Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 3 minutami:

Ne povem 🤣 v glavnem, ce tokrat naredis tutorial bossa.. vse kar reces/napises od zdaj naprej tu dam prav a pirori 🤣🤣🤣

 

 

 

vzamite si golden seed za gift ne! To je edini spoiler ki vam ga dam, zdaj pa grem v spoiler temo da mi ne bo kdo jebal mater po nesreci

 

Ta gift je itak edini ki ga je vredno vzet razen unih ključev. Pa ne boš rekel da si ubil čisto prvo stvar ki jo srečaš? Ker un vojak itak crkne z enim jump+r2 = stagger=dead.

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 minuto:

 

Problem je v časovni potrati pri igranju soulsov, DS2 sem igral več kot pol leta, od maja lani do januarja letos, potem fantasy, vitezi zmaji... eni imamo raje SciFi laserje, vesoljske ladje... tretjeosebni pogled... pač okusi so različni, ni mi žal da grizem to From Soft jabolko, ampak ga res na easy, vmes pa še kaj drugega odigram.

Meni recimo ni jasno kako lahko uživaš v igranju 8, 10ur in igro obrneš v nekaj dneh... namesto, da bi vsak dan uro, dve in bi trajalo n dni!?

 

ja ok, to razumem da ti ni dark fantasy všeč :) Ampak sej imaš tudi samuraje, volkodlake in wierd fiction od njih :D 

 

pri teh 8-10 ur vs 1-2 dnevno je pa IMO odvisno od tega, kok maš cajta pa kok padeš noter. Jest sem recimo povsem nepričakovano povsem padel v Snowrunnerja in sem ga od petka do nedelje igral po moje ene 20 ur, se ne zajebavam. Pač padeš noter, ti ful zadiši, kul ti je igrati, in je to to - otrok (še) nimam, vreme je bilo pa tudi kislo ko kurac... Ampak kaj si lažem, špilal bi tudi če bi bilo zunaj 30 stopinj in nage ženske v bikinijih, v sosednji sobi pa sestradana, objokana in posrana hčerka z imenom Prikolica :D

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

Prisoner

 

Imel sem pomisleke med Prisoner in Hero.. Hero je bolj ziheraski.. sam pol sem se odlocil za Prisonerja ker ima dober spel from the start in dolocene mobe in minibose rejpa na hard.. vsaj so far

 

Pa dex ima sekar mocen

 

Pa bolj fun je za igrat

 

Pizda torej bolj Survive and Stay Stronk varianta štarta, štekam... Jaz sem razmišljal nekaj v smeri kar bo omogočilo Quality build ali pa sword and shied, ki mi res sede, sam pizda potem vedno dobivam na hard po pički od bossov in bolj težkih mobov :D 

 

aja fak tale Prisoner izgleda kot Griffith iz Berserk, no ok to je pa MEGA plus za ta class :D Pa še DEX in Magic, torej zelo hitro rapir v roki... jao to že vidim kako bo folk na hard roleplayal

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

 

Pizda torej bolj Survive and Stay Stronk varianta štarta, štekam... Jaz sem razmišljal nekaj v smeri kar bo omogočilo Quality build ali pa sword and shied, ki mi res sede, sam pizda potem vedno dobivam na hard po pički od bossov in bolj težkih mobov :D 

Quality build vagabond

 

Maa jaz ce bi bil pameten bi vzel Herota za prvi playtrought... pol drugi in tretji pa casterja in quality za pvp.. ne vem bomo vidli.. jebat ga neki treba izbrat 🤣🤣

Povezava do prispevka

tisto kar je napisal @bigboss82 o giftu, castanju in konju je IMO ful koristno pa hkrati ni nikakršen spoiler, ker samo nagovarja mehaniko igre :) In bo recimo meni olajšalo izbiro začetnega lika (ki bo očitno Hero / Vagabund, karkokoli že sta ta dva mandeljca).

 

Ne vem no, zame so spoilerji opisi Bossov, imena bossov, lore, slike lokacije in enemyjev, opisi enemyjev (kle sem dejansko team @Stipe2, ampak ga ne bom nikdar javno podprl, ker mi gre na kurac :D )... Sam ffs no, to da ne moreš castati spellov med jahanjem mi pa RES ne spada pod spoiler, ti si res še bolj hardcore od mene ffs :D 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Tiber reče pred 22 minutami:

Hudič ko poštar pride komaj po 12 uri, potem pa še verjetno dolpoteg patcha z mojim lesenim internetom....

Bitsu si že blizu četrtine špila ?:D

 

Nisem niti še zalaufal, še pijem kavo :D  Mogoče zalaufam med pavzo (jebat ga, eni moramo delat, ni vikend).

 

Dajmo pa nekaj za vse večne čase razčistit:

 

- Bitsu: igra počasi, natančno, preišče vsak kotiček tudi 3x, če je treba

- @bigboss82: preobrne prvi dan ali celo pred izidom, pri čemer na endgamu ugotovi, da je spregledal neko čisto osnovno mehaniko (khm, flashpods v MHW, khm ...  :D  )

 

 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Ma nene nisem vec v formi.. prosli so dzankurski dnevi igrana 16 ur na dan.. destini sem naredil dve misiji, HFW sem v drugi coni... lih sem naredil tisto deep misijo in sploh se mi ni dalo vec

 

Zdaj sem postal bolj ko @Stipe2 in sam drkam nastavitve na tv kako je boljsa grafika 🤣

 

Pizda samo na ps5 so visji frejmi ja ampak dropajo.. ta vrr se pozna ni kej

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Jp BB82 je bil kar mythic oseba med speedrunerji, 2x mislim tudi da je bil gost na AGDQ pa da je kr neki keša nabral za osebe s pisalno disleksijo... Sam zdej na stara leta ga je pa sfukal očitno, ker klele z nami navadnimi reveži piše o izbiri starting classa, o giftih in podobne začetniške scene :D  

Povezava do prispevka

Sam en komentar, od ediniega review-a ki sem ga poslušal (fighting cowboy) 

 

Glede magije (oz. faith spellov) je reku, da je največji problem, ker nimaš nič poise-a med castanjem 

Kar pomeni da ti vsaka stvar prekine casting, tako da ne vem kolko bo to viable v pvp, razen če bodo spremenili s kakšnim patchem in mu tudi v bolj late game ni tolko pomagalo 

Je pa omenu da mu je na začetnih bossih full prav prišlo 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 53 minutami:

Ma nene nisem vec v formi.. prosli so dzankurski dnevi igrana 16 ur na dan.. destini sem naredil dve misiji, HFW sem v drugi coni... lih sem naredil tisto deep misijo in sploh se mi ni dalo vec

 

Zdaj sem postal bolj ko @Stipe2 in sam drkam nastavitve na tv kako je boljsa grafika 🤣

 

Pizda samo na ps5 so visji frejmi ja ampak dropajo.. ta vrr se pozna ni kej

 

Najboljša grafika je fidelity/resolution + Game Motion Plus :D

  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 21 minutami:

 

Najboljša grafika je fidelity/resolution + Game Motion Plus :D

Eee.. stara sablja ve.. Edino ti povem iskreno.. ps5 rabi vrr cimprej.. sam pol game motion ne dela.. ni kao smooth obracanje sam ni niti frame dropov.. pol lahko izbiras kaj ces hehe

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Ne povem 🤣 v glavnem, ce tokrat naredis tutorial bossa.. vse kar reces/napises od zdaj naprej tu dam prav a pirori 🤣🤣🤣

 

 

Si dvomil a, priznaj? :D 

 

Spoiler

 

 

Nisem še prestar, From tradicija spoštovana :mafija:

Sicer sem se nenormalno lovil s tipkami in kontrolami (pač nisem igral From špila od izida Sekira, kolko je to zdaj, ene 2 leti?), recimo stiskal L3 za run (thanks HZD2, lol), zato vmes kar neki na random croucham in na koncu sem ga lotel mahnit z napačnim orožjem in bi skoraj zajebal.... skoraj, ma nisem ^_^

 

 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 8 minutami:

 

Si dvomil a, priznaj? :D 

 

  Razkrij skrite vsebine

 

 

Nisem še prestar, From tradicija spoštovana :mafija:

Sicer sem se nenormalno lovil s tipkami in kontrolami (pač nisem igral From špila od izida Sekira, kolko je to zdaj, ene 2 leti?), recimo stiskal L3 za run (thanks HZD2, lol), zato vmes kar neki na random croucham in na koncu sem ga lotel mahnit z napačnim orožjem in bi skoraj zajebal.... skoraj, ma nisem ^_^

 

 

Spoiler

Da ki dvomil.. jaz sem bil preprican 80 90 da ga ne bos, ker imas premalo lajfa in dela prevec dmg in nimas flaskov in je nepredvidljiv... svaka cast za potrpljenje in skill

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...