Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Mene ne spominja niti malo na DkS2. Vsaj kar se tiče igralnih mehanik.

Pa lol glede "enega in istega orožja ure in ure". Orožij je na tone (v čisto vseh Souls igrah) in to je izključno tvoj problem, če se ti ne da menjavat in preizkušat. Ravno po do sedaj videnem v ER bo poudarek na različnih pristopih k bojevanju z različno opremo.

Pa teh par mini bossov, ki sem jih videl v teh previewih so skoraj vsi bolj zanimivi z boljšimi move-seti od vsega kar sem doživel v DS2.

 

Krneko čudno mnenje, res.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Mene ne spominja niti malo na DkS2. Vsaj kar se tiče igralnih mehanik.

Pa lol glede "enega in istega orožja ure in ure". Orožij je na tone (v čisto vseh Souls igrah) in to je izključno tvoj problem, če se ti ne da menjavat in preizkušat. Ravno po do sedaj videnem v ER bo poudarek na različnih pristopih k bojevanju z različno opremo.

Pa teh par mini bossov, ki sem jih videl v teh previewih so skoraj vsi bolj zanimivi z boljšimi move-seti od vsega kar sem doživel v DS2.

 

Krneko čudno mnenje, res.

Ma sej niti ne vem a je bad, just mixed. Tone orozja v DS2 so ja, variance pa dost malo.

Cist slucajno sm kak teden nazaj neki spet pognal DS2, gimped mage builds, spam dark orb etc... Na koncu so se mi zdeli viable samo dual club/mace Al pa greatsword... Vse ostalo dost puljenje zob.

 

Nekak mi tile videi vseeno vlecejo na DS2, boss fightov pa nism hotu gledat, antispoiler.

 

Sej na koncu bo itak buy day one, neglede na vse :)

 

Povezava do prispevka

Men se tud ne zdi, da bi nekaj orožij manjkalo v souls igrah. Sploh, ker imaš še drugačne builde. Pač karkoli komur sede. Recimo, ko sem igral s Pyrotom nazadnje je ko sem odkril še prav meč, ki mi sede je blo res vse skupaj EZ mode. En tak lahek meč s fire buffom, kaj je to delal pa kaj si ti nor. Pa je čisto kontra orožje, katerega recimo folk priporoča. Pač imaš tisto, kar ti sede. Men 2 tonska kladiva in 10meči ful ne sedejo.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 36 minutami:

Jaz sem DkS 3 skoraj v celoti obrnil s kladivom. Ne vem, našel sem ga dosti early game, se ne spomnim več kje, delal je brutalni dmg

Sj pravim, da se za vsakogar šiba najde. A imaš rad ogromozanske zadeve ali bolj speed. Sj pomoje je DPS dost podoben na koncu.

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 1 uro:

zdaj ko bo nov del te "serije" a je kje spisana storija dark/demon souls/bloodborne?

ziher je kdo na netu zbral vse

Za bloodborne sem dal v temi en fanmade lore ki se mi zdi da zelo lepo obrazlozi storijo. Za dark soulse pa pogooglaj darksouls lore in mas tut kake kratke povzetke vseh treh iger narjene, je pa fajn da vse preigras da mal poznas like in svet.

Povezava do prispevka

Kje si ti bitsuta našel za vodiče?  On lahko samo posname dober fajt in potem  je to to. :D 

magični kralj reče pred 1 uro:

zdaj ko bo nov del te "serije" a je kje spisana storija dark/demon souls/bloodborne?

ziher je kdo na netu zbral vse

ma tega imaš polno na youtube, ampak moraš pa vedet da so to vse samo interpretacije. Bolj ali manj verjetne.  VaatiVidya je celo kariero samo iz tega naredil. 

Povezava do prispevka
AMF reče pred 30 minutami:

@Majek Sej lahko tudi ti.

 

@Majek bo Destiny igral se bojim :D 

 

Ma ja, jaz bom šel na kar se da na slepo v prvo.

Glede vodičev, pa sem ne le 100%, ampak 1000%, da jih bo mali milijon na Youtubu v roku enega tedna (bojim se pa da jih bo ogromno že pred releasom nam navadnim smrtnikov, saj običajno influencerji dobijo From igre teden prej, pa še prosto streamajo pred uradnim releasem), pa nekega smisla ne vidim, ker za razliko od kakega Monster Hunterja, ki je bolj ali manj tuja franšiza folku tukaj, so From igre zelo popularne in je 90% forumašev zverziranih v nulo.

 

Jaz jo bom tretiral kot Dark Souls 4 z mixom Sekira na nek dokaj open world (oz. open map) način. Niti ne vidim, da bi se rablo kak vodič. 

 

Pač, just don't die and git gud.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...