Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 59 minutami:

 

Ne. Ni dex za load, amaok strength. Pa odvisno je od loada... Low, medium, heavy. Drugace ne bo... Razen če boš šel v drugo kategorijo (nižjo seveda). Heavy itak ne moreš igrat po moje s fat rollom. 

Endurance je za equip load in stamino v tej igri. 

Povezava do prispevka

Men je čist drug tip igre. Ja sej nabiraš duše / kri / rune, imaš hp/fp flaško, ki jo upgrejdaš in ko jo na ognjišču  / lampi / kipcu (you get the point 🤣) nafilaš se respawnaji vsi mobi razen šefov. Samo tam se nekje podobnost konča, ful je manj dark oz. blazna okolica, teren je odprt, nimaš nekih očitnih progress blokerjev. To je men bolj Zelda kot BB, ni pobeg iz norosti kot BB ali depra the game kot dks, ampak je the great adventure. 

Povezava do prispevka
vertov reče pred 42 minutami:

Povejte, a je navdusenje enako, manjse ali vecje, kot takrat ko ste padali na riti ob prvi izkusnji Bloodborna? 

Manjse.. BB je bila prva from igra s novim enginom.. IMO bo nasednja igra tudi imela nov engine in bo bext gen only in bo odlom ko BB

 

Pa tut meni so bolj vsec malo nolj linearni soulsi ala BB in Sekiro 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 2 urama:

ful je manj dark oz. blazna okolica,

 

ni pobeg iz norosti kot BB ali depra the game kot dks, ampak je the great adventure. 

 

Wat :D špil je dark as fuck, od uvoda kjer ne veš al bereš special edition Berserka do mega depresivne glasbe, likov ki so spet vsi čist u pizdi in par extremno weird okolij, sploh če najdeš kako točko ki te warpa na drug del mape. Ne vem meni je špil darl na nivoju BB, DkS3 in Sekiro.

 

Aja po 12ih urah imam še vedno lvl. 0 orožje :D

Povezava do prispevka

Odvisno, zakaj ne maraš souls-like špilov. Znal bi te potegnit. Vsaj mene je, pa sem do zdaj igral samo Dark Souls 3, ki mi je bila zelo težka in sem velik švicu, sploh ker sem uletu iz ubisoftovih open worldov, ki niso tri četrt tok zajebani. Svet je res lep in ogromen, predvsem pa je meni to všeč, da imaš velik pomoči in različnih pristopov pri fajtu, od čizanja in summonov do konja in magije. Mogoče tle ni tok pomembna tista mantra git gud. Lahko čisto po svoje igraš.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 11 urami:

Fak je huda špila noo. Vsak ta "legacy dungeon" al kakšna je zdej uradna nomenklatura je tko, špila zase, ki jo lahko raziskuješ ure, skrivnosti je polno, s skokom so odprli enih opcij miljon.

 

Kaj je legacy dungeon kle? 

 

A te male katakombice/jame k je nek mini sef notr?

Povezava do prispevka
gorkyporky reče pred 1 uro:

Razsvetlite me: ne maram souls-like špilov. Me tale lahko potegne, a boljše da se izognem?

Zaenkrat je doooost folka reklo (reviewerji in folk k poznam, da igra), da jim je ta špil veliko lažji kakor Dark Souls 3 in Sekiro. Mogoče če ne drugega vsaj počakaj, da se cena zniža, če te matra sprobat. 

Povezava do prispevka

Stvar je taka Legacy dungeon ala Stomveil castle je absolutno brutalno težak če greš not low lvl, melee only in še z praktično nič nadgrajenim orožjem. Openworld z vsemi svojim katakombami, rudiniki, jamami itd je fuuul lažji. Kot prvo imaš mounta s katerega lahko res na precej varen in lahek način praktično premagaš vse open world šefe + zelo lahko nabildaš število flask ter njihovo moč. Sam sem šel not takoj ko sem spucal vse kar smo imeli na voljo v network testu in to je krepko manj kot prvi fragment mape. Ko sem prišel do Godrica sem imel +3 greatsword ki ga dobiš tik pred Stormgate na tistih kočijah, 6 flask +0 kar je pomenilo da sem rabu 3 popit da me je iz 10% pozdravilo nazaj do konca ker sem šel po klasični maniri najprej zlevelat endurance na 20 in vigor proti 30... Potem sem raziskal preostal del Limgrave in našel vsaj ene 3 solze za flask+3, claymore in še cel kup drugih koristnih stvari ki bi Godrica naredilo konkretno lažjega. 

 

Skratka igra je več kot očitno tako težka kot si jo sam narediš s svojo trmo. Če je nekaj pretežko imaš nebroj možnosti raziskovanja kjer dobiš nove uroke, opremo, nadgradnje in seveda na tone expa s katerim postaneš konkretno močnejši.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Bitsu je čisto jasno napisal. Elden ring ni nič lazja, če ne raziskuješ in se dejansko potrudiš. V bistvu je še bolj zajebana, bossi imajo ogromno različnih napadov, kar pomeni, za nekoga ki ni navajen, da bo obupal, razen če je pripravljen vložit nekaj ur in uživat v vsem kar igra ponuja. 

Povezava do prispevka

se kr strinjam, če ne raziskuješ in samo hodiš od story bossa do story bossa boš jebal ježa

 

sicer sem samo dva dosedaj poknil ampak oba imata veliko količino različnih napadov + variacije in, ko že misliš da poznaš vsak gib, ti spusti tak kombo da samo gledaš :D

 

also, meni je res v užitek raziskovanje, morm rečt da mi je zaenkrat celo bolj kot v BoTW in W3. V BoTW me je motil predvsem combat, W3 pa preveč klicajev 

 

edino kar pogrešam je, da bi mel nek journal, se mi zdi da ti quest line-i kot so značilni za DS so še bolj zajebani za sledit sedaj ko je open world

pa ne rabi bit nek detaljni, dosti bi blo da bi bli neki bulletpointi z okvirno lokacijo lika, in kaj hoče od tebe pa kaj si za njega do sedaj naredil..

lahko si sicer to pišeš zraven, ampak mislim da igra ne bi nič izgubila s tem ..

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
Me3do reče pred 17 minutami:

se kr strinjam, če ne raziskuješ in samo hodiš od story bossa do story bossa boš jebel ježa

 

sicer sem samo dva dosedaj poknil ampak oba imata veliko količino različnih napadov + variacije in, ko že misliš da poznaš vsak gib, ti spusti tak kombo da samo gledaš :D

 

Ja ma sej v Akademijo sploh ne moreš prit če ne raziskuješ. Me res zanima kaki bodo speedruni za tole gigantsko pustolovščino :D 

 

 

Lahko pa mirne duše rečem da je From z Elden ring mnogo bolje naredil prehod v open world kot Nintendo z BOTW kar se mene tiče. Nintendo je žrtvoval tisto zaradi česar obožujem Zelde (velike templje), FromSoft ni žrtvoval praktično ničesar ampak je vseskup še nadgradil. Da o raznolikosti sovražnikov sploh ne govorimo. 

 

Hidetaka Miyazaki je za mene gladko z naskokom najboljši game designer vseh časov! Upam da mu še ni dolgčas in da nas bo razveseljeval še na mnoga leta :avadodo:

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Meni je v bistvu zelo ironično, kako se je folk, ko je nekaj časa nazaj tekla debata o easy mode, na veliko pizdil, jokal in stokal, da bog ne daj, da From da v Soule easy mode, ker bo to uničilo izkušnjo, ovo ono in neki izgovori.

 

Pol pa ta isti folk, ki je FUL proti easy mode fura overlevelled +20, bolano močna orožja, magic cheese, summone minionov ter coop.

 

Reality check: easy mode je ŽE od nekdaj v From igrah, ker se skoraj vse da overlevellat oz. še bolj postat OP z gearom/upgrejdi

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 4 minutami:

Meni je v bistvu zelo ironično, kako se je folk, ko je nekaj časa nazaj tekla debata o easy mode, na veliko pizdil, jokal in stokal, da bog ne daj, da From da v Soule easy mode, ker bo to uničilo izkušnjo, ovo ono in neki izgovori.

 

Pol pa ta isti folk, ki je FUL proti easy mode fura overlevelled +20, bolano močna orožja, magic cheese, summone minionov ter coop.

 

Reality check: easy mode je ŽE od nekdaj v From igrah, ker se skoraj vse da overlevellat oz. še bolj postat OP z gearom/upgrejdi

 

Ja ma folk hoče v menijih nastavit easy mode. Ker to kar ti praviš ne negira vseh težavnostnih preprek njihovih iger. Še vedno lahko umreš kdarkoli od česarkoli če si slab in nepreviden, še vedno moraš nazaj po duše, do par iger nazaj si moral 5+ minut laufat nazaj do šefa itd. 

 

Je kdo že probal un item ki ga dobiš v hub areni ko premagaš invaderja? Ste fasal kak invade potem?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...