Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Kot da je invejdanje edini aspekt online načina :rofl:

 

Meni online ogromno pridoda k vzdušju. Sporočila, ki jih pušča folk so lahko v veliko pomoč ali pa so lažna. 50:50 :ninja: Plus folk je zelo kreativen pri kombinaciji prednastavljenih fraz sporočila :lol:

Potem so tu mlake krvi, ki jih recimo uzreš za vogalom in si lahko samo predstavljaš, da te čaka nekaj hudega ! Ne veš kaj ampak vidiš pa da folk množično crkava in v zadnjih trenutkih divje maha okoli sebe :ermm:

Duhce ostalih, ki jih bežno uzreš ti dajo vedeti, da se ta isti trenutek nekdo na drugi strani sveta prebija čez iste probleme. Nisi sam v tem peklu.

Pa pomagaš lahko folku pobijat bosse in random invejderje. Feels good man.

 

Res offline zamudiš pol špila in predvsem ne igraš kot so si avtorji zamislili. Privzeto je namreč vedno online vklopljen :)

 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 11 minutami:

Potem so tu mlake krvi, ki jih recimo uzreš za vogalom in si lahko samo predstavljaš, da te čaka nekaj hudega !

Men to spoila igro na polno. Pri DKS2 so mlake krvi v megli kazale pot kam it :rofl:. Res faking krneki.

 

Duhci pa samo motijo na polno. Štekam, da je enim zanimiv ta aspekt communityja (še posebej če PVPjaš), sam meni je res brezveze.

 

Res obratna izkušnja zame. Tej online "features" mi izključno pokvarijo igro in močno upam, da bo možno ročno izklopiti zadevo. V DS2 sem moral to brute forcat preko nastavitev konzole.

 

gojc reče pred 10 minutami:

Nisi sam v tem peklu.

Jaz HOČEM biti sam v tem peklu. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Al pa nisi robot.

 

Drugače men res ni jasno kako vam je užitek invadat random folk. Biti online, da te invadajo neki scummerji in jim pol pokažeš, kdo je na strani pravice? Ajde, to mogoče naredi igro še bolj napeto in carsko. Ampak, da ti invadaš? Prav tisto, scum od scuma, da ni večjega lol.

Dejansko sem med igranjem DeS na začetku parkrat zaprl igro ko me je kdo invadal, ker že tako nisem imel pojma kaj delam in nisem hotel še dodatne grožnje med že tako zajebanim raziskovanjem in počasnim napredovanjem skozi igro. Ampak ko se pa s tem sprijazniš je pa to lahko še en dodaten vir adrenalina in tudi užitka če uspeš vsiljivca razbit ko kanto, invadanje je pa tud zabavno. Najboljši online feature te igre je bil pa itak zadnji šef Tower of Latria ko te namesto drugače precej dolgočasnega šefa čaka invader :D  Pomoje sem med igranjem DeS Remake vsaj ene 5-8 ur v obup spravljal folk kot pomočnik Old Monka in pretty much oneshotal vse ki so prišli na obisk :D

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
George Michael reče pred 11 minutami:

Ja pa kaj to lahko kar gres enemu v igro brez da bi te summonal al kak? Al more oni priklicat pomoc pa pol ti vletis pa ga ubijes?

Summon je nekaj drugega, tam ti igralec pomaga (podobno kot NPC-ji, ki jih lahko summonaš za pomoč)

 

Pri invejdu mora naredit par stvari in potem te lahko napade, ko si v humanity formu

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 10 minutami:

Ja pa kaj to lahko kar gres enemu v igro brez da bi te summonal al kak? Al more oni priklicat pomoc pa pol ti vletis pa ga ubijes?

 

 

Jaz sem na začetku 3-1 dal dol summon sign (blue stone) pa sem bil ob izidu praktično instantno poklican na pomoč :)

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 2 urama:

Ja pa kaj to lahko kar gres enemu v igro brez da bi te summonal al kak? Al more oni priklicat pomoc pa pol ti vletis pa ga ubijes?

 

 

Odvisno. Imaš več načinov.  Vedno pa morajo bit neki pogoji izpolnjeni. npr. Human form , mora bit živ šef stopnje,... vsaka igra ima potem svoje variante.

Načeloma pa je v vseh souls igrah vsaj ( in to je zdaj samo kot sovrag, pustimo summonanje pomagačov ob strani)

- invadeanje v igro nekoga čisto po naključju.

- puščanje rdečega znaka po tleh, da te nekdo summona kot sovraga za duel

 

Potem pa so igre imele še druge opcije.

 V demon souls kot je malo nazaj omenil Gatsu imaš bossa na 3-3, ki te lahko summona da si ti boss . samo pustit moraš kakršni koli znak na tleh stopnje.

 

v dark souls so potem dodali covenante za te stvari.

-Darkwraith je bil primarno za invadenje in si dobival nagrade primerne temu. Tu si bil vedno samo en invader.

- Forest je bil covenant za invadenje ljudi v točno določenem območju kot autosummon. Tu jih je bilo lahko summonanih več, tako da so solo igralci kar bežali, če so vedeli tam je treba it.

- Gravelord je bil covenant ... ma opis tega si idi pogooglat. 

- Dragon je bil za dueliranje bolj kot kaj drugega

- Darkmoon pa je bil covenant za policaje :D, ki so hoteli lovit Darkwraithe povsod ali pa jih je summonalo v branjenje v anor londo.

 

in potem so vse naslednje From igre samo dodajale stvari zraven. 

 

Nekak tak je to. 

 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 24 minutami:

A bo kdo sploh igral bogega Horizona 2 ob izidu? Jaz ga bom najbrž spustil ravno zaradi Eldenr Ringa, ker v enem tedno ne mislim rushat HZD2.

 

Jem kupil Elder Rings ob izzidu in ga nažigal doker me ne pusti ženska, nato pa ga bom nažigal še malo več.

 

Ostale zadeve, ki jih tudi jako pričakujem (HZD 2, Sifu, Windjammers 2, Chocobo GP), pa kupim potem, ko bom počasi in z andrhtjo obrnil vsak kotiček v ER  :)  Računam da bo enkrat aprila / maja kaj drugega na sporedu. 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 27 minutami:

A bo kdo sploh igral bogega Horizona 2 ob izidu? Jaz ga bom najbrž spustil ravno zaradi Eldenr Ringa, ker v enem tedno ne mislim rushat HZD2.

 

Pol je pa še večja težava, da vmes pride še ta nov velik DLC za Destiny... ><

 

Glede na to da že 3 mesece praktično skoraj nič ne igram (v tem času sem preigral Guardians of Galaxy, The two of us in poooočasi igram Persona 5 Royal) in da mi počas zmanjkuje dobrih serij za gledat (ravno pogledal vse 4 sezone Yellowstone *****) bom verjetno igral takoj ob izidu en teden Horizon pol pa takoj šaltal na Elden Ring ter se vrnil nazaj na Horizon ko bo padla platina oz verjetno šele ko bom predrgnil Elden Ring podolgem in počez - kar pri FromSoft igrah traja cca 200-300 ur ponavad.

 

 

Povezava do prispevka

evo pri takih stvareh se vidi, da mogoče pa kljub množici preigranih špilov nisem res uno orto gamer

ker Psychonauts 2 sem čakal 15 let pa sem se zaenkrat še brzdal, da ga nisem kupil, vi pa že razmišljate o temu kako boste pustili ene 300 ur v Elden Ring in načrtujete kaj boste potem igrali :D

Povezava do prispevka

+1

 

Elvis Rings spada meni v kategorijo Bloodborna 2 ali proper remakenaga Resident Evil 4, torej absoluten maximum 10/10 hype tier. Res nimam niti najmanjšega problema čakati, da se špil npr. poceni ali da spucajo buge če je recimo buggy launch, ampak mi pa tudi ni problem fukniti 60 € za nekaj, česar se res mega veselim in ko vem, da bo največji community hype ravno ob izidu :D 

Povezava do prispevka

pa sej vs štekam, js sm tud kr hyped za Elden Ring

 

samo zase k nism mel PS4 lah povem, da imam ogromen backlog za preigrat, bom bil raje cheap pizda (no ja, ne samo da sem cheap, res imam prazno denarnico) pa še malo počakal, ker drugače bi že ene 30 špilov iz Wishlista kupil :D dokler se še zabavam si bom delal mentalne zapiske koliko časa sem bil zadovoljen samo z PS+ collection in random PS+ špili, ki sem jih pobiral, preden kupim GoT, Returnal, It Takes Two, Elden Ring in Psychonauts 2

če bom zdržal (oz. preigral vse kar mi je všeč) do Black Friday 2022, sem zmagal life

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...