Skoči na vsebino

Oživljenka (remake) retro igre po vaši izbiri


DaCapo

Priporočeni prispevki

  • 3 mesece kasneje...
  • 4 mesece kasneje...

Gabriel Knight 2 (1996)

 

Tale špil v boljši resoluciji, z boljšim vmesnikom in predvsem z vso vsebino! Naj bi odrezali cca eno petino špila zaradi time in budget constraints. Najprej je bilo mišljeno, da bi eno poglavje špilal celo kot mad king Ludwig:worship:

GABRIEL KNIGHT 2: THE BEAST WITHIN - DOS (Ms-Dos) rom download | WoWroms.com

Gabriel Knight Series Part #25 - Beast Within 4: A Walking Tour of Munich

 

Dune (1992)

Remembrances of Games Past, Part #1 - Dune (PC) (1992) (Cryo) - YouTube

What Admech vehicles would you like to see added?: AdeptusMechanicus

 

 

Gabriel Knight 3 (1999)

 

Vem ponavljam se. Ampak ta špil se je grafično tako slabo postaral, da je joj. Je pa IMO ena najboljših avantur vseh časov, osebno me 3D pogled in načina premikanja kamere ni niti malo motil oz. še doda nekaj k posebnemu občutku med špilanjem.

35% Gabriel Knight 3: Blood of the Sacred, Blood of the Damned on GOG.com

Gabriel Knight 3 - Blood of the Sacred, Blood of the Damned - YouTube

 

uredilo bitje Vincent
slikice dodat
Povezava do prispevka

@Vincent: zeeeloo dober izbor! Vse tri so moje izredno priljubljene igre.  Dobri rimejki bi tu res sedli. Sploh GK3, kjer bi načeloma morali predvsem delati na grafiki. Nedavno sem igral GoG verzijo, ampak je kar problematična (sicer se navadiš, ampak če bi to nekdo spoliral, izboljšal 3D in popravil par malenkosti, bi bila bomba). No, v bistvu sem letos preigral vse tri omenjene. GK2 je recimo čisto soliden še danes, ampak višja resolucija in omenjena dodatna (izrezana) vsebina bi dalo piko na i. Dočim Dune grafično sicer ne bi kaj spreminjal (mi je všeč ta pixelart), bi pa prevetril strateški del in mogoče dodal še kaj vsebine. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

GK3 bi res lahko spedenali bi bilo noro, če bi se kdo tega lotil. Glasovi in glasba so itak top, samo grafiko bi bilo treba uredit pa bi blo. GK2 se verjetno ne da kaj dosti storiti, razen če bi našli originalne posnetke, a naj bi bili izgubljeni. Da bi delali nek 2D remake, tako kot so naredili z enko pa ne hvala (no kupil in prešpilal bi še vedno :) ).

 

Dune sem pa ubistvu špilal tok dolgo nazaj, da se skoraj nič ne spomnim, razen da mi je na polno dogajal in da je bila super posebna zmes avanture in strategije :)

 

Bi moral tudi jaz spet počasi prešpilat GKje (no razen enke, to sem par let nazaj prešpilal remake) ampak časa ni....

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...