Skoči na vsebino

[PS4] Ghost of Tsushima


Priporočeni prispevki

Po še cca 10 odigranih urah nisem kaj pretirano spremenil mnenja. Špil je dokaj povprečen. Dober setting, odlična grafika, vse ostalo pa precej slabo. Zgoda so far je nezanimiva, stranski kvesti so razen redkih izjem totalno bedni, boja se kar hitro naveličaš. Verjetno bom samo še main story na hitro šel skozi in je to to. 

Povezava do prispevka

Dokončal main story. Špil niti ni tako slab, je pa definitivno zamujena špriložnost. Setting je meni fantastičen, grafika je odlična in špil ima kar nekaj bonbončkov (haiku), ki ti res naredijo toplo pri srćku :D. Je pa po drugi strani preobsežen, side questi so v veliki večini bedni, pucanje teritorijev je nadležno/ponavljujoče...Ful me tudi moti, da v igri praktično ni dialogov v katerih bi aktivno sodeloval, prav tako ni skoraj nobenih drugih izbir, ki bi vplivale na sam potek zgodbe. 

Ful me tudi moti pri samih questih, da nimajo nobene časovne omejtive (kar je itak redkost v igrah). Vse te pač počaka, ne glede na tip naloge in to mi res ubije immersion špila. 

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 12 urami:

Jaz sn vcere lih platino pokno…

 

men je bil kar fun…zelel bi si edino dosti vec mini bossov in glavnih..pa malo tezje :))

 

  Skrij vsebine

Kaj se zgodilo z Ryutom? Sn mislo da naju caka final battle pa nista…

 

 

Spoiler

 

Sej ga ubiješ tam ko se drugič z njim spopadeš v gradu(nato pa zastrupiš vso vojsko):

 

 

 

A DLC expansion IKI Island si igral ?

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
George Michael reče pred 2 urama:

Ajaa…pm kak sn te to pozabo…

  Razkrij skrite vsebine

Nekak sem mislil da je spet prezivel pa spizdo..da me se caka 3ic pred Khanom.

 


ne nisem…se splaca 20ka? Je kaj novega?

 

Kot je Chernier reku.

Nova zgodba, nov otok z res lepo okolico in novi tipi sovragov ter nove veščine (med drugim samurajski oklep za konja in teptanje folka). Vse veščine in oprema se tudi prenesejo v osnovno igro in MP.  Itak sam dlc ni ločen in lahko prosto prehajaš med otočjem. 

Težavnost je višja saj novi mongoli znajo tudi menjat stance :)

 

Skratka je bolj skoncetrirana GOT izkušnja brez filler vsebine...

Me čudi, da ni na voljo tudi kot standalone verzija.

 

Priporočam ogled spodnjega videa (ne vsebuje spoilerjev):

 

 

 

Povezava do prispevka
  • 1 leto kasneje...

Trenutno igram verzijo PS 4 na PS 5 in z lahkoto rečem, da je tole najlepša igra, ki sem jo kadarkoli igral.

 

Za 25€ mi ponujajo upgrejd na PS 5, ampak kakšna je sploh razlika? Dodatnega contenta res ne rabim, ker je že ta igra 10krat preobsežnejša za moje potrebe :D Ali je še karkoli drugega v verziji za PS 5, ki bi opravičilo nakup? Tudi teče gladko PS 4 verzija s 60 fpsji, konstantno. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...