Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 26 minutami:

A so v teh videih povedal kaj novega o mehanikah/covenantih? Namreč od Story trailerja naprej se izogibam teh videov ko hudič križa, da nebi spet kako novo past ala mimic chest videl preden me požre med igranjem. :D

 

A nisi ti igral network testa? Potem po moje itak nimaš kaj novega videti, ker kolikor sem jaz opazil (če nisem kaj spregledal), so itak vsi ti posnetki iz tega testa.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 29 minutami:

 

A nisi ti igral network testa? Potem po moje itak nimaš kaj novega videti, ker kolikor sem jaz opazil (če nisem kaj spregledal), so itak vsi ti posnetki iz tega testa.

 

Ne GameInformer je imel par videov z novimi lokacijami in monstri. Network test je imel zelo majhen del začetne mape na voljo.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

A so v teh videih povedal kaj novega o mehanikah/covenantih? Namreč od Story trailerja naprej se izogibam teh videov ko hudič križa, da nebi spet kako novo past ala mimic chest videl preden me požre med igranjem. :D

Kar je relevantnega v tem videu in česar se spomnem je da naj bi tipu ki je igral ta test najljubši špil vseh časov Bloodbourne. Pravi da če bo content v celi igri na nivoju tega iz beta testa DALEČ nad Bloodbournom. Par stvari so kao tweakali od testa, deluje kot da si malo šibkejši, ampak še itak tweekajo številke do izida. Igra naj bi bila naravnost massive. Večino ostalega kar govorijo si pa itak videl če si igral to open beto.

Povezava do prispevka

Sem že takrat takoj pre-order stisnil, ko smo se menili o onih 100 US PSN karticah in sem jo kupil :D Ampak sem šele danes opazil, da trgovina odšteva čas do downloada. Zgleda bo to ob 6h zjutraj po našem času kar je meni čist ok. Ob polnoči itak ne bi igral. 

 

Dvomim, da boš kje imel to srečo,da bi predčasno dobil. Če imaš kako osebno vezo že vnaprej pa je drugo. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
George Michael reče pred 5 urami:

Tomaz…ki si pri Sekiro?  Po tvojem tempu naziganja bi rekel, da real corupted monk..divine dragon tears pa ze nekje father owl hirata estate :))

 

Nisem, zmanjšal sem tempo :) Včeraj sem 2x crknil pri Guardian Ape-u, potem pa sem začel z igranjem Dying Light 2, ki sem dobil včeraj.

 

Priznam pa, da mi je precej težja od Bloodborne in DS3. Skoraj na vsakem koraku je kak mini boss ali boss kar mi je skoraj preveč, če sem odkit. Bom nadaljeval, ampak počasneje in bom zraven igral Dying Light na PS5. Bom probal vsak dan kakega boss-a rukniti. Če bi mi to bila prva From Soft igrica pa dvomim, da bi vztrajal. Pizda prekvčeraj mislim, da sem ubil popoldan kup bossov - Snake Eyes (dva različna), Sichimen Warrior, Tokujiro Glutton, O'Rin, Corrupted Monk (verjetno še kaj pozabil in seveda noben ne gre v prvem ali drugem poizkusu...), izgubil živce pri Headless in ga pustil pri miru, pol pa naletim še na Guardian Ape. Potem pa pridem še do Guardian Ape. Too much man :D To ne moreš predolgo igrat, ker izgubiš živce (vsaj jaz).

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Hehe..res je..,nafilani so kar precej. Šičimene pa headless lahko pustis za zdaj…niso tak pomembni…ce hoces se pol vrnes ko si mocnejsi…niti ne dropajo beardov samo iteme. Pravi fun se bo sele zacel :))….je pa res ja..jeklene zivce..men je bil prvi From prav da sem se loto Sekiro in je blo ubijalsko…ono po 30x ponavlo zadniga bossa pa 15x Orge na zacetku..same take :)…samo na polovici, ko se navadis pa je..kot ke kit rece..”trde drogice”.

 

oni Bell si nasel na zacetku mimo orge pa sumo na desno v jamo za headlesom? To mors pozvonit nujno za nadaljevanje :D

uredilo bitje George Michael
Povezava do prispevka

Sem bil ful razočaran, ko sm v tretje obglavil Guardian ape.

 

In pol opica zmešana vzame glavo v svoje roke. :panika:

 

 

Drugače ap Elden Ringa pomojem še kakšni dve leti ne bom igral. Grem souls-like igre po vrsti. Sploh če bojo kak DLC spekli. Tak, da vam želim obilo vazelina in wc papirja.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 urami:

So takrat zaprli serverje in odpravljajo napako. Teden dni sem igral offline, ker online ni delalo. Zdaj pa ta teden nisem več probaval ali so nazaj, ker sem končal igro.

Problem je da Elden Ring izide cez manj kot 3 tedne, in da je vprašanje če bojo uspeli napako rešit pred izzidom.. Možno je tudi da bo delayed release zaradi tega..

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...