Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Hehehe tale skeletor set sem dobil točno 4 minute nazaj :D

 

BTW ton špila ratuje v From maniri spet tako depresiven, da ne veš ali bi žile rezal pošastim ali rajši sebi :D jebomater da mora en Miyazakija oz celo ekipo spravit na antidepresive al pa vsaj na kake terapije.

 

Un lik crkne tam, drugi tukaj, enemu se zmeša, četrti zbledi, peta naredi samomor, eni hočejo kaos in uničenje, eni smrt in spanje, tko vsak ta drugi lik te žica da pošlješ cel svet v maloro :Dpizda no niti en sam npc ali item description pa še ni omenil cool lajfa, ljubezni ali sreče. Prov uno kaj je to dobra volja, ofuj.gif, dejmo raj v zgodbo punčko ki dejansko nice in se ful rada pogovarja s tabo o casual zadevah, tko končno en prijazen lik, ampak je ona u bistvu produkt satanističnih ritualov kjer se ljudje parijo s kačami in njena mama ji že ves čas laže kdo je in ko to odkrije se od žalosti ubije, evo smo vsi za a ne, valda valda, joj kakšna super stranska zgodbica bo to, hihihi 

 

:mellow:

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

 

Pa saj tako nekako sem mu jaz napisal. Če je dal za igro ene 57€ (kot je nekje bila najugodnejša cena takrat) in odšteješ 30% prideš praktično točno na 40€. Nimam pojma od kje je on vzel 30€.

 

Sej se je konkretno hvalil da ima b2b dostop pr enmu od distributerjev :)

Povezava do prispevka

Evo še review po obrnjeni igri. Morm rečt, da sem malo razočaran nad igro. Nekako sem upal, da bo ta mračnjaški svet soulsev s prihodom RR Martina dobil 2 žarka svetlobe in tudi je, ampak nič več kot dva :) Ne morem se znebiti občutka, da je Martin samo na papirju zaradi marketinga. Zame igra ni nič več, kot Dark Souls 4. Obskurna zgodba, tako kot vse soulse igre in napake, ki se vlečejo že leta. Nekatere stvari so boljše spet druge slabše in trejte so iste.

Druga stvar je, da sem bil naiven in sem folku verjel, da moraš igro igrat samo sam brez multiplayerja, brez youtube in pomagal in res bumbar sem sem 3/4 igre tako matral. Še nekdo mi bo prodal tako zgodbo bom sam rekel, vozi... Ne veš ne kam it, ne kdaj tja... Mislim igra je dolga 100+ur, ampak ti nekje na neki planoti na začetku igre dobiš nek medaljon in na koncu drugo polovico tega medaljona, da lahko potem uporabiš neko dvigalo, ampak moraš vedt, kako in kljub temu, da dvigalo pravilno uporabiš lahko zamudiš celotno zono... Od vseh teh frustracij in zapiskov sem na koncu, ma ko jebe joker forum in sem igral igro tako, da sem v eni roki držal mobitel z elden wiki v drugi pa gamepad, da sem nadoknadil levele, ker sem bil underlevelan, upgrejdal orožja in powerje in prišel v zone k v lajfu ne bi kljub zapiskom. Po par zadnjih bossih, ki so mi jebal mater in vse  po spisku sem enostavno za zadnjega bossa se odločil, da probam še multiplayer, prvič v zgodovini FROM iger, ker tega pa pač ne delamo. Ja zakaj pa ne? Če si je sam zblojemi miyazaki tako zamislil. Zadnji bossi delajo z vsakim drugim udarcem AOE dmg s 500m razpona, ki dela po vrhu vsega še brutalen DMG. V igri so pa spelli, ki res zaživijo šele v multiplayerju in tvoji pomagači imajo samo 3 healing potione. Ma super filing je bil zadnji boss tudi tako, prov tist WoW vibe da. Igra je multiplayer, pa ali nam je to všeč ali ne.

Tko da kljub res from 3.0 igri z ogromno napredka, so nekatere stvari iste, pri multiplayer so brezvezni in odvečni duhi, katerih nikoli nisem razumel pomena, potem sporočila na tleh in podoben crap, zgodba je še zmeraj preveč kriptična in obskurna, igra te pelje preveč špartansko, ni minimapa, ni quest loga, glasba in level design sta pa celo slabša od Bloodborna.

Je pa to še vedno FROM igra, se pravi trda droga, heroin, k veš da te uničuje, da si zabil 100h v enem mesecu, zanemarjal družino, zaradi živčnosti pretepal ženo in otroke in ko končno zalaufaš HZD 2, si rečeš, kaj če bi šel še enkrat Elden Ring...

 

 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
atomic reče pred 4 urami:

Po par zadnjih bossih, ki so mi jebal mater in vse  po spisku sem enostavno za zadnjega bossa se odločil, da probam še multiplayer

 

Js nisem taknu mp do ng+3, pol pa sm se odloču rejpat te bosse vsak večer. Neverjetno kolko folka rabi pomoč na koncu. Stalno requesti in to na xboxu.

uredilo bitje Denis
Povezava do prispevka
atomic reče pred 10 urami:

...zgodba je še zmeraj preveč kriptična in obskurna, igra te pelje preveč špartansko, ni minimapa, ni quest loga,...

 

Z kar dosti točkami atomicovega opisa se strinjam. S tem pa nikakor. Hvala bogu, da ni še tukaj tega kot v vseh open world igrah. Itak so že več kot dovolj naredili s tem, da ti NPC-je sploh označi na mapi, ko jih najdeš.

Povezava do prispevka

Sedaj, ko se je precej polegal začetni hype, lahko potrdim, da tale From lestvica še vedno drži. Dodal sem še ocene.

from.png

Pa podpis pod @tomazekin @Vučko3poste. Mini mape res ne rabiš.
Z @atomicom se strinjam predvsem glede nezapomnljive glasbe in dokaj slabih obskurnih questov. V tako obsežnem open worldu bi nujno morali biti dialogi manj kriptični, predvsem pa bi morala obstajati opcija, da lahko ponovno preberem kake namige, da mi ni treba leta 2022 delati zapiskov izven igre. Največja zamera pa gre na račun nepotrebne razvlečenosti in recikliranja sovražnikov in lokacij. Kljub vsemu še vedno GOTY ali celo GOTG (če štejamo igro za predstavnico next gena, čeravno je zadeva cross gen as fuck). :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 14 minutami:

Sedaj, ko se je precej polegal začetni hype, lahko potrdim, da tale From lestvica še vedno drži. Dodal sem še ocene.

from.png

 

Bi se verjetno lahko strinjal s to lestvico, ampak jaz vseeno gledam na Elden Ring z nekoliko drugačnimi očmi (saj v bistvu verjetno ti tudi za razliko od večine ostalih na forumu). To pa zato, ker je bil moja prva From igra, kamor sem šel čist svež s vsemi ostalimi igralci. Vse ostale njihove igre sem igral leta po izidu in že vnaprej ogromno prebral o njih. V nobeno drugo nisem šel s prve in s tem pri njih izgubil del tiste skrivnostnosti, ki jo si fani tak hvalijo... Tiste občutke, ko prvič poženeš igro in nimaš pojma kaj pričakovati.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Mislim minimapa, ni to neki essential. Čisto lepo sem obrnil igro brez minimape, sam je tko mal špartansko odpirat fullsreen map, da pogledam kje sem, če sam na pravi poti.

 

Saj ne moremo rečt, da niso nič naredil. Vseeno so dodali, da lahko označiš na mapi, tisto modr laser iz neba, na grejse so dodali priporočljivo smer, na mapo so dodali merchante, mislim, da šele s patchem. Tud nek špartanski quest log bi lahko dodali. Naj ne bo klasičen, ampak vsaj v smislu, kot je @ke_kit omenil, da lahko še enkrat prebereš. 

 

Ne moremo it mimo dejstva, da je v manj, kot dveh mesecih od izzida igre, ogromno miljonskih videjev o guidih in walktrujih na youtubu.

Povezava do prispevka

Jaz imam v mobitelu verjetno čez 100 fotk in zraven sem imel neke papirje za posamezne notese. Meni je blo to ekstra fino in fun... nekaj drugega kot sem vajen pri drugih igrah. Iz razloga kot ga omenja Vučko, sem tudi aktivno sodeloval v spoiler temi o igri, saj me spoilerji ne motijo in mi je bilo res zanimivo sodelovati z ostalimi mnenjalničarji pri odkrivanju stvari.

 

In v tem je pri meni Elden Ring bil nekaj čist svežega in ekstra dobrega. Ker sem nove zadeve odkrival skupaj s forumaši. Vse ostale igre sem igral par let za vami in ni bilo tako zabavno odkrivati že odkritega.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 1 minuto:

BOlj zajeban je, vecji car si.

A je? Jest sem zdej priletel ven pa tistega prvega konja, k sm se matral najdlje z njim, da sem prišel šele po parih urah spet nazaj. Sem ga zdej namahal, tko da sem spamal button.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 minutama:

A je? Jest sem zdej priletel ven pa tistega prvega konja, k sm se matral najdlje z njim, da sem prišel šele po parih urah spet nazaj. Sem ga zdej namahal, tko da sem spamal button.

NG+1 je walk in the park, k si tolk nabildan, da niti ne opaziš, da so sovražniki močnejši. Nekje pri NG+3 spet rata proper zafukano. Vsaj tako je pri drugih From igrah. Najbrž je isto pri Elden Ring.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...