Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Jaz imam pomisleke a čem raje igrat PS4 (rock solid 60fps @ 1080p) ali PS5 (~50-40fps z dipi nižje ko je ful dogajanja @ 4K) verzijo.

BMK za 4K, sam je še en problem. Nalagalni časi. Opazil sem pri Hades. Najprej sem igral PS5 verzijo in mi je stopnje nalagalo skoraj instantno. Na PS4 verziji pa se tu pa tam celo pojavi kaka loading ikona.

1st world problems majke mi. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Jaz imam pomisleke a čem raje igrat PS4 (rock solid 60fps @ 1080p) ali PS5 (~50-40fps z dipi nižje ko je ful dogajanja @ 4K) verzijo.

BMK za 4K, sam je še en problem. Nalagalni časi. Opazil sem pri Hades. Najprej sem igral PS5 verzijo in mi je stopnje nalagalo skoraj instantno. Na PS4 verziji pa se tu pa tam celo pojavi kaka loading ikona.

1st world problems majke mi. :D

 

Kako pa veš kaki FPS bo ob izidu? :blink: 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 32 minutami:

To je nalašč tako, al je tip pač res ostal v 90ih, kar se tega tiče in se mu je ta hiba zdaj nekako izkazala za vrlino? :D

V DkS 2 ni bilo ragdoll razmetavanja trupel (poglej tale 2min clip, da boš razumel, kaj mislim) in so se igralci tok pritoževali, da so ga v naslednjem špilu dali nazaj :D 

Povezava do prispevka

Pač Stipič, fora je, da imajo Dark Souls igre na koncu dneva še dosti janka. Naslovi niso posebej grafično impresivni (po raw power seveda, art design in style je meni izjemen), ne neki quality-of-life dodelani. Če pričakuješ nek clean fun brez janka aka God of War, boš mega razočaran :D 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče Dne, 20. 1. 2022 at 21:29:

Kaj nasprotniki so res tako tupi, da se jim lahko pred očmi prikradeš izza hrbta in jih zaštihaš, al kaj je fora tle?

Kakšen spell nevidnosti, al?

Sem neki gledal gameplaye, pa sem naletel na tole - dvomim da je AI res tako zanič...

 

 

 

 

 

Že en čas ne gledamo videotov, tega sem zdele 1 minutko in kr ne morem verjet da se to dogaja

 

Open world

Dark souls

We dont have to pick one

 

To je to boysi

 

Js sem že neki forsiral da bi moja šla z tamalo na počitnice do svojih vsaj za en vikend, mislim da mi ni ratal, ampak je bil valid effort. Bom pač manj spal. :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...