Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 3 urami:

Enkrat, ko sem konceval Bloodborne je nekdo prilepil link do YouTuberja Fightin Cowboy. Meni je zelo kul glede From Soft igric. Njegove Elden Ring sem pogledal. 

 

Ma kurac, jaz bom zaradi udobnosti kar ostal na PS5 verziji. Če bo kaj narobe in bo sralo (verjamem pa, da ne bo), pa bom kasneje enkrat nabavil še za PC. 

 

It was me :mafija: Pač tip se res spozna na from soft igre in lepo razloži zadeve v njegovih posnetkov. 
Zdaj ga spremljam, ker delam platino za demon souls.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

Kje je @cherry_muffin da nam zrihta igro predčasno? Obljubimo da o igri ne bomo pisal do izida ;)

Žal vseeno rabim službo, da lahko jem in plačam lizing za avto. :((
 

Kot zanimivost: v primeru predcasne prodaje firmo lahko doletijo kar mogočne kazni. Vsaj v preteklosti je bilo vedno tako, ne vem pa, če so založniki še vedno tako dosledni.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 urami:

Enkrat, ko sem konceval Bloodborne je nekdo prilepil link do YouTuberja Fightin Cowboy. Meni je zelo kul glede From Soft igric. Njegove Elden Ring sem pogledal. 

 

Ma kurac, jaz bom zaradi udobnosti kar ostal na PS5 verziji. Če bo kaj narobe in bo sralo (verjamem pa, da ne bo), pa bom kasneje enkrat nabavil še za PC. 

Cowboy je bog in batina za From in vse soulslike igre. Če kdaj kaj nisem najdo, je blo na njegovem kanalu.

 

Sicer pa DS3 ma carske mode, zelo zelo priporocljivo za sprobat.

Povezava do prispevka

Galaxy,.. 1080 ni 1060,.. mislim da za 30 fps 1060 bo za 1080p medium/high,.. mogoče za 60 bo pač treba kaj spustit,.. 1080 je 30-40 % močnejša grafa dvomim da ti ne bo vsaj na 1440p delalo 60,.. sicer pa veš kko ti laufa DKS3 ali sekiro,.. ker v končni fazi je ER PS4 špil.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče Dne, 10. 2. 2022 at 16:43:

Kako naj se izognem vsem spoilerjem, ne klikam na potencialno nevarne teme itd. in vseen day 1 nekak ugotovim, ali je Stipetov čudež plastike in silicija OK izbira ali grem rajši safe mode na PCju? Prednaročit ne upam, na to temo klikam s podobnim občutkom kot grem srat po kosilu v tajski.

 

Lahko ti rečem, da bo sigurno delalo bolje kot na Beastu, če ti to kaj pomaga :D

 

Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 10. 2. 2022 at 18:22:

A ni Kmetek rekel, da ima vezo z distributerjem in tudi tu ponujal, da zrihta igro? Par se jih je javilo takrat. 

 

Nimam še fiksnega odgovora, pa najraje bi videl, da če bi že kaj rihtal, da je osebni prevzem v LJ STEGNE, da nimam še kolobocije z Pošto.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...