Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 2 urama:

A igrice na PC-ju se prodajajo na katerem mediju? DVD-jih?

A veš, da nimam pojma. Nazadnje, kar sem fizično kupil je bil Fallout 4. Pa še tisti je mislim, da prišel v DVD škatli brez cedejke in steam ključem. 

 

Sklepam, da bo nekaj podobnega tokrat. 

Vsekakor poročam 

Povezava do prispevka
Raz reče pred 36 minutami:

Sem podlegel hypu in kupil, moj prvi From špil 🙂

 

… in takoj berem neke reporte, da PC verzija baje laufa ful slabše od next gen konzol 😕

 

meni je noro kok enih forumašev, in to takih ki dejansko špilate dobre igre in imate cool okus za igrice, vas še ni igralo From iger (recimo user @Flegma itd). Prov uno WTF ljudje, pa to je kot da so ti všeč dobri filmi, pa nisi gledal Botra I in II al pa da ti je všeč Fantasy fiction in še nisi bral LOTR-a :D 

 

Ne res, ful sem presenečen, kok vas je takih. Očitno živim v enem svojem mikro forumskem bubblu, kjer smo vsi že 13 let mega FROM fani in igramo vse kar pride od njih Day 1 in dajemo imena otrokom Mija, fantku pa Zaki :D 

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 1 minuto:

Hudič ko poštar pride komaj po 12 uri, potem pa še verjetno dolpoteg patcha z mojim lesenim internetom....

Bitsu si že blizu četrtine špila ?:D

Day 1 patch je bil par 100MB ne vem pa kolk je bil 1.01 tako da mrbit ne bo velik za downloadat. Itak imaš pa na Telefonu verjetno hitrejši internet in če nimaš nekega češkega paketa lahko tako hitreje downloadaš.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 minutama:

 

Kaj si kupil na obeh platformah? :D 

Ne povem 🤣 v glavnem, ce tokrat naredis tutorial bossa.. vse kar reces/napises od zdaj naprej tu dam prav a pirori 🤣🤣🤣

 

 

 

vzamite si golden seed za gift ne! To je edini spoiler ki vam ga dam, zdaj pa grem v spoiler temo da mi ne bo kdo jebal mater po nesreci

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

 

meni je noro kok enih forumašev, in to takih ki dejansko špilate dobre igre in imate cool okus za igrice, vas še ni igralo From iger (recimo user @Flegma itd). Prov uno WTF ljudje, pa to je kot da so ti všeč dobri filmi, pa nisi gledal Botra I in II al pa da ti je všeč Fantasy fiction in še nisi bral LOTR-a :D 

 

Ne res, ful sem presenečen, kok vas je takih. Očitno živim v enem svojem mikro forumskem bubblu, kjer smo vsi že 13 let mega FROM fani in igramo vse kar pride od njih Day 1 in dajemo imena otrokom Mija, fantku pa Zaki :D 

 

Problem je v časovni potrati pri igranju soulsov, DS2 sem igral več kot pol leta, od maja lani do januarja letos, potem fantasy, vitezi zmaji... eni imamo raje SciFi laserje, vesoljske ladje... tretjeosebni pogled... pač okusi so različni, ni mi žal da grizem to From Soft jabolko, ampak ga res na easy, vmes pa še kaj drugega odigram.

Meni recimo ni jasno kako lahko uživaš v igranju 8, 10ur in igro obrneš v nekaj dneh... namesto, da bi vsak dan uro, dve in bi trajalo n dni!?

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 minutami:

@bigboss82 dej sam še to povej kedo je tvoj starting class in če si zadovoljen z njim :)

Prisoner

 

Imel sem pomisleke med Prisoner in Hero.. Hero je bolj ziheraski.. sam pol sem se odlocil za Prisonerja ker ima dober spel from the start in dolocene mobe in minibose rejpa na hard.. vsaj so far

 

Pa dex ima sekar mocen

 

Pa bolj fun je za igrat

 

Edino se to horse je sekar OP v tej igri in na konju ne mores castat!! tako da pac Hero strenght build za noobe I  guess... pa weight burden scalira z strenght v tej igri tako daaaaa

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...