Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Kupi, @DaCapo. Ce so ti vsec spili ki te ne drzijo za rokico, pa so res ono Open World (z veliko napisano dobesedno) ti bo ful dogajalo. Mene spil vlece nenormalno. Mislim, vgasnem spil, grem na siht (na drugi racunalnik zraven), ampak ne morem odklopit, mozgan skoz razmislja o spilu..grem se neka trudit se druzit z zeno, ampak ne, mozgan je spet v elden ringu in tako dalje, se razumes... it's calling me, to the Lands Beetween... :D

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
oca reče pred 18 urami:

Je pa na ps5 veliko popupov.. Trava se kr sproti rise. To je za 2022 kr mal kislo.

 

Ja zato je bolje na PS5 igrat PS4 verzijo ki je silky smooth 60fps s komaj opazno slabšo grafiko ter nalagalnimi časi ki so samo 2-3 sekunde daljši in še vseeno ogromno hitrejši ko na XS konzolah. Upam da jim rata za NG+ oz drugo igranje spolirat PS5 verzijo v kar zelo dvomim glede na izkušnje iz preteklosti... Verjetno bo prej dal Sony ven VRR podporo kot bo FromSoft zoptimiziral nextgen verzije iger na gladkih 60fps...

Povezava do prispevka

To be fair, kokr sem se bentil nad ps5 verzijo, ker sem prešaltal direkt iz butter smooth HZD2... sem se na frame drope PS5 popolnoma navadil in mi je postalo ok.

 

Kar pa ne pomeni, da gre za dobro verzijo. Ampak brez težav tole špilaš na ps5, ni nuja it na ps4 verzijo. Boš pa trpel dokler se ne navadiš.

Povezava do prispevka

Men je na PCju zaj po teh dveh updejtih zacelo normalno delat - aka ne opazim vec microstutteringa, laufa butter smooth...edino kaj mam tezavo je da pri svetlih scenah zunaj imajo eni objekti, ko premikas pogled levo desno taki glow okoli. Ne vem kak se prav rece temu graficnemu fenomenu/bug-u.

Povezava do prispevka

GRR Martin je spustil zelo klasični move iz poslovnega svetovanja :D

 

Tipo se je luštno zmenil s Fromom da jim preko poznanstev zrihta novega klienta (aka boosta prodajo s svojim imenom). Potem se za publiciteto in PR parkrat oglasi da je integriran v team, čeprav se v resnici nažira s sušijem in šlata mlade japonke po gostih šumah - Wow, GRRM + FROM, to bo pa mega, komaj čakam, 10/10 hype (medtem ko si tip ravno vleče črno dlako iz zob). Na koncu bo lepo pobasal keš kljub temu da ni naredil nič, bodo pa veseli in on (keš za svetovanje) in FROM (keš zaradi njegovega imena) in kupci (Igram igrico od GRR Martina, prosim če me kličete Eddard Stark, mati). Tok enega keša in sreče, ma a ni to lepo :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
uros678 reče pred 1 uro:

Men je na PCju zaj po teh dveh updejtih zacelo normalno delat - aka ne opazim vec microstutteringa, laufa butter smooth...edino kaj mam tezavo je da pri svetlih scenah zunaj imajo eni objekti, ko premikas pogled levo desno taki glow okoli. Ne vem kak se prav rece temu graficnemu fenomenu/bug-u.

 

po branju patch notesov, je edina zadeva, ki sliči na izboljšanje tega to, da so očitno zmanjšali število fajlov, ki se morajo naložit ob prehodu con. to ti pomeni, da je en razlog za stutterje manj. da pa ti šteka stvar s časom manj, pa je bolj posledica tega, da so se ti shaderji naložili v cache. šteka potem samo še v primeru novih con, ko rabi na novo kaširat shaderje ali če boš updejtal driverje in se bodo shaderji morali na novo shranjevat (potem boš nazaj kot da prvič poganjaš špil - stutterfest povsod).

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 9 urami:

Kupi, @DaCapo. Ce so ti vsec spili ki te ne drzijo za rokico, pa so res ono Open World (z veliko napisano dobesedno) ti bo ful dogajalo. Mene spil vlece nenormalno. Mislim, vgasnem spil, grem na siht (na drugi racunalnik zraven), ampak ne morem odklopit, mozgan skoz razmislja o spilu..grem se neka trudit se druzit z zeno, ampak ne, mozgan je spet v elden ringu in tako dalje, se razumes... it's calling me, to the Lands Beetween... :D

 

Seveda so mi všeč open world špili. Pa glede na to, da bolj kot berem vse komentarje, bolj sem odločen, da bom (vsaj) poskusil. Ha, pa še enak primer imava: jaz bom tudi igral na domačem kompu, dočim 2 m proč pa imam službeni komp. :)

@tomazek  : ja, ti pa tudi nič ne pozabiš. Ampak lej, mogoče je edino omenjena Vallhalla ena taka zadeva, kjer sem prehitro dal roke vztran. Saj drugače znam (če hočem in imam čas) tudi pošteno vztrajati! (RDR1 in 2 poglej recimo, ure in ure in ure vloženega časa).. ;)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 31 minutami:

 

@tomazek  : ja, ti pa tudi nič ne pozabiš. Ampak lej, mogoče je edino omenjena Vallhalla ena taka zadeva, kjer sem prehitro dal roke vztran. Saj drugače znam (če hočem in imam čas) tudi pošteno vztrajati! (RDR1 in 2 poglej recimo, ure in ure in ure vloženega časa).. ;)

 

Nalijmo si čistega vina :D Koliko 100h+ dolgih iger si obrnil v zadnjih cca. 5 letih. In še praviš, da nisi nek From Soft gejmer... Glej... Hehe... Jaz mislim, da ne boš igral. Zato sem ti mislil prihraniti pedesetaka :)

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 9 urami:

 

Ja zato je bolje na PS5 igrat PS4 verzijo ki je silky smooth 60fps s komaj opazno slabšo grafiko ter nalagalnimi časi ki so samo 2-3 sekunde daljši in še vseeno ogromno hitrejši ko na XS konzolah. Upam da jim rata za NG+ oz drugo igranje spolirat PS5 verzijo v kar zelo dvomim glede na izkušnje iz preteklosti... Verjetno bo prej dal Sony ven VRR podporo kot bo FromSoft zoptimiziral nextgen verzije iger na gladkih 60fps...

Ce kupis ps5 igro disk verjetno ne moreš igrst ps4 verzijo al?

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 50 minutami:

 

Nalijmo si čistega vina :D Koliko 100h+ dolgih iger si obrnil v zadnjih cca. 5 letih. In še praviš, da nisi nek From Soft gejmer... Glej... Hehe... Jaz mislim, da ne boš igral. Zato sem ti mislil prihraniti pedesetaka :)


Ne bit nejeverni tomaz, tomazek

Povezava do prispevka

Evo, unpopular opinion, igrica je mal prelahka :D Ene cone nisem grindal, samo prebrskal vse kar sem videl, sem pa že level 81 in pol glavnih bossov niti od daleč še nisem videl, po feelingu je vsaj tretjina mape še temna. One handam greatsword s super rangom in 444 dmga, zdaj sem začel pike vlagat še v faith in mečem ogenj vamo tamo, en ash imam zbildan na +5 in skor solirajo katakombe. Proti Sekiru so šli iz 11 na 4.

Povezava do prispevka

Kaj je bil to en sorcery, v stormviel gradu poberem manj soulsev kot jih droppam

 

Drugače sem pa pospravil tega bossa tok hitro, da se niti ne spomnim kako mu je ime. Res mi je bil šef v animaciji, pa pol k potegne ven flamethrower, ampak ni bil neki za prehvalit (sem se pa pomoje vmes mal overlevelal :D ). 

 

Iz greataxe sem šaltal na BLOODHOUND'S FANG, kar naj bi bil greatsword

 

Mam filing, da je ta špil narejen za DEX in magic orožja in je STR, oz. vse kar je počasno, mal hard mode. Zunaj recmo pretepam folk da jim ni nič jasno, potem me pa pofukajo 3 podgane ker jih axe kr zgreši, alpa me dobijo med udarci. 

 

Ampak jebeš, zdej sem commitan, pa še zgleda RES RES HUDO pizda no

 

image.png.d32f05400838d7c9c547cb0841b2f657.png

 

Dela kr kul DMG čeprav se scejla bolj na DEX, js mam pa pure STR build zaenkrat, tako da to moram še unlockat

Aja, pa special move je res sweet, kr mal imba ker naredi močan combo in potem odskoči stran, mal tak anime stil 

 

@Šimšalamima Huhu js te ashes jemljem kot easy mode. Varjanta soulsi nimajo težavnosti, ampak ker folk joče da je pretežko imate tu ashes. Drugače jih niti še nisem sprobal, razen kar sem videl od folka na netu, hotel sem jih pri enem bossu sprobat ampak jih lik sploh ni sprožil ko sem pritisnil knof, sam popraskal se je po gatah. 

 

aja edit: WTF je block + R2?? Čist preveč močno, ker ne rabiš tajmat 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Jaz sem pa šele danes pogruntal, da ima combat res carski charged R2 "cancel". Chargeaš R2, vidiš, da te bo nasprotnik prehitel in samo tapneš krogec (oz. alternativo). Narediš dodge nazaj, ampak kljub temu udariš. Res faking carska in uporabna zadeva. Men je res noro kako dobro so prevetrili combat. Uživam kot mlad merjasec.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...