Skoči na vsebino

[PS4] Ghost of Tsushima


Priporočeni prispevki

Mefisto reče pred 1 uro:

Problem tega masovnega kupovanje teh drekastih sony špilov je, da jih bo v prihodnosti še več, namesto da bi namesto 5 tej jajc, dobili enega res dobrega.

 

Ja, tko kot je casual radio aktual pop poletne ogaba muzike več kot pravega rocka, tako kot je romantičnih komedij in neumnih akcijskih filmov več od gospodarjev prstanov itd... 

 

V igricah je že zdej isto, ne bo se to spremenilo zarad spajdija in gota, tako da ne vem kaj bluziš :D

Povezava do prispevka

Sem potopil ene par parov ur in se definitivno pozna, da tole ni ravno A tier Sony ekskluziva. Saj je popolnoma kompetenten in relativno zabaven špil, samo je metacritic score 83 kar upravičen, ker je v osnovi še vedno glorificiran Assassins Creed. Bi rekel, da mi je bila večina slednjih celo boljša v praktično vseh kategorijah, razen combata. Tudi se ne spomnim, kdaj sem še nazadnje igral špil s tako suhoparnim writingom in tako dolgočasno režijo v vmesnih sekvencah. Eh. Pravična kazen za nekoliko impulziven nakup. Od zdaj naprej podobne openworld špile tknem samo še pri 90+, ker je drugače časovni vložek preprosto prevelik, da bi ga namenjal povprečnim izdelkom.

Povezava do prispevka

Bravo Samo hren - eden redkih objektivnežev na forumu. Čeprav glede na opis, bi rekel, da je ocena 83 zelo zelo pretirana. Gejmerji bi morali biti bolj kritični, saj le tako lahko prisilo studie, da nam dostavljajo boljše izdelke.

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 10 minutami:

Brez skrbi. Gotovo ga boš dobil, skupaj z odličnim črnim spidermanom in vrhunskimi Days Gone 2:rolleyes:

Days Gone in Spidermana nisem igral, izgledajo mi kot neki, kar mi ne bi bilo všeč, med tem ko GoT mi je zaenkrat res noro dober. Verjetno tudi ker sem imel res ful nizka pričakovanja.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 40 minutami:

 

Ti bom odgovoril s citatom slatkice Alanah, s katero deliva isto mnenje glede tega kaj je popolni moški, najboljših sex položajev in igrice Gears of war 5:

 

"Gears of war 5 is a very good game" Alanah, 2020

 

Njeno mnenje o Gow5 ni glih relevantno, glede na to da ga mora praisat, drugače bi pluvala v lastno skledo

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...