Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Kr zanimiva reč. Par let nazaj sva mela s frendom debato, da bi bil open world DKS najboljši špil ever in evo ga, zdej mu ne bom gledal preveč pod nos, čeprav smo od takrat do danes preigral že tok podobnih zadev da res upam da ne bo preveč nekih lordov in popolnoma souls like nablojenih scen. :D 

 

Trailer je pa more of the same predvsem zato, ker spet kažejo neke fajte in bosse, verjetno bi blo vsem nam bolj zanimivo če bi kazal nove open world elemente namesto tega. 

Povezava do prispevka

gameplay upam da bo neka mešanica med Sekiro in DS. Molim da ne bom rabu spet rolat okrog pri vsakem bossu ki me kao ne zadane ker sem pravi moment stisnu roll, čeprav zgleda kot da me je :D. Sam dajte mi pa več opcij za gear kot pri DS, ker pri Sekiru ravno nimaš izbire kar se tiče playstyla in si bolj kot ne prisiljen igrati kot vsi ostali, tudi tist skill tree je praktično useless.

Povezava do prispevka

--Summoning spirits - this is something new.

[Miyazaki] Yes. Spirits are basically based on enemies, and have their own individual character that is quite varied. You can summon a shield character to protect you from behind, summon archers to aid your advance, place decoys to attack enemies from behind, etc. They have many strategic uses.

--Can the spirits level up? For example, to the point where you can use them against bosses.

[Miyazaki] Yes they can. Just like with weapons, you can choose which spirits to level up. Choose which ones to level to match your strategy or preference. :avadodo:There are even some spirits which aren't of much use, but are quite loveable anyway.:ododava:


 

Povezava do prispevka

Ma mores igrat soulse online dej.. to je kot da narocis kepico sladoleda in na koncu fuknes stran cokoladni kornet

 

Najvecji adrenaline rush je ko te kdo invejda al ko koga invejdas in ga ubijes ko ti bezi ce se ima fzl soulsov in si nekje pri bosu stran od checkointa 🤣 ma invejdanje je na sploh adrenalin boost

 

A kar se tice sporocilc potleh jaz jih itak ne berem, ce mi pa kdaj pokazejo kje je kalsen secret wall toliko boljse.. boljse kot da gres gledat na yt ce kaj ne najdes.. al pa ce ti napise use fire.. pol se spomnes med fajtom ko te bos rejpa in bu vrzes par fire bomb in se spasis

 

Ne sam ta opcija password grupa za vse zadeve online je ql.. ko te porejpa "pleško" pred bossom z miljonom soulsov in pol prides na forum tezit kdo ima char z imenom "pleško" pizda jedna ???!!! 🤣🤣🤣

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Jaja ma je tudi reku, da je igrca malo lazja od ostalih.

 

Anyway.. nardimo grupo mn3 da se samo med sabo invejdamo pomagamo vidimo bloodstreinse in sporocila potleh :)

Weak.

 

Drugače jaz bom tole igral isto kot vse ostale Souls igre. Striktno offline, brez unga sranja, ki ti spoila in kvari immersion. :D

  • Račka +1 2
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 15 minutami:

Reče nekdo ki nima jajc da bi sploh igral take igre lol.

 

Hmm... zakaj bi človek igral nekaj kar mu je bedno in mu ne nudi nobenega užitka in veselja? Pa ne samo zaradi težavnosti... praktično nič mi ni všeč pri teh igrah... Enako kot niti v sanjah sploh ne bi pognal Hades, Genshin Impact al kaj je že... ipd. Vsak igra kaj mu paše mar ne :D

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 17 minutami:

Ja ma tudi RE8 si igral na normal in pol obzaloval, da he prelahko hehe

 

Ja, srednjo težavnost sem izbral :D Jaz mam totalno fuč živce in če preveč krat crknem je v nevarnosti vse okrog mene. Igram igre, ki jih lahko vzameš na lagano... vmes malo hard akcije... konstantne akcije pa ne prenesem, zaradi živcev in pa pomanjkanja konstantne koncentracije.

 

Niti v sanjah si ne predstavljam, da bi se moral z nekom borit 5 minut in biti popolnoma skoncentriran... in če bi v zadnjih trenutkih ckrnil... bi me verjetno kap od pritiska :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ja ma.. sej tudi jaz. Ves kolko krat primem kontroler, da ga bom vrgel al pa zacnem dajat punje v divan 🤣🤣🤣 se spomnem ko sm bil majhen ko semi gral z bratom tipa je moglo bit strah.. prav bala mi je 🤣🤣

 

Sam jebiga.. lih v takih trenutkih se najbolj zavedas jeze in pol jo znas prej umirit.. in bolj si miren boljse ti gre, bolj se zivciras slabse je.

 

Tudi pri bossu, bolj ti pumpa andrenalin bolj je uno 50 50 na koncu.. bolj vspes ohranit mirno krii n pridet v nek zen moment, pol ze ves da je boss fertik

 

Sej pol se naucis. A cene summonas kaj btk

 

Sicer pa ce cutis da postajas prevec zivcen nehas spilat v skrajnem primeru, to je tudi dober ukrep.

 

Je pa res da so to taki spili ki te delajo ful zivcnega in pol to zivcnost prenansas se na real world. Jaz zdaj ko je susa in igram ful malo, sam precej manj zivcen. Se spomnem ko sem nil majhen ko mije mama govprila, da naj neham igrat te igrice, ki me delajo zivcnega 🤣🤣🤣🤣🤣

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 7 minutami:

Je pa res da so to taki spili ki te delajo ful zivcnega in pol to zivcnost prenansas se na real world. Jaz zdaj ko je susa in igram ful malo, sam precej manj zivcen. Se spomnem ko sem nil majhen ko mije mama govprila, da naj neham igrat te igrice, ki me delajo zivcnega 🤣🤣🤣🤣🤣

 

Zato pa zdaj mirim živce z jahanjem, lovljenjem rib, lovom... delanjem stranskih misij v RDR2 in nisem nič živčen :D

Povezava do prispevka

Pri meni je pa glih v kontra smer vse šlo. Delat morje stranskih misij, katere so vecinoma brezveze ubije željo po igranju in komaj čakam, da se lotim česa zahtevnega in kvalitetnega. Nekaj kar me res spodbuja k igranju. 

 

Zato še zmeraj tolčem Nioh 2. Zato me že počasi mineva, da špilam Days Gone. Sej igra me še zmeraj zanima, in bom dokončal, ampak po 35 urah je navdušenje precej padlo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...