Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Demogorgon reče pred 9 minutami:

Samo a ne bi morale biti te kategorije( glede na zvrst špila) kar pomemben dejavnik pri končno oceni? Še vedno naj bi šlo za RPG, če je pa pomemben samo boj pa vseeno če igram kakšno pretepačino :D. 

Pa niti ne. Ce bi igral From zadeve bi videl da tega v bistvu sploh ne rabis. Da bi mogu k v Gothicu neke piscance tam trebit pa repo pukat za XP? No way jose.  Kot sm reku drugacen tip RPGja, drugacni tipi questov ce jih lahko tako imenujemo. Bolj neke zgodbe nekih NPCjev kjer na koncu ce vse lepo pravilno izpeljes  po pravilnem zaporedju dobis kak reward v smislu orozja ali obleke, itema 

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 17 minutami:

Ful mi je fajn, da mamo odgovorne člane foruma tipa Demogorgon, da nas spomnijo, če se slučajno preveč veselimo, da nimamo prav in pretiravamo. 

 

Isto je Stipe2 takrat sral po Zelda BotW forumu kot tale kekec zdej. Prov isti vzorec obnašanja:

 

- pretiravete in preveč hypate

- niste objektivni

- ocene niso realne 

- igrica v resnici ni tako dobra

- opisovalci so podkupljeni 

- poglej ta opis je edini realen, se mi je zdelo da je nekaj na tem (link na en opis od stotih)

 

S tem da Stipe2 je hardcore v dvomljenju, kontriranju, namigovanju na neke zarote in nekih svojih interpretacijah v praktično vseh zadevah, za tegale Demota ne vem če je tudi drugje tako kisel. Pa gospod Lizzard tudi zelo rad serje po veselju in navdušenju :D 

 

Res zanimivo u bistvu, da tak profil ljudi obstaja - ne razumem, kaj imaš od tega, da težiš in probaš zbijati veselje. Jaz sem čisto kontra oseba - na večino stvari probam gledati pozitivno in se nahypati nad nečim, ki je všeč ostalim, pač rad se "nalezem" od drugih dobre volje. Hype mi je ful boljši kot ne-hype. Rajši se pridružim večini, ki je nad nečim navdušena, ker vidim neko šanso, da bom mogoče tudi jaz navdušen. Ne razumem zakaj bi ti kot nekdo, ki ni navdušen, rad ostale spravil na svoj nižji nivo sreče. Ni mi logično.

  • Račka +1 5
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 uro:
Hernier reče pred 1 uro:

 

Odzivnosti sveta na tvoja dejanja pa pomoje ne bo, oziroma si niti čisto ne predstavljam, kaj to pomeni.

Odzivnost sveta na tvoja dejanja...malo morgen ni te vrste spil 


samo je…BB ubijes amelio nastane polnoc..ubijes Roma pride bloodMoon..svet reagira na dejanja :))……ce se pogovarjas z alfredom ali elenTheCrow pred tem ali po tem ma tud druge dialoge oz pozicije…se fakin iosefka je drugacna pred/po Romom….

 

v Sekiro pa je odziv sveta da gres shuraEnding 🙈

Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 urami:

eden od bossov, neki "Stipe II. The Ball Thrower", naj bi bil pa čist zbuggan. Naj bi bil problem, da ima premočan RNG faktor, kjer se mu lahko na random popolnoma sfuka in ti spusti nekakšen "Final Spoiler"  instakill move

 

zadevo baje že rešujejo devi in forumski šerifi :D

 

Ma pizda ste v kurcu. :D

Zdej vam nalašč ne bom spoilal ER, da imate slabo vest za HFW :D

Povezava do prispevka

Jest bi samo vprašal kako zgleda dober AI pri zombijih?

 

 

Če bodo bossi imeli tono healtha tudi meni ni cool. Ravno zato mi je bil BB in DKS cool, ker so bli bossi zajebani, ampak ko si dobil opening si jim pa jebal mater in to mi je ful sedlo.

 

 

Povezava do prispevka

Fak Demo, dokler ne igraš Bloodborne ne sprašuj če tvoje odločitve ne vplivajo na svet v FromSoft špilih. Vse od iskanja popkovine za dodatnega bossa, do tega da te en model na vrhu stolpa neha streljat če ga lepo pozdraviš. Dokler se ti ne zgodi tako kot meni, da greš zmotno napadat prvega Hunterja, ki ga srečaš, ne veš kok zares vplivajo tvoje odločitve na dogajanje.

 

 

Itak je pa glavni gušt igre raziskovanje, boj in vzdušje. Sem vesel, da ni preveč dialogov kot v večini drugih japonskih špilov, pri FromSoft res ne bi pasalo.

 

Hype je itak zato, ker je formula prevetrena, lik zna skakat brez kompliciranja s kontrolami, imaš noble steed, crafting in odprt svet. Glede na to kok hajpa dobita Bloodborne in Sekiro še zdej, obviously bo ta špil tudi hypan.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Jao FromSoft bi resno rabu malo Bluepoint magije kar se tiče tehnične plati... Je pa tole brez day1 patcha in seveda ni to NXGamer/DF

 

In ja dobra novica za KeKita tiste govorice da bo PS4 verzija zaklenjena na 30fps niso resnične.

 

 

 

 

TLDW:

Uncapped FPS on all versions.

Xbox One S runs at around 25-30FPS

Xbox One X runs at around 30-35FPS

PS4 runs at nearly 30FPS

PS4 PRO runs at around 28-33FPS

XSS's quality mode runs at 32-37FPS

XSS's perfomance mode runs around 45-50FPS

XSX's quality mode runs at 35-40FPS

XSX's perfomance mode runs at around 45-50FPS

PS5's quality mode runs at around 40-45FPS

PS5's Perfomance mode runs at around 55-60FPS

No stable 60FPS on all three next gen consoles but PS5 always performs better than the XSX in similar areas.

 

 

Also XSX ima očitno 2smartdelivery :rofl:

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
George Michael reče pred 9 urami:


samo je…BB ubijes amelio nastane polnoc..ubijes Roma pride bloodMoon..svet reagira na dejanja :))……ce se pogovarjas z alfredom ali elenTheCrow pred tem ali po tem ma tud druge dialoge oz pozicije…se fakin iosefka je drugacna pred/po Romom….

 

v Sekiro pa je odziv sveta da gres shuraEnding 🙈

vem sam to so story progression triggerd sequence, kjer se ne moreš ravno odločit ali boš ubil amelio ali ne. To se zgodi če nadaljuješ igro sicer nikoli ne dokončaš.

So pa odločitve nekako bolj povezane s tem kakšen konec zasleduješ. Pri nekaterih moraš narediti kak pogovor več, konzumirat kak item več, pri nekaterih nič

Povezava do prispevka

Bojda sta obe nextgen konzole imele hude fps drope ko je padal dež kar naj bi blo z day1 patchem pretty much odpravljeno. Upam da DF vsaj nek kratek video skup spaca za danes. Če je PS5 res 55-60 pol bo to verjetno zelo težko opazno. XSX ima pa itak VRR.

 

 

Hahahaha 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...