Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

@Weraziel Ashes of war so skills, ki jih lahko equipaš na določena orožja (ne grejo vsi ashes of war na vse tipe orožij; tista, ki jih upgrejdaš s somber smithing stones pa niso equipable z nobenim) in jih potem uporabljaš z L2. Obenem ti dajo možnost, da spremeniš affinity določenega orožja. Recimo, daš jim lahko bleed, holy, fire, bolt, itd damage. S tem se spremeni tudi scalanje orožja.

Da jih lahko equipaš, ko počivaš na sites of grace, rabiš whetstone knife. Mislim, da ne bi smel imeti težav najti zadevo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Dve skrinje sta me že odfukale na druge strani mape, krejzi shit, love it

 

Upam, da bom kmal najdu kake nove uroke, ker se mi zdi, da se precej počasi level up-am, ker tečem mimo enih beštij, k se mi zdijo 'premočne'

 

all in all mi je noro lep špil, muzika, sploh v main meni, gladko najboljša stvar kar sem slišal letos

Povezava do prispevka

Jaz sem Bloodborne preigral tako, da sem vsakega nasprotnika vsaj enkrat premagal, tako da tuki bom probu isto, samo verjetno mi bo pobralo kake 200 ur. 

 

Najbl na kurac mi grejo komarji, dostkrat se umaknejo lih k mislm da jih bom zadel. Sej občasno se ustav poleg tebe pa ga mahneš, samo dostkrat so kaki okostnjaki tud poleg

 

Lvl 29 po 10tih urah, samo še zmer sm precej švoh

Povezava do prispevka

Pred spanjem sem rekel moji, da grem Margit ubit, in mi ga je ratalo v tretje. To, da so Sites of Grace pred bossi in pred temnicami je točno to kar sem jaz rabil. Šefe je velik večji užitek tolčt, ko ti ni treba 10 minut tečt do bossa in vmes pozabiš vse muve, ki jih ima šefe. Sicer pri Bloodborne ni tok hud problem, ker se lahko 20x healaš plus dobivaš heal nazaj ko takoj napadeš, sam vseeno.

 

:avadodo: all in all hud špil, a naj grem zdej ovi grad v Weeping Peninsula narest?

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Ajbg, nekje sem prebral, da priporočajo lvl 30, js sm bil lvl 23 pa nisem šel not :D hvala drgač

 

Pa tud probleme mam, ker si višam Vigor, Mind in Intelligence, ampak še vedno uporabljam tud sword, tko da hočm tud v Endurance in Strength dajat :D bojim se, da se bom zajebal slejkoprej, je pa res, da sem si upgradal meč in je zdej delam šale kape rokavice vsem v Limgrave (razen onega na konju takoj na začetku še nism uspel rebr preštet)

Povezava do prispevka

Men se je stormveil pa oni fort na weeping peninsuli zdel tezek ko svija.. tak da sm ga kr preskoco, pa se z margitom sn se fukal ko kojn...tak da sn lepo pusto vse skup, pa sn priso nazaj cez par levelov..pa se te sn se matral z njim.. drgace pa pol godrick v tretjem poskusu

uredilo bitje uros678
Povezava do prispevka

Jaz sem sel se en run.. na ps5 verziji z vrr in faith bzild kar mi se majka..

 

V glavnem ta vrr.. izboljsa precej ampak tu pa tam ko si na konju in je dosti sovraznikov in vsega pac in fejst dropne se se vedno ornk opazi.. men se zdi da je preceh boljse, se vedno malo slabse kot na xboxu.. kaj pa vem.. 

 

V glavnem najboljse je igrat ps4 verzijo na ps5 se meni zdi, still the besr chooise.. ne vem ce se splaca imet malo bolj ostro grafiko in da ti skippa frejme tu pa tam, to je moj osebni oppinion

Povezava do prispevka

Jaz sem na zacetku uporabljal shield, pol pa sem malo gledal build nasvete sem pa tja, pa sem se odloco za dual wield gratesword, pa se boostam jump atack z talismanom...zaj ga je kr zacelo harat 1400 dmg outputa ce jump atack vredi skonekta (seveda tudi odvisno od obcutljivosti nasprotnika)...najs..

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 7 urami:

Ma sej pravim drgač zaenkrat še nism mel problemov, takoj ko bo nek šef k ga ne morm premagat bom pa naredu respec

če delaš magic build na intelligence se ti splača dual wieldat Moonveil katano ker se scalea z intelligence. Tudi dobre skille ima ta katana tako da niti ne rabiš biti close range.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 18 minutami:

če delaš magic build na intelligence se ti splača dual wieldat Moonveil katano ker se scalea z intelligence. Tudi dobre skille ima ta katana tako da niti ne rabiš biti close range.


brez veze

 

moonveil main hand, offhand pa npr. frost naga/uchi, da stackas se frostbite zraven al pa gres magic za DPS/utility AoW

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...