Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 8 minutami:

Jes, horde so super, ampak težko jih najdeš!!! Sej pravim, igra mi je fajna, in po šihtu urca dve skakanja z motorjem je super. Ampak ni mi skos samo do drkanja od kampa do kampa do helikopterja itd.

 

 

 

 

Ko prideš dovolj daleč z zgodbo, ti kaže lokacije hord na zemljevidu. Pa še ko se približaš eni lokaciji, so potem 3 možnosti podane, kje se nahaja. Odvisno od časa, ker se horda skoz sprehaja od enga konca do drugega :) Enkrat sem jo videl, da se začenja premikati, pa sem šel na drugo možno lokacijo ob reki, pa nastavil cel kup remote bomb. Nato sem se skril v grm, počakal, da se je horda zbrala ob reki. Klik. Preostanek postreljal :D

Povezava do prispevka

  

Vučko3 reče pred 18 minutami:

Ampak ni mi skos samo do drkanja od kampa do kampa do helikopterja itd.

 

Tole mene najbolj zmoti pri teh B-tier open world špilih evo. Pa dej ne me imeti za popolnega debila pa mi zreducirat igranje na laufanje na zemljevidu označene točke A, B, C in D, pizda ti materina. Sem univerzitetno izobražen bel rimokatolik, daj mi svobodo da sam raziskujem in spoznavam svet okrog sebe, daj mi ta otroški občutek pustolovščine in odkrivanja neznanega, daj mi zadoščenje da SAM nekaj odkrijem. NE! Evo ti takoj od prve sekunde dalje vse označeno na zemljevidu, z 10x prehudo gostoto, kjer je šel ves effort v kvantiteto ne v kvaliteto, zdaj pa potuj od ene točke do druge, delaj popolnoma brezvezna opravila in nam daj 9.5 oceno. Pfuj jebem ti mater. RDR (2) in Zelda BOTW potem še 30x bolj ceniš.

 

Pa pardon za smetenje po Elden rings temi

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

A v soulsih vas pa ne moti, da moraš stalno hodit nazaj, da se lahko upgradaš? :whistle:
Aja pa ni šans, da greš naprej, če nisi prej naredu neki med A pa B...
Drgač v Days Gone lahko ful v naprej raziskuješ, samo dokler se ne sproži dolečena skripta ti je đabe in se ti lahko zgodi, da se potem sploh ne sproži, ko bi se morala... ene parkrat sem imel ta problem, no samo je šlo potem naprej... ne vem kaj je blo.

Povezava do prispevka
gojc reče pred 6 minutami:

Roko na srce, Demon/Dark/Sekiro/Souls so igralno precej ponavljajoče :)  

Naj dvigne roko tisti, ki ni vmes farmal duše ali blood vials in že n-krat spet tekel do bossa.

Je res in ni res. Če si si bitsu kitukatu greš naprej brez farmanja.
Je pa v souls igrah tako dober gejmplay, da mi farmanje duš ni problematičen
 

Povezava do prispevka

@MajekNe bit tolk salty, ker rabiš pomoč v igricah. :D

 

(Dej stari, krneki res, moj komentar je letel zgolj na tiste duhce, ki skozi tekajo naokoli in so krneki. Men drugače dol visi za pvp, zato pač raje kar izklopim online in se mam dosti boljše. Vi se zabavajte z online kolikor vas je volja.)

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
AMF reče pred 4 urami:

kitukatu greš naprej brez farmanja.

Jaz sem največji farmer v zgodovini franšize. lahko mi kar praviš ke_kmet

 

AMF reče pred 4 urami:

Je pa v souls igrah tako dober gejmplay, da mi farmanje duš ni problematičen

Predvsem pa faking tole. Najboljši gameplay v industriji videoiger. Enostavno večen in nikoli dosadan. :avadodo:

Zaradi tega je večkratno obiskovanje istih lokacij vedno zabavno.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
AMF reče pred 7 urami:

Je res in ni res. Če si si bitsu kitukatu greš naprej brez farmanja.
Je pa v souls igrah tako dober gejmplay, da mi farmanje duš ni problematičen
 

 

ke_kit reče pred 7 urami:

Jaz sem največji farmer v zgodovini franšize. lahko mi kar praviš ke_kmet

Predvsem pa faking tole. Najboljši gameplay v industriji videoiger. Enostavno večen in nikoli dosadan. :avadodo:

 

Pač gameplay je res pomemben. Farmanje potem res ni tlaka.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 23 urami:

@MajekNe bit tolk salty, ker rabiš pomoč v igricah. :D

 

(Dej stari, krneki res, moj komentar je letel zgolj na tiste duhce, ki skozi tekajo naokoli in so krneki. Men drugače dol visi za pvp, zato pač raje kar izklopim online in se mam dosti boljše. Vi se zabavajte z online kolikor vas je volja.)

 

Sam s tem izgubiš dodatno dimenzijo teh iger ki zna bit še bolj adrenalinska izkušnja kot je že tako. Tudi sam sem v DeS še sovražil PVP ker sem začel igro kar nekaj časa po izidu in je bil folk že nadrkan men pa ni blo nič jasno že tko kva dogaja kaj šele da bi se rad ukvarjal še z nadrkanim folkom v PVP in sem parkrat zaprl igro al pa clo šel v offline da sem imel mir. V novejših pa ni boljšga kot kakega nadobudnega invaderja ki misli kva ti bo zjebal lajf fuknit v kak prepad al pa ga nasekat v mineštro :) Sej včasih te tud ubijejo, sam ko si že veteran v teh igrah so taki primeri vedno redkejši. 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...