Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 1 uro:

 

 

Vsakomur svoje. Meni sta bili prvi dve uri igre fuuuul slabši zaradi te izgubljenosti in nepoznavanja mehanik. Res rad uživam v špilu ko poznam meahnike igre. V starih časih si dobil ob Baldur's gate 200 stranski manual, ki sem ga jaz naštudiral v nulo, še preden sem igro sploh prižgal:D

 

Tako da ta new age gaming, brez navodil, brez tutoriala, jebi se in znajdi, meni res ne sede.

 

Sem pa 100% da večina ljudi ki igra čisto brez da bi karkoli na netu prebrala o igri, ne spozna polovico stvari v igri in zamudi res ogromno.

 

Mislim jaz še za mega attack takoj po bloku ne bi vedel, če ne bi pogledal tutoriala. Summoni spiritov mi tudi niso bili pol kurca jasni, dokler nisem pogledal kdaj jih sploh lahko summonaš, enako kako za vraga equipam skille na orožja.

 

Meni tako igranje ni fun :)

Povezava do prispevka
Feget reče pred 8 minutami:

Mislim jaz še za mega attack takoj po bloku ne bi vedel, če ne bi pogledal tutoriala.

 

To ti pove tutorial takoj na začetku v prvi grobnici. Celo cut scene je in napiše preko celega ekrana, da takoj po blocku pritisni R2 za ta udarec. Ok, jaz tudi prvič nisem vedel, ker sem šel skozi brez ščita.

 

Glede summona pa izveš, ko je namenjeno :) Saj dejansko je večina zadev v tej igri takih, da jih izvemo, ko nam je namnejeno. Enako je z nadgradnjo orožij, ne moreš pričakovati v Limgrave kamnov +4, +5, +6. Dobil jih boš dovolj, ko prideš v pravo območje.

 

Pa nisem svetnik, ker sem nekatere zadeve tudi jaz pogledal. Meni tudi ni težko kaj pogledati, če se počutim obupanega.

Povezava do prispevka

Hotel sem samo povedati, da meni je bilo vedno najbolj cool pri starih igricah, da sem prvo prebral tutorial da sem zvedel čim več o igri še preden sem jo začel igrati. Dejansko bi bilo fuuul bolj imersive to igro igrati s tem da prej prebereš manual, kot pa da ti igrica čistvo zjebe immersion ko ti med samo igro meče na ekran neke tutoriale, ki jih takoj pozabiš. 

 

Ne maram brezglavega tavanja - ne v življenju ne v igrah. 

Povezava do prispevka

🤣

 

Ma ne vem za password se mi zdi da ni problem

 

 

Sam dolocte neka pravila, pogoje, da se malo fajtamo nek level in orozja

 

Lahko tudi nardimo nove like like 50 level al manj

 

Al pa do naslednjega vikenda ai nardia build in pol gremo suterday night fight night

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ma jaz bom tudi pustil svoj lik v cloudu do kakega DLC-ja. Nikoli nisem igral v nobeni From igri PvP (3x sem šel crknit zaradi questa) in me niti ne vleče. Sedaj po več kot 200 urah pa se mi res ne ljubi od začetk buildat. V filme sem se malo vrgel in kako urco bom mogoče na PC kako avanturico vsekal ob večerih. Od januarja sem preigral toliko From igračk, da se mi že malo blede. Filme pa ne vem, če 3 pogledal v teh treh mesecih.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

uff, tle je bolj vprašanje kaj te bolj veseli/leži :D

 

če si igral souls igre prej potem približno veš kako kej izgleda, mogoče da je najbolj zanimiv v štartu kakšen arcane ker je bolj nov?           

 

ampak če ti leži strength build go for it

načeloma lahko dosti zgodaj respecas tako da ni prevelike frke če preveč zajebeš s statsi u štartu                                                         

Povezava do prispevka
samo_hren reče pred 9 urami:

Sem ravnokar končal Horizon in se bom končno lahko lotil dogodka leta. Dajte siromaku svetovati malo, kakšen playstyle/build se vam zdi po vaši subjektivni presoji najbolj pester, zabaven za igranje?

 

Stari, buildov pa playstajlov je tolko da dios mio... bolj je vprasanje pomoje, kaj je tebi osec? Pa si pol taki build naredis... zabavno pa je itak vse...

 

Drgace jaz spilam str/dex build, dual wieldam dva greatsworda.. jump atack ze kr one shota dosti nasprotnikov (lvl 40 sem trenutno)

uredilo bitje uros678
Povezava do prispevka

A kdo maina greatsworde? Se mi zdi da so kar precej počasni v tej igri. Pri šefih moraš imeti master timing. Ker pri navadnih mobih ni zajebano ker jih greatsword of kontaktu stagera in imaš potem čas za recovery, samo bosi pa sploh ne jebejo, agilni so ko prasci, imaš res minimalno časa za to da ga užgeš, plus tip ne jebe da je ravno skasiral po faci s 100 kilskim mečem. Do sedaj sem v vseh soul špilih mainal prašičje velike meče pa se mi zdi, da so v tej igrici res najpočasnejši. 

 

Baje naj bi bloodhound step kot skill bil bread & butter za greatsworde. Z njim si baje ful bolj agilen in nevaren.

Povezava do prispevka

za Greatsword ne vem, sem pa več kot polovico špila uporabljal Brick Hammer (torej class great hammer) in je ful dober kompromis med hitrostjo in da res užge ko prasica. V 1H načinu s ščitom v drugi roki je super.

 

Mogoče še to sprobaš.... Je pa res, da ima manjši reach kot tvoj tič :( 

Povezava do prispevka

Tričetrt igre sem preigral s Colossal Greatsword, ki je še počasnejši od navadnih Greatswordov. Edina razlika pri bossih je v tem, da sem ob openingih lahko manjkrat udaril (ampak naredil več damagea).

 

Moj nasvet je GIT GUD LIL BARD.

 

Malo bolj resen nasvet: Jump attack in/ali block counter.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Feget reče pred 19 minutami:

A kdo maina greatsworde? Do sedaj sem v vseh soul špilih mainal prašičje velike meče

 

Galko reče pred 12 minutami:

sem pa več kot polovico špila uporabljal Brick Hammer (torej class great hammer)

 

Šimšalamima Huhu reče pred 10 minutami:

Jaz sem do konca fural greatsworde, 

 

ke_kit reče pred 9 minutami:

Tričetrt igre sem preigral s Colossal Greatsword, 

 

extreme smoll cock alert: several smoll cocks detected

Emergency Situation - Emergency GIF - Emergency Animated Cartoon GIFs

uredilo bitje Galko
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...