Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Jep v DKS si imel 2 res WoW momenta. Ko si prišel v Anor Londo in pa zame tud ko sem prišel dol v Ash lake. Tukaj je pa teh momentov res ogromno in res svaka jim čast za art in level design. Ko bi le najeli en res dober tehnični studio za pomoč pri enginu, optimizaciji za vse platforme ter seveda portanje na PC, ker to je res še edino ki jim fali do popolnosti imo...

Povezava do prispevka

Glede vprašanja, če se splača probat špil ali ne. 

 

No jst sem od From prej samo DS3 probal in tam kaj hitro obupal nad igro, ker mi je bila ful pretežka in na živce mi je šlo to, da sem prehodil 2 metra in je bil že en jeben enemy, ki me je repjpal.
Zdej me je pa tale igra povsem posrkala notri, ker je open world čisto nor in tudi sam si narekuješ zahtevnost.

 

Lep primer sem imel z enim mini šefom, ki me je prej jebal dobro uro in sem vsaj 10x crknil pri njemu. Ko sem obupal in šel raziskovati druge reči sem potem se odločil še enkrat probat pa sem ga u izi pocheesal in po hitrem postopku pokončal.

 

Ta neverjetna svoboda lastne izbire mi je čudovita v tej igri... Pa tudi na trenutke prekompleksna :D 

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 28. 2. 2022 at 8:35:

Namreč bojim se da je moj zdravko preveč zabluzil in se preveč raztegnil na skoraj vse atribute. Toliko da še ne žonglira, obrača pleskavice in veze gobeline, ffs. Dmg output pa samo čedalje slabši :D 

To je offical Ne t'č ne m'š build.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 19 minutami:

ja valda valda, pač moja klasika pri prvem runu v vseh FROM špilih ever :D 

 

Zdravko se po novem lahko pohvali še z A2 znanjem italjanskega jezika, začel pa je tudi zbirati znamke

Zlatko zakladko.

 

Edit; vidim da je zdravc ne zlatko. :hmm:

 

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 3 urami:

Meni je v bistvu zelo ironično, kako se je folk, ko je nekaj časa nazaj tekla debata o easy mode, na veliko pizdil, jokal in stokal, da bog ne daj, da From da v Soule easy mode, ker bo to uničilo izkušnjo, ovo ono in neki izgovori.

 

Pol pa ta isti folk, ki je FUL proti easy mode fura overlevelled +20, bolano močna orožja, magic cheese, summone minionov ter coop.

 

Reality check: easy mode je ŽE od nekdaj v From igrah, ker se skoraj vse da overlevellat oz. še bolj postat OP z gearom/upgrejdi

Največji easy mode je summonanje folka ki je sposoben sam potamanit bossa.

 

Overlevellanje men ni easy ampak boring mode ker je treba farmat. Mogoče deluje na začetku igre, prot koncu mora bit zlo nadležno.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

ej kaj pa vpliv GRRMja, o temu niste nič govorili

 

kateri del worldbuildinga mislite, da je prou njegov imprint?

Men se kr malo pozna predvsem v imenih lokacij in loru. Stormveil Castle mi ima recimo en tak tipični GRRM prizvok. Pa takih trenutkov je povsod v igri ogromno.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Men se kr malo pozna predvsem v imenih lokacij in loru. Stormveil Castle mi ima recimo en tak tipični GRRM prizvok. Pa takih trenutkov je povsod v igri ogromno.

Mogoče, čeprou imena mest/krajev so mi bila carska v Bloodbornu tudi brez GRRMja. Pomoje je spisal overall mitologijo, to je pa to.

A se je že od začetka vedlo, da on sodeluje pri špilu al je bil kar naenkrat zraven dodan?

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 11 minutami:

Največji easy mode je summonanje folka ki je sposoben sam potamanit bossa.

 

Overlevellanje men ni easy ampak boring mode ker je treba farmat. Mogoče deluje na začetku igre, prot koncu mora bit zlo nadležno.

 

V tej igri sploh ne rabiš farmat za overlevelat se. Pač namesto da rineš z glavo skozi zit v Legacy Dungeonu lahko greš naprej raziskovat open world in s tem naravno pridobiš levele. Na Godricu sem trmaril dokler ni padel več ko uro in pol. V Akademiji sem rabil čist predolgo da sem pobijal navadne kurce že takoj na začetku tak da sem šel ven še malo raziskovat, zamenjal in nadgradil orožje, se vrnil in zdej napredujem normalno, crknem pa še vseeno takoj ko mislim da zdej mi pa noben nič ne more, kar seveda v teh igrah praktično nikol ni res :D 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 48 minutami:

BTW a se kdo muči z native PS5 verzijo špila? Kako vam kej laufa? Ker PS4 verzija res laufa svilnato gladko in še nalagalni časi so presenetljivo dobri.

Jaz igram in morem rečt, da mi praktično ni nič moteče in so res minimalni FPS dropi......pomoje da pod 50 praktično ne gre.

Loading je pa itak instant, kar mi je najbolj važno :lol:ko dosti crkujem

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 49 minutami:

BTW a se kdo muči z native PS5 verzijo špila? Kako vam kej laufa? Ker PS4 verzija res laufa svilnato gladko in še nalagalni časi so presenetljivo dobri.

Takoj ko sem jo zaluafal sem opazil fps drope, zdaj ne vem, a sem se navadli (konec koncev se človk navadi tudi 30 fps v BB) ali so s tem zadnjim patchom tudi na PS5 kaj popravil, samo to je svetlobna leta od "mučenja".

Povezava do prispevka

Najbolje prodajan FromSoft špil doslej v UK v prvem tednu.

 

Navedek

Elden Ring is No.1 in the GfK UK boxed charts this week, and has smashed the launch sales of previous 'Souls-like' games.

Elden Ring is a completely new IP by Japanese developer FromSoftware. The studio is famous for its challenging action RPGs including Dark Souls, Demon Souls, Bloodborne and Sekiro: Shadows Die Twice. Elden Ring is the latest in that line of titles.

 

The previous biggest 'Souls' game launch (at boxed retail) was 2016's Dark Souls 3, but Elden Ring has beaten that title's boxed launch by 26%. This is before we consider digital sales, and the download games market has accelerated significantly since 2016. Digital sales data arrives later in the week.

 

It is the third biggest retail launch of the year, behind Pokémon Legends: Arceus and narrowly behind last week's Horizon: Forbidden West.

63% of boxed sales were on PS5, with 17% on Xbox, 17% on PS4 and 3% on PC. Note: PC and Xbox are heavily digital platforms, this is purely for boxed sales.

 

Also LOL at Xbox cifre... Če se bo tole nadaljevalo res ne vem kako lahko pričakujejo da PS ne bo imel še več ekskluziv... Tist izgovor da je Xbox heavy digital platform je pa bullshit. Tud PS5 je heavy digital platform lol. 

Povezava do prispevka

Jaz gledam samo posnetke na youtube in vsaj kar se bossov tiče mi je blo recmo bolj zanimivo gledat Bloodborne. Vsaj vizuelno so bossi v Bloodborne res impresivni. Mi je sicer  všeč boss iz Elden Ring kjer si da v drugi fazi na roko zmajevo glavo - zelo proper sekvenca.

 

nočem pa igrat ker mam za igrat še starejse from igrice

Povezava do prispevka
zasledovalec reče pred 3 urami:

 

 

  Razkrij skrite vsebine

gozdne snajperje v liurniji si ze obiskal? :D

 

295DA826-CDCC-4EAB-AA6F-17ECFF543477.jpeg

 

Kdo si in zakaj imaš pri sebi fotko iz mojih srednješolskih let

 

Drugače sem pa včer ob koncu igranja preveril in mam v 13 urah 1% completion, nisem vedu a bi si dal roko al mal zajokal. Je pa špil dejansko še boljši, kot sem mislil da bo, kar je kr noro. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...