Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

  • 2 mesca kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Meni izgleda ql. Pac engine pa to je isti kot BB DS3 Sekiro ipak je tudi za last gen.

 

To me ne skrbi ker sekiro je itak bil graficno ful ql in ta bo tudi.. na 4k 60fps morbit se kaksni bomnboncki

 

To da ni nic pretresljivo novega je po eni strani dobro, ker nimajo dosti za zajebat, vzdusje, bossi, raziskovanje, gameplay vse kar smo pac vajeni bo top, ker do zdaj je vedno bilo.

 

Po drugi strani je bad ker se ze vidi da bodo s5 iste fore.. neki extinguish the flame, pa neka picka, ki te spasi in vodi, pa neki lordi 

 

Pa se MP je hehe

Se mi zdi da ni prevec reskiral

 

Edino kar imam pomisleke je kako bodo tej open world prostori med lokacijami zapolnjeni oz da bo tudi ta nov element ql in da ne bo krneki

 

Pac za true next gen souls bo treba se pocakat na nov engine

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 6 urami:

Meni izgleda ql. Pac engine pa to je isti kot BB DS3 Sekiro ipak je tudi za last gen.

 

To me ne skrbi ker sekiro je itak bil graficno ful ql in ta bo tudi.. na 4k 60fps morbit se kaksni bomnboncki

 

To da ni nic pretresljivo novega je po eni strani dobro, ker nimajo dosti za zajebat, vzdusje, bossi, raziskovanje, gameplay vse kar smo pac vajeni bo top, ker do zdaj je vedno bilo.

 

Po drugi strani je bad ker se ze vidi da bodo s5 iste fore.. neki extinguish the flame, pa neka picka, ki te spasi in vodi, pa neki lordi 

 

Pa se MP je hehe

Se mi zdi da ni prevec reskiral

 

Edino kar imam pomisleke je kako bodo tej open world prostori med lokacijami zapolnjeni oz da bo tudi ta nov element ql in da ne bo krneki

 

Pac za true next gen souls bo treba se pocakat na nov engine

 

 

 

Stari tole je bil pa tok More od the same trailer da je blo že kr mal smešno :D Itak da bo carski špil pa da bomo vsi igral pa vse, sam fak no... Tole pacate že 8 let pa Martina ste najeli pa "Souls serijo smo zaključili ker bi radi delali še kaj drugega"... Lol :D

Povezava do prispevka

Jaz komi čakam, From igre so itak razred zase in drugi devi lahko samo sanjajo o takih igrah, ki pridejo iz mozganov Miyazakija. To kar nam je From že prejšno generacijo dostavil je itk neverjetno in sedaj bomo začeli z novim IP-jov, ki izgleda fantastično. 

 

A še koga zadeva spominja vibe malo na Archdragon peak, Nameless King art?

Povezava do prispevka

Vidim, da folku še kar ni jasno, da je Art direction > grafika. Mene res boli k. ali se lasje pravilno rendrajo, če je v očeh pravilni odsev, če je vejica smreke v ozadju pri 200x zoomu še vedno ostra ipd... nič ni seveda narobe s tem, ampak vedno bo art direciton tisti, ki daje overall "lepoto" igri. In če kaj From zna, je jebeno hud art direction. More of the same res, samo more of the same mojstrovina. 

Povezava do prispevka

IMO bi From Softwaru precej precej bolj kot Martin (ki jim je po tematiki in tonu itak ful podoben) sedlo, da bi najeli uporabnika "Gladius".  Potem pa bi končno dobili From naslov z vesoljci, ancient egipčani, azteki, maji, petimi dimenzijami... ...in vse to v enem samem špilu :D 

 

res sweet sweet deal, tako bomo pa dobili še bolj depra souls špil kjer bodo na koncu itak vsi pocrkal

Povezava do prispevka

Pr "unending curse" sem ratal mal živčen, poj sem dal pavzo ker sem bil zih da so dal Smouga spet not kot bossa, na konc sem samo še gledal kakšen dizajn bo mel bonfire v tem "novem IPju" v čist hudem, novem fantazijskem svetu, ki ga je soustvaril GRRM.

 

Igrica se bo zih igrala top, komand svet, jahanje, dinamično menjavanje dneva in noči, to se men vse sliš tasty as fuck. Samo cel nov IP kurac je pa tko pizda modeli, delate še en DkS, super, vsi mamo trdega anyway, ni treba prodajat buč.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 43 minutami:

To mi deli, koncno spet souls igracka v fantazijskem srednjeveskem svetu.

 

Upam da bo proper magija, mahanja samo s krepelci mam za nekaj casa dost. Pa scit, prosim naj bo scit spet v igri.

Sej je scit. Se ga vidi. Pa magije so cist podobne DS3.. uni nek mec ko ga summonas pa soul spear al ray ipd

 

Pa skaces lahko kot v sekiro

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...