Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Pa da ne rabiš vseh malenkosti še enkrat delati, pobirati... in lahko preizkusiš nove tehnike, orožja (ki jih drugače dobiš pozno).... in se recimo osredotočiš samo na boss-e. Dosti hitreje greš čez igro. Jaz sem imel voljo it NG+ in potem začet še NG++... od čistega začetka pa ne em, če bi se mi ljubilo. Čez par mesecev (leto).

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Jaz imam v mobitelu verjetno čez 100 fotk in zraven sem imel neke papirje za posamezne notese. Meni je blo to ekstra fino in fun... nekaj drugega kot sem vajen pri drugih igrah. Iz razloga kot ga omenja Vučko, sem tudi aktivno sodeloval v spoiler temi o igri, saj me spoilerji ne motijo in mi je bilo res zanimivo sodelovati z ostalimi mnenjalničarji pri odkrivanju stvari.

 

In v tem je pri meni Elden Ring bil nekaj čist svežega in ekstra dobrega. Ker sem nove zadeve odkrival skupaj s forumaši. Vse ostale igre sem igral par let za vami in ni bilo tako zabavno odkrivati že odkritega.

 

TO JE TO!

Povezava do prispevka

preden pozenes NG+ imas na voljo 19 Larval Tearsov za respec, pogledas Wikio za carska orozja, ki si jih zgresil (ena niso vec mozna, ko odlomis area bossa), carske talismane, spelle, oklepe, bearingse da se zalozis z materiali za upgrade cim vec orozij in duhcev. potem pa sam gas v NG+ in eksperimentiraj.

v NG+3 rata zajeban pri zadnjih bossih.

 

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 44 minutami:

NG+1 je walk in the park, k si tolk nabildan, da niti ne opaziš, da so sovražniki močnejši. Nekje pri NG+3 spet rata proper zafukano. Vsaj tako je pri drugih From igrah. Najbrž je isto pri Elden Ring.

povej onemu Nihil nihil nihil kurcu, da je ng+ walk in the park pa Malenii tudi :D

 

Še vedno me najvecja gamad v Haligtree prefuka ko kanto če sem pretirano samozavesten. ampak ja vsi bossi so naceloma leteli takoj, čist solo. Pa uporabljal sem boss orozja proti šefom. Morgot je fasal z lastnim swordom, Maliketh tudi. Danes bom še Malenio :D

Povezava do prispevka
atomic reče pred 18 urami:

Evo še review po obrnjeni igri. Morm rečt, da sem malo razočaran nad igro. Nekako sem upal, da bo ta mračnjaški svet soulsev s prihodom RR Martina dobil 2 žarka svetlobe in tudi je, ampak nič več kot dva :) Ne morem se znebiti občutka, da je Martin samo na papirju zaradi marketinga. Zame igra ni nič več, kot Dark Souls 4. Obskurna zgodba, tako kot vse soulse igre in napake, ki se vlečejo že leta. Nekatere stvari so boljše spet druge slabše in trejte so iste.

Druga stvar je, da sem bil naiven in sem folku verjel, da moraš igro igrat samo sam brez multiplayerja, brez youtube in pomagal in res bumbar sem sem 3/4 igre tako matral. Še nekdo mi bo prodal tako zgodbo bom sam rekel, vozi... Ne veš ne kam it, ne kdaj tja... Mislim igra je dolga 100+ur, ampak ti nekje na neki planoti na začetku igre dobiš nek medaljon in na koncu drugo polovico tega medaljona, da lahko potem uporabiš neko dvigalo, ampak moraš vedt, kako in kljub temu, da dvigalo pravilno uporabiš lahko zamudiš celotno zono... Od vseh teh frustracij in zapiskov sem na koncu, ma ko jebe joker forum in sem igral igro tako, da sem v eni roki držal mobitel z elden wiki v drugi pa gamepad, da sem nadoknadil levele, ker sem bil underlevelan, upgrejdal orožja in powerje in prišel v zone k v lajfu ne bi kljub zapiskom. Po par zadnjih bossih, ki so mi jebal mater in vse  po spisku sem enostavno za zadnjega bossa se odločil, da probam še multiplayer, prvič v zgodovini FROM iger, ker tega pa pač ne delamo. Ja zakaj pa ne? Če si je sam zblojemi miyazaki tako zamislil. Zadnji bossi delajo z vsakim drugim udarcem AOE dmg s 500m razpona, ki dela po vrhu vsega še brutalen DMG. V igri so pa spelli, ki res zaživijo šele v multiplayerju in tvoji pomagači imajo samo 3 healing potione. Ma super filing je bil zadnji boss tudi tako, prov tist WoW vibe da. Igra je multiplayer, pa ali nam je to všeč ali ne.

Tko da kljub res from 3.0 igri z ogromno napredka, so nekatere stvari iste, pri multiplayer so brezvezni in odvečni duhi, katerih nikoli nisem razumel pomena, potem sporočila na tleh in podoben crap, zgodba je še zmeraj preveč kriptična in obskurna, igra te pelje preveč špartansko, ni minimapa, ni quest loga, glasba in level design sta pa celo slabša od Bloodborna.

Je pa to še vedno FROM igra, se pravi trda droga, heroin, k veš da te uničuje, da si zabil 100h v enem mesecu, zanemarjal družino, zaradi živčnosti pretepal ženo in otroke in ko končno zalaufaš HZD 2, si rečeš, kaj če bi šel še enkrat Elden Ring...

 

 

Ej res zanimivo meni je pa prav večina tega kar tebe ful moti res najboljši deli te igre.

 

Drugače za to kam it in kaj je zgodba je ful boljše IMO, če bereš opise itemov, vsakič ko dobiš novo vrsto itema. Notri res piše ogromno, in tu je pomoje zasijal George R R Martin. Jaz berem res vsak vsak item. Včasih imaš notri res ogromno informacij o bossih ki si jih ubil, kdo so, kaj se je zgodilo, skratka celoten story. Pa teksti so res uno svršancija od Martina.

Pa te exploration nagrade, faaaaak. Kva to men dela. Jz sm igro obračal 285 ur modeeel. Če nisi res hardcore raziskoval si pomoje zamudil, ma nevem, od oka 20-40% igre. Res velikokrat dobiš nove kose orožja in oklepov, skrivnosti itd. Novi spelli.. Popolnoma nova območja z major bossi.

 

Štekam pa ja da če ti to ne dogaja tok najbrž ni tok impresivno. Meni res all time favorite game, najbrž. Vsaj v smislu single-player story based experience.

 

Fak no,

 

V Leyndellu v kanalizaciji hodiš po fakin govnu, faak, skor sm kozlal tam skoz en del

:lol:

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 4 minutami:

Jst dobesedno 0.

Sploh nisem vedel kako se crafta. Sfalil kupit opremo pri unem prvem merchantu, kljub temu, da mi je svetoval nakup. Pol sem nabavil šele v end game in pocraftal natanko en item, ki sem ga potreboval za Alexander side quest.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

NG+1 je walk in the park, k si tolk nabildan, da niti ne opaziš, da so sovražniki močnejši. Nekje pri NG+3 spet rata proper zafukano. Vsaj tako je pri drugih From igrah. Najbrž je isto pri Elden Ring.

Ne čisto pri vseh...pri DS2 je bil ng+ kar konkretno  drugačen...razen če me emšo zeza.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 33 minutami:

Kolk razlicnih orozij, magij, scitov, oklepov, nogavic, celad, itd ste pa uporabl v prvem playtroughu? 95% stvai k jih najdem mi ne koristi nic oz. so za moj build slabse.

 

Enako vprasanje za vse matse ki jih poberes tekom igre, kolk robe ste dejansko skuhal v kej in uporabljal? Jst dobesedno 0.

 

Jest sem celo igro uporabljal oziroma 95% le te.

1 orozje, en staff, en oklep in en spell ter 0 craftov.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 45 minutami:

Jaz sem samo 1 remembrance dupliral in skupno samo 4 orozja vzel od remembrancov

 

Saj mi dejansko ni  bilo pomembno za pri skozihod. Med samo igro tudi ne vem, če sem kerega dupliral. Vse sem šparal do konca in na mapi označi mauzuleume ter na koncu šel podupirat kolikor je šlo ter vzet orožja. Toiko da imam v inventarju večjo izbiro za nasledne igre in nove builde. Full sem imel namen enkrat iti skozi z

Spoiler

dvema bičema od fire gianta

 

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 3 urami:

Boysi eno pitanje: 

 

  Skrij vsebine

Remembrance of the Grafted od Godrika  - prodam za rune al menjam za ono sekiro al kaj naj naredim?

 

Ma ne, remembrancev se ti ne splača prodajat. Na splošno boš pol mid-end game imel run na potoke. Raje nabavljaj orožja/incantatione in celo podvoji kak remembrance, če te mikata obe orožji kakega bossa.

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 2 minutama:

Boys se eno pitanje:

 

  Skrij vsebine

Naj tam v volcano manorju huntam fellow tarnished al ne? Zamudi clovek kak dober drop ce ne izpolni nalog od ove kraljice?


hvala in lep lp

 

Spoiler

Dobiš precej carsko opremo in orožja. Nič ne izgubiš, če opraviš te naloge, tko da je precej no brainer.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...