Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Fromsoft fans itak. Glede na Network test je tole še en triumf Miyazakija. GOTY nagrade bodo padale levo in desno, je pa res škoda da jim tegale ni ratalo lani ven spravit ker bi sploh ne imel konkurence. Letos bo pa pač mesarsko klanje če Bethesdi in SSM uspe končat igri.

Povezava do prispevka

mnja itak je vseen, faking open world Dark Soulsi + Miyazaki + G.R.R Marting zraven, to lahko fukneš ven kadarkoli pa bodo pokali prodajni rekordi in GOTYji levo-desno :D 

 

Bo pa špil verjetno res še dodatno raztrgal vsem gate s prodajnimi ciframi, ker je bila taka mega suša... če jebeni Sifu v enem tednu naredi pol milijona prodanih izvodov ffs :D 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 8 minutami:

Boga Bethesda, zdele se jim ne splača ven špila fuknit, pol pride itak God of War Ragnarok, Obsidian bo spet izdal nek kul RPG, fuknil bojo nek špil na koncu leta, k niti na goty liste ne bo prišel, ker je minilo premalo časa, da bi ga ljudje preigrali

 

Kaj bo izdal Obisdian? Njihov Avowed je pomoje planiran za 2024 at best. Starfield bo čist brez konkurence konec leta ker bo itak samo na PCju in Xboxu in nima nobene veze če na isti dan izide GOW Ragnarok. Sam drugače še vseeno ne verjamem v to da bo igra končana in spolirana letos ker nekako dvomim da si bo Microsoft privoščil da igro dajo ven v stanju kakršnem je to v preteklosti počela Bethesda. Po drugi strani bo pa čista katastrofa če ta igra ne izide letos ker je to vse kar imajo za letos planirano. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 minutami:

 

Kaj bo izdal Obisdian? Njihov Avowed je pomoje planiran za 2024 at best. Starfield bo čist brez konkurence konec leta ker bo itak samo na PCju in Xboxu in nima nobene veze če na isti dan izide GOW Ragnarok. Sam drugače še vseeno ne verjamem v to da bo igra končana in spolirana letos ker nekako dvomim da si bo Microsoft privoščil da igro dajo ven v stanju kakršnem je to v preteklosti počela Bethesda. Po drugi strani bo pa čista katastrofa če ta igra ne izide letos ker je to vse kar imajo za letos planirano. 

Ma skos mam filing, da če fuknejo letos ven, da ne bo spolirano, da so že na začetku leta tko določili datum mi je nekak slab znak

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 minuto:

Ma skos mam filing, da če fuknejo letos ven, da ne bo spolirano, da so že na začetku leta tko določili datum mi je nekak slab znak

 

Glede na njihovo zgodovino in dejstvo da še vedno niso pokazal dobesedno nič od dejanskega gameplaya je to čist realno razmišljanje. Ampak Microsoft ima vseeno krepko višje standarde glede spoliranosti in zato so tud prestavili Halo za eno leto. Tako da bomo videli kaj se bo letos zgodilo z Starfield. Itak imajo pa dovolj denarja da bodo pač kupli par iger za Gamepass day 1 pa bodo vsi srečni :)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

napačen topick, ampak ko smo že glih pri temu: Baldurs Gate 3 je bil včeraj oradno prestavljen na 2023.

 

Povrsno spremljam njihove update, in iskreno ce sele zdele predstavijo Barbarian class je bols da prestavjo na 2023 ali pa vsaj na 2024 pa da dobimo spil kot se sika. 

 

Drgac pa mi je neizmerno zal da so se Obsidian vrgl v first person rpg namesto da bi nardil neki slicno POE 1 in 2. Jaz sem neizmerno uzival v obeh. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...