Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

  

atomic reče Dne, 4. 12. 2021 at 13:23:

Pa res, kera krađa... ampak ja z enkratnim plačilom brezvezave je pa 57€ še zmeraj dost ugodno za SLO.

 

 

Moreš pa bit pri T2 in porabit njihovega točke za to ceno. Drugače je pa brez tega na gamers.si 57€

 

Če vas ne moti potencialna madžarščina na škatli :D

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/c_scale,fl_progressive,q_80,w_800/546f922985cd9abeb84b3f744b3ee3b4.mp4

 

Modders Hack Elden Ring Demo, Sprinkle In Some GTA San Andreas

 

Navedek

A modder who goes by Dropoff was able to import the iconic San Andreas protagonist into FromSoftware’s high-fantasy universe (h/t AltChar).

 

Povezava do prispevka

Miyazaki je dal intervju za Edge, kjer pravi, da je Elden ring njegova idealna igra oz. blizu idealne igre... Kar IMO pove vse, glede na to, da je bila njegova najljubša igra do zdaj Bloodborne. Pa baje so šli na hard v exploitanje občutka raziskovanja in filinga pustolovščine. Če te to ne prepriča v preorder, te ne bo niti nag Gwyndolin v škatli.

 

Aja, pa Elden ringa ne misli igrati, čeprav ga je naredil in zanj predstavlja praktično popoln špil. Ker bi bilo to preveč normalno in bi izgubil JAP državljanstvo, al neki :D 

 

Navedek

Miyazaki then went on to say something slightly surprising. While Elden Ring is essentially his ideal game, he likely won't play it because he feels it wouldn't feel like a fresh experience, having spent so much time working on it.

 

You know, I probably won't end up playing Elden Ring because it's a game I've made myself. This is sort of my personal policy. You wouldn't get any of the unknowns that the fresh player is going to experience. Like I said before, it wouldn't feel like playing. But if I did, then this would be close to the ideal game I'd want. I don't approach it in terms of "This is the kind of open world game I want to make; it's just that the open world enriches this ideal experience I'm trying to achieve. To give some very simple examples, if I was to explore this world, I'd want a map — a proper map. Or, you know, if I saw something over there, I'd want to actually be able to go over and explore it. And I'd want to fight with a dragon in an epic arena. Things like this. It's very simple stuff, but Elden Ring allows a lot of these things to become a reality for me, creating something that's very close to my ideal game.

 

Elden Ring will be particularly satisfying for the explorers, according to Miyazaki. That's partly thanks to the variety FromSoftware was able to put into the game.

 

We wanted to create this world that was full of the joy of exploration of the unknown. So we wanted to create lots of enticing things for the budding adventurer. And we wanted to prepare lots of these mysterious situations that players would read about or hear about and want to go looking for and want to go exploring. Variety is something we strived for when creating this game, and something I believe we've managed to achieve.

 

https://wccftech.com/elden-ring-creator-explains-why-there-are-no-rings-and-why-he-wont-play-it-says-the-game-is-varied/

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

RDR2? Skoraj povsod si lahko naletel na kaj zanimivega in nepričakovanega... Ob čudoviti grafiki seveda.

 

Je res. Vseeno pri teh action/RPG igrah exploration udari mal drugače - pri RDR2 sem raziskoval ker je blo lepo, pa da si najdu kakšen mini kvest mogoče. Medtem ko od Elden Ringa pričakujem ta dopamin exploration, ko si na koncu explorationa po carskem svetu nagrajen z koristnim itemom. Gothic2, Witcher 3, pa verjetno še precej RPGjev vmes, ampak jih je vedno manj. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

BOTW

Prav tisto, ZLAHKA.

 

Mene raziskovanje v stilu, da bom najdel en lep pogled na sončni zahod, ali da bom nagrejen z XPjem od nekega questa res ne motivira, da bi raziskoval.

 

BOTW te pa z raziskovanjem res nagradi s shrajni, koroki, z belavisto, questi, itemi,.mini bosse...

 

Skratka z vsakim raziskovanjem postaneš močnejši, kar mi res da motivacijo za raziskovanje.

 

Tko da mogoče lahko rečem, da BOTW ima najboljše raziskovanje sveta do sedaj...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 38 minutami:

Lahko da kdo link do komplet zadeve z emulatorjem, ki rabim za ta BOTW? Zdaj pa sem že tolko slišal, da me res vleče kot hudič. Nisem pa si nikoli lastil Nintenda in ne bom. Bi pa z veseljem to sprobal. 

 

Hvala vnaprej vsem dobrim dušam foruma. 

pirate bay The Legend of Zelda: Breath of the Wild Cemu

 

al pa

 

The Legend of Zelda: Breath of the Wild PC (Cemu v1.22.7) [FitGirl Repack] ce mas torrentleech

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 2 urama:

pirate bay The Legend of Zelda: Breath of the Wild Cemu

 

al pa

 

The Legend of Zelda: Breath of the Wild PC (Cemu v1.22.7) [FitGirl Repack] ce mas torrentleech

 

Zdaj sem na hitro pregledal, ker sem šele domov prišel. Bom jutri podrobneje... Po moje je to nekaj enakega kot na torrentleech a ne? 6,4 GB je sumljivo edino. Al so tak kratke Nintendo igre?

 

https://1337x.to/torrent/4804510/The-Legend-of-Zelda-Breath-of-the-Wild-v1-5-0-v208-DLC-3-0-Pack-Cemu-v1-22-7-MULTi12-FitGirl-Repack-Selective-Download-from-5-7-GB/

 

Zanimivo RARBG ni nič našel.

 

P.S.: Sorry za postanje v topic o Elden Ring... Je debata tako nanesla :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 urami:

Zgleda isto ja.

  

tomazek reče pred 9 urami:

6,4 GB je sumljivo edino. Al so tak kratke Nintendo igre?

Ko se odpakira/poinstalira pride nekje 17GB, kar je normalno za Nintendo igrico (tu gre za Cemu torej WiiU verzijo igrice ampak switch verzija ni bistveno vecja, itak emulator naredi svoje da zadeva izgleda 17x bolje kot na switchu).

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 27. 12. 2021 at 11:03:

Miyazaki je dal intervju za Edge, kjer pravi, da je Elden ring njegova idealna igra oz. blizu idealne igre... Kar IMO pove vse, glede na to, da je bila njegova najljubša igra do zdaj Bloodborne. Pa baje so šli na hard v exploitanje občutka raziskovanja in filinga pustolovščine. Če te to ne prepriča v preorder, te ne bo niti nag Gwyndolin v škatli.

 

Aja, pa Elden ringa ne misli igrati, čeprav ga je naredil in zanj predstavlja praktično popoln špil. Ker bi bilo to preveč normalno in bi izgubil JAP državljanstvo, al neki :D 

 

 

https://wccftech.com/elden-ring-creator-explains-why-there-are-no-rings-and-why-he-wont-play-it-says-the-game-is-varied/

 

tnx, sem nabavil. uzivajte

 

CeR7Ia3.png

uiBDeNi.png

uvUld6R.png

HPbE02X.png

8iZCVYD.png

TyVvNuZ.png

8XMNHPx.png

pQnKspi.png

gkz0uFb.png

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...