Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Jest sem prišel po prvem bossu zdej v grad gor, sicer konkretno nabildan. Sam grad se mi zdi insane težek. Eni vitezi, težji od mini bossev in ko se končno prebijev skoz cel grad pridem nekam, kjer je podobno, kot zavezniško izkrcavanje v normandiji. Miljon vojakov, miljon lokolstrelcev in nekih balista, ki te oneshotajo. Sploh ne vem, kako naprej...

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Jest sem prišel po prvem bossu zdej v grad gor, sicer konkretno nabildan. Sam grad se mi zdi insane težek. Eni vitezi, težji od mini bossev in ko se končno prebijev skoz cel grad pridem nekam, kjer je podobno, kot zavezniško izkrcavanje v normandiji. Miljon vojakov, miljon lokolstrelcev in nekih balista, ki te oneshotajo. Sploh ne vem, kako naprej...

Greš okoli...in s časom, boš spet prišo do njih. Tokrat od zadaj. In ko boš, samo kolji :D

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Jest sem prišel po prvem bossu zdej v grad gor, sicer konkretno nabildan. Sam grad se mi zdi insane težek. Eni vitezi, težji od mini bossev in ko se končno prebijev skoz cel grad pridem nekam, kjer je podobno, kot zavezniško izkrcavanje v normandiji. Miljon vojakov, miljon lokolstrelcev in nekih balista, ki te oneshotajo. Sploh ne vem, kako naprej...

 

Jest sem šel k leroy na njih in jih uspešno potamanil. 

 

Edina težava je ta, da ne vem kako bi tisti velikan razbil tisti kamniti kipec za njimi :nicjasno:

 

Drugače pa se strinjam. Dextery pa magic je ful na izi v tej igri. 

 

 

Aja a mi zna kdo razložit kaj naj počnem z ashes of war? Vem, da so to neki abilitiji, ki spremenijo namenskost orožja. Sam moj prisoner bodalo tega ne prenese

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 14 minutami:

 

Jest sem šel k leroy na njih in jih uspešno potamanil. 

 

Edina težava je ta, da ne vem kako bi tisti velikan razbil tisti kamniti kipec za njimi :nicjasno:

 

Drugače pa se strinjam. Dextery pa magic je ful na izi v tej igri. 

 

 

Aja a mi zna kdo razložit kaj naj počnem z ashes of war? Vem, da so to neki abilitiji, ki spremenijo namenskost orožja. Sam moj prisoner bodalo tega ne prenese

 

 

Niso vsi ashes za vsa orozja, recimo ashes k ti kej v zvezi z lokom naredijo, ne bojo na macoli. Pac dajo ti special attack (L2)

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 18 minutami:

 

Jest sem šel k leroy na njih in jih uspešno potamanil. 

 

Edina težava je ta, da ne vem kako bi tisti velikan razbil tisti kamniti kipec za njimi :nicjasno:

 

Drugače pa se strinjam. Dextery pa magic je ful na izi v tej igri. 

 

 

Aja a mi zna kdo razložit kaj naj počnem z ashes of war? Vem, da so to neki abilitiji, ki spremenijo namenskost orožja. Sam moj prisoner bodalo tega ne prenese

Določena orozja, recimo moj Bloodhounds fang ne podpirajo ashes of war. Ostala, recimo navadni swordi itd pa lahko imajo ashes of war. Ti pol izbiraš kaj hočeš, in imaš opcije, Quality, keen....s tem se spreminja scalling orozja, recimo, če izbereš Keen, boljse scalla z dex itd itd. Dejansko spremeniš zacetne statse orozja. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

Ej očitno sem neki sfalil, kje aktiviram ta glavni lift v Stormviel gradu? Mam filing, da mi manjka samo še to v tej mapi preden grem naprej 

 

na tistem prehodu kjer te napadejo ptici ki nosijo sode, pejd na balkon kjer je bil tretji ptic in skoci dol na polico. Ostalo bos ze znal. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

@bigboss82 a boš požrl takole svinjsko žalitev al ga boš izzval na dvoboj do smrti???  :D  :D  Fak še jst sem užaljen za BBja evo

Model nic ne pise cel cas in pol uleti z izjavo. Evo fantje, sem obrnu!! Kaksen mastermind.

 

Ja nic kaj da recem. Bom reku kar rece Gatsu zmeraj, ko obrnnem pred njim.

 

Jaz vedno preiscem vsak koticek, on je ziher rushal skozi igrr in ful zamudil 🤣🤣🤣

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 37 minutami:

Js mam ze problem, ker preden grem odpret novo mapo ala uni spomenik prebrat, hocm vsak koticek do zdej odprte mape pregledat, da ne bi bilo pol prevec overwhelming k bi blo tolk neraziskanega 😂

Isto, sam pol je sranje, ker si tik tak overlevelan. Jaz sem naredil isto napako kot ti. Od prve lokacije sem najprej zavil na vzhod v Caelid in sem se tam jebal kot budala z mobi in bossi. Mislu sem, da je igra ful ful bolj zajebana od prejšnjih Soulsov, sam pol sem nabil gor ene par levelov in zdaj je walk in the park. :D

Povezava do prispevka

Ne nisem vzaljen sam pac motis se :)

 

za cape vem ze od bloodborne

ce sem govoril nonstop da so 50 a ocitno so jih povecali na 60 ker pac easy mode

 

Builde pac, vedno isto soulsi in itak sem se motil

 

Na wiki sem prvo pogledal kje dobis moon greatsword, pa niswm vedu kako na uni plato... pol ko sem nasu carovnico za njen quest swm gledal, ker si nisem nikoli zapomnil imen in lokacij iz dialogov.. pa uni Sellen quest sem tudi pogledal.. ker mi je manjkal en spell

 

Kako gres v castle morne sem pogledal

 

Kaj se.. sewerse tudi.. je nek quest.. pac vecinoma za kaksne queste.. sej drugo kaj ces gledat.. itak sem 3/4 spustil.. ce bi gledal vse na wiki za kakano platino ipd bi bil precej nazaj.. parkrat sem pogledal.. ne igram pa offline kot ti.. to bi se mi zmesalo.. itak uni napisi po tleh ti dosti pomagajo, ne rabis wiki 🤣

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

ej folk... a se na določenem delu mape jebete tolk dolgo, da vse monstrume potamanite, al kdaj tudi poberete iteme in bežite pred nasprotniki, ter se vrnete nazaj k se malo nabildate.

 

npr jst sem končal s Stormveil Castle ampak sem pa bežal pred onim rdečim vitezom spodaj/zunaj gradu in pred tistim ogromnim centipedom v kleti. ko jih jebe. tist vitez lohk leti :panika::lol:

 

drgač.pa.furam dex/faith build z twinbladom pa študiram kaj naprej buildat, k mam oboje okoli 20 trenutno. mislim da bom šel najprej do 24 fth al kolk za godslayer zadevco pa šele potem z dex.naprej

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...