Skoči na vsebino

[PS4] Ghost of Tsushima


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 15 urami:

Za Origins se ne spomnim več, pri Odiseji si bil prisiljen spucat kar nekaj side questov, da lahko greš z main questom najprej...al pa mečeš denar stran na mikrotransakcije. To je sranje, pa tudi ce ne vem kolko uzivas v igri, pizdarije je treba izpostavit.

Ma ni čist res. Če si redno tepel vojake in pucal postojanke, je bilo treba narediti morda samo kakšen sidequest (in nikoli tistih iz oglasnih desk).

Povezava do prispevka

Dejstvo je, da samo glavne zgodbe nisi mogo delat. Torej, če te mine do postojank in side questov, ni pomagalo, še vedno si bil prisiljen jih sproti pucat. V igri ki je dolga ko hudič, te sčasoma mine še eno postojanko uničit.

 

Kar hočem povedat, včasih bi samo main quest delal, pa ni šlo vsakič. 

Povezava do prispevka

Sam fak ta igra ima res neverjetno hitro loadanje in najboljše hendlanje LOD kar sem jih videl v Open World igrah. Ne vidiš pop-in efekta pa če ga iščeš z lupo.  

 

Sem včer pršu do duela z Kojirom v Mythic kvestu brez resolva sem moral it kar en kamp spucat, da sem se nafilal ker me je model sesekljal ko šiškebab :D 

 

MihaKihot reče pred 1 uro:

Ma ni čist res. Če si redno tepel vojake in pucal postojanke, je bilo treba narediti morda samo kakšen sidequest (in nikoli tistih iz oglasnih desk).

 

Pucanje kampov v Origins in Odyssey je men fun prve par ur potem jih pa zarad tega ker vse levela s tabo in nimaš nič od tega početja pač ni več fun čistit. Situacija v GoT je tukaj popolnoma drugačna saj se dejansko počutiš ko badass mofo ko zlevelan uletiš v kak začetni kamp in se celo zgodi da ko z standoff prefukaš 5 komadov vse ostalo zbeži in imaš spucano kako manjšo postojanko. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Sam fak ta igra ima res neverjetno hitro loadanje in najboljše hendlanje LOD kar sem jih videl v Open World igrah. Ne vidiš pop-in efekta pa če ga iščeš z lupo.  

 

 

 

Praktično isto je bilo v Days Gone, tako da pravim, da je potreba po ps5 super fast SSD bullshit, in da bi že čisto navaden SSD bil čisto dovolj.

Povezava do prispevka

Včeraj sem dal nazaj na Japonski jezik in je mnogo boljša izkušnja kljub res butasto prenizkim podnapisom. Zdej sem na zadnjem delu mape in nimam več dostopa do prvih dveh delov otoka, te pa igra opozori da se začne dolga štorija al neki tazga, tako da tam lahko stisneš krogec in spucaš zadeve. 

Povezava do prispevka

Kako se combat obnese napram sekiru? Zame je slednji se vedno najbolj satisfying arpg te generacije, sploh ko isshinu parryas vse strele iz glocka in mas filing da je tvoj little bitch. Studiram da bi se skesiral ko sfinisiram bloodborne, ampak mam pa ze od prvega ac odpor do spilov kjer 5 sovragov skaklja naokoli in caka da en in po en popadajo. Poleg tega mi deluje protagonist GoT dokaj genericen brezveznik...

Povezava do prispevka

Sekiro ima THE combat in najbrž drug kot From ne bo tega presegel, seveda gre pa tudi za zelo drugačni igri, tako da primerjava ni čisto na mestu. GoT ima meni enega najboljših combatov v tej zrvsti iger in je jebeno hud obcčutek, ko s hitrimi, pravočasnimi parry-ji kolješ večjo grupo enemijov z enim zamahom katane.  Drugače pa ti zavidam, če seveda igraš v prvo Sekiro in potem še Bloodborne, najbrž boljših dveh iger zaporedoma ne moreš igrati...

Povezava do prispevka
Homo Sapiens reče pred 15 minutami:

Kako se combat obnese napram sekiru? Zame je slednji se vedno najbolj satisfying arpg te generacije, sploh ko isshinu parryas vse strele iz glocka in mas filing da je tvoj little bitch. Studiram da bi se skesiral ko sfinisiram bloodborne, ampak mam pa ze od prvega ac odpor do spilov kjer 5 sovragov skaklja naokoli in caka da en in po en popadajo. Poleg tega mi deluje protagonist GoT dokaj genericen brezveznik...

 

Verjetno kot Asseto Corsa vs Wreckfest. Neprimerljivo, ampak oba služita svojemu namenu, vsaj po prebranem sodeč. 

Povezava do prispevka

Ma ni combat je malo jacci AC.. ma ze NiOH ima boljsi combat npr..

 

Pac.. nekje vmes mes AC in Sousi NiOH ipd.. malo izboljsan AC in Batman ipd.. sej je ql dokler mores parry in doge.. sam kaj ki pol dobis poln kuran stvari, neke bombive, kunai ipd.. ki jim samo meces v faco.. dobro jaz sem komaj na prvem delu otoka, tako spucal sem kar precej.. predvidevam, da pol ne mores kar tako spamat z toolsi.. sam anyway.. sam pac tko kot sm reku, nekje vmes med AC al batmanom in NiOH.. sam ni to zdej na nivoju Soulsov al NiOH.. tako kot nek GoW, zahteva nek skill, ni lih button smahs ampak dalec od vrha videnega combata v raznih igrah.

Povezava do prispevka

Meni se zdi, da je treba tudi ločit kaj igra sploh hoče od tebe. Zato niti ne primerjam Sekiro/nioh kombat z GoT. Dejansko je GoT izboljšan, lepši, japonski AC. Ta igra ne gre na to foro, da te hoče ubit takoj, kot souls igre. 

Enostavno ni ta tip igre. Je pa dosti bolj "japonsko samurajska" kot Sekiro ali Nioh.

Povezava do prispevka

Tale video zelo dobro pokaže kako zgleda combat

 

 

 

Igra je marsikje razprodana - Japonska je praktično brez zaloge, Amazon USA dobi šele avgusta, base.com je sploh nima na storu trenutno, Amazon UK je tud out of stock in ima kar ceno faking 63GBP... Skratka Sony očitno sploh ni pričakoval nekega norega uspeha :)

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 54 minutami:


Ze? Si ratal hujsi kot @bigboss82 . Jaz sem komaj zacel drugo cono in se mi stranska opravila vlecejo za popizdit, repetitivno vse po copy/paste. 

 

Zakaj jih pa pol delaš če ti ne dogajajo. Pejt glavno štorijo naprej. Če bi jaz v AC: Origins in Odyssey vse pucal bi nehal igrat oboje na ene 20% zgodbe verjetno če ne še prej :)

 

Je pa zadnji del otoka veliko slabši ko prva dva. Ni več take raznolikosti okolja, utrdbe so za moje pojme manjše z manj sovragi in še ti začnejo bežat ko ene 3-4 zakolješ ko prašiče. Stranske misije razen od kameradov so tukaj res čisto brezveze edino Mythic quest je nekaj unikatnega a prehitro mine. Težavnostna krivulja gre pa dobesedno v podn. Niti dueli niso noben izziv več.

 

  

tomazek reče pred 6 minutami:

Koliko ur približno?

 

Verjetno okol 50... Glih pravšnja dolžina tbh.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...