Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Po parih neuspelih (in to resnično neuspelih :)) poskusih ubit grave warden duelista, ki naj bi bil easy boss, me zanima, a kdo igra na miš in tipkovnico?

 

Timing rollov mi je tko strašno zaf*** ujet ... zdej pa ne vem, a sem jaz tko smotan al je res tok težje na tipkovnico?

Povezava do prispevka
Skunko reče pred 56 minutami:

Po parih neuspelih (in to resnično neuspelih :)) poskusih ubit grave warden duelista, ki naj bi bil easy boss, me zanima, a kdo igra na miš in tipkovnico?

 

Timing rollov mi je tko strašno zaf*** ujet ... zdej pa ne vem, a sem jaz tko smotan al je res tok težje na tipkovnico?

Ni težje, sam zadeva je skoraj neigralna na PCju... En slabših portov lol

 

Instant refund

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Miš in tipkovnica lol :D Je to sploh možno igrati?

 

Je bil že kdo summonan, invejdan, je invejdal...? @Gatsu

Men je šlo na kurac, da je špila zmerom zgubila povezavo s serverjem v rest mode in te fuknla nazaj v glavni menu, kjer je potem trajal 10+ sekund do povezave s serverjem, plus neon kričeči napisi povsod, tko da sem kljub drugačnim planom šel v offline.

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 6 minutami:

V nastavitvah sem dal offline…pa m ise skoz kaze sporocila in duhece od drugih..mozno to skinit?

 

ful sem okleval keri class vzet..niben mi ni potegno najbol…oz bandit se najbol…na koncu sem samuraj. Lih zacel…

 

Ko daš offline moraš iti ven iz igre (vgasniti jo) in nazaj pognati. Potem več ne boš videl sporočil. 

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 27 minutami:

Kako je sploh možno da je toliko contenta v tej igri?

Res sploh si ne morem predstavljat kolko ga je.

 

Ja mene kar zacne bolet glava ko pomislim.. zdej med vikendom swm sow no life ma od jutri naprej si ga bom vzwl bolj v izi ker drugace bom znorel

 

Kočevc reče pred 5 minutami:

 

 

Nevem a je spoiler al ne, sam ko misls da je ogromna igra in karta, pol ugotovis da je

  Skrij vsebine

se fakin podzemlje, k je verjetn tut tolk veliko k  mapa zgoraj??

 

Spoiler

Podzemlje ni kot cela mapa oziroma, ti sploh ne vea kaksna je cela mapa.. zato mogoce mislis.. podzemlja so kot neki medium dungeoni recimo.. kar pa se tice mape... sanja se ti ne kolko je velika.. ko bos dojel ti bo postalo v izi slabo, kolko bos mogu sw igrat imo :)

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 31 minutami:

 

 

Nevem a je spoiler al ne, sam ko misls da je ogromna igra in karta, pol ugotovis da je

  Razkrij skrite vsebine

se fakin podzemlje, k je verjetn tut tolk veliko k  mapa zgoraj??

 

Tnx za spoiler tag. Ja se dosti pazim spoilerjev tako da rajši sploh ne odpiram. V primeru da je tebi vseeno za spoilerje, govora je o nekem dvigalu:

 

Spoiler

Siofra river well dvigalo.. what the FUCK!?

 

Povezava do prispevka

Ne vem no, meni se pa zdi spil nekako brez duse. Vsi nasprotniki so kar nekaj. Tole lutanje okrog, tudi nekako ni tako dobro kot sem mislil da bo. Tudi tezavnost sefov je nekako cudno rasporejena. Upam, da se zadeva popravi.

In sem ga biksnil ker sem sel razvijat v smer moci. Pac prvo spodobno orožje ki sem ga nasel in 100% scit sta zahtevala oba 16 str...pa sem rekel, ajde pa probajmo. Mogoce se lahko presaltam na kak bolj igrabilen quality build.

Saj ni spet tak slabo, a raje sem bolj mobilen.

 

Me je pa ravno ponizal en 8m medved...tisto  zadevo na zacetku v mocvirju sem raje kar pustil na miru zaenkrat.

 

Povezava do prispevka

Kar se težavnosti tiče mi je edin mal nesorazmerna težavnost klasičnih mobov, ki ful niso problematični, vs recimo prvi boss. 

V soulsih sem vseeno mel filing, da med napredovanjem po svetu bolj ščijem kri, boss je bil pa potem finale, medtem ko je tuki relativno walk in the park, potem te pa model zašamari. :D

 

Ampak glede na to da je openworld mi je nekak logično, da je tako. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 24 minutami:

Kar se težavnosti tiče mi je edin mal nesorazmerna težavnost klasičnih mobov, ki ful niso problematični, vs recimo prvi boss. 

V soulsih sem vseeno mel filing, da med napredovanjem po svetu bolj ščijem kri, boss je bil pa potem finale, medtem ko je tuki relativno walk in the park, potem te pa model zašamari. :D

 

Ampak glede na to da je openworld mi je nekak logično, da je tako. 

 

 

To ko se med svinjami sprehajas zaenkrat. Bos videl ko bos nekam zalutal z osnovno opremo, pa te bojo mob-oficirji oneshotal 😄

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 2 urama:

ma razlika med vagabond pa hero dodgom recimo se mi zdi nikakva. tud če se u same gate dam je smešen dodge.

 

Classe se med seboj razlikujejo samo po štartni opremi in statistikah. Ne obstaja ''vagabond dodge'' ali ''hero dodge''. Vse kar vpliva je ali imaš light euqip load, med equip load ali heavy equip load. 

Povezava do prispevka

A imamo mi kakšen offical mn3njalink tutorial? Mene vsak k ma 2s cajta 2 shota. Res da sem igral samo ne vem 5h, od tega sem večinoma, ok to je trenutno rpetežko zame pejd drugam/ali teci mimo.

 

Prvi boss na konju ni šanse. Zdej s konjem sem prišel nazaj in mogoče bo šlo enkrat septembra. PRidem v neko jamo dol, neki svetleči mobi, ne moreš jih ubit oni tebe 2 shotajo. Sem tekel naprej in prišel nekam, kjer so neki duhi ne vem... uglavnem imo pretežko. na poti do prvega "uradnega" bossa imaš enega mini bossa, ki se repavna in te 2 shota zaraven še lokostrelci. OK to sem neki pocheezal in prišel do bossa, kjer sem se matral dva dni in ga ubil. Vesel k radio.

 

Men je špil vseen mogoče malce pretežek, ampak dobro sej kater from mi pa ni bil...

 

 

A gremo mal skp igrat, a je to tko mišljeno, en tank, en healer, en caster in en dualweild rogue.

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka

Sekiro je tko fuuul težji, kle na začetku mal ne rint z glavo v zid, mapa je polna dogodkov in posledično XPja. Meni je hecno, nek nisem farmal, samo probal sem raziskat vse in imam več al manj skoz občutek, da sem overleveliran. So pa potem kje kakšni dost random skoki težavnosti na unique mobih, zdaj me je pomoje eno uro nerviral model, ki mi je one shootal s samostrelom v coni, kjer večina mobov ne preživi 3 udarce. Tko evo ti fire bolt u guzo med kombotom, aja z blockom ti pobere 90% hp, bad luck.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...