka pa 2ka zlo podobn kurac.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 1 minuto:

Mal ne morm štekat, da si v kok več kot 14 dneh še zmer Ellie day one :D

Saj sem :D Mislim, da mi je ravno, ko sem sejval prekvčeraj napisalo day 2 (po tisti Abby sex cut sceni) in 26ur in nekaj v sejvu piše.

 

Ja, počakajmo na GoT, saj bo kmalu. Držim pesti, da ne razočara, ker pol bo kar suša do konca jeseni/zime.

Povezava do prispevka

Ma večina špilov, ki se jih lotim končam. Pa ima mi carske trenutke, ki mi potem po kaki uri pa pol žal presedejo. Predolga mi je za ta žanr iger. In zgleda se res ne vživim prav, da bi lahko užival v cut scenes. Tako, da je meni tudi TLOU1>TLOU2. Ima pa dvojka določene zadeve res izpiljene in mi na koncu ni žal nič, da sem kupil day 1 in preigral. Pač s počasnejšim tempom kot sem vajen drugače igram.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
fric reče Pravkar:

Omeni Day gone grem pogledat meto in vidim 7.1.  Kdo je to ocenjeval. AC odiseja pa 80+ hahaha.

User score po drugi strani je bolj realen.

 

AC igre ponavad nimajo takih tehničnih težav kot Days gone ob izidu + vsi glavni liki so bli beli z zombiji vred. To ni dobro v današnjih časih ;)

Povezava do prispevka

Mah, po moje bo tako kot Infamousi, ne več ne manj, itak ta prvi reviewi niso najbolj zanesljivi, mnenja uporabnikov, tudi tistih tukaj gor, bodo najbolj štela.

 

Sej če ne bo ravno smeti od igre, bo folk vseeno pograbil, ker itak nimaš kaj za igrat za čez poletje, neke hude konkurence od iger, ki sedaj izidejo niti ni, TLoU2 pa je folk že veselo končal. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...