Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Ne razumem kaj sm lih prebral pa mislm da bom raje nehal v temo hodit, da igram po svoje

 

Sem pa prefukal cel grad na jugu plus šefa v prvo, zelo carsko, všeč mi je, da so bli hitri nasprotniki. Pa odklenil sem tisto temnico, ki je na začetku špila. Fun fun fun

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 12 urami:

če delaš magic build na intelligence se ti splača dual wieldat Moonveil katano ker se scalea z intelligence. Tudi dobre skille ima ta katana tako da niti ne rabiš biti close range.

 

Samo kak bo dual wieldal Moonveil v prvem skozihodu ce je samo en drop? Al sem kaj spregledal?

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 4 urami:

 

Samo kak bo dual wieldal Moonveil v prvem skozihodu ce je samo en drop? Al sem kaj spregledal?

Mislu sem dual wield v smislu da nima ščita ampak 2 weapona se pravi (moonveil)katana + staff če je magic build. Mal sm čudno napisal

Povezava do prispevka

Dons prvič, da me je nek boss res grdo pojebal, šel sem v tisto temnico, ki je takoj na začetku še predn greš ven v Limgrave

 

Probal sem trikrat, samo me oneshota, pa tud placa ni velik. Fak, to bom rabil vsaj še 50 dodatnih levelov :D

 

Sam ne mi zdej o temu da je to en lažjih nasprotnikov haha

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 33 minutami:

Dons prvič, da me je nek boss res grdo pojebal, šel sem v tisto temnico, ki je takoj na začetku še predn greš ven v Limgrave

 

Probal sem trikrat, samo me oneshota, pa tud placa ni velik. Fak, to bom rabil vsaj še 50 dodatnih levelov :D

 

Sam ne mi zdej o temu da je to en lažjih nasprotnikov haha

En lazjih nasprotnikov stari.. sam fora je da si prenizek level

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 12 urami:

Sej verjetno piše. Ko si na določenem artiklu, imaš opcijo s kvadratkom (PS5) razširit opis predmeta...

 

Nikjer ne piše % damage in trajanje buff-ov v igri. Si moraš pomagat z yt ali wikia. Moglo bi bit boljše urejeno to v igri.

Povezava do prispevka

Včeraj sem končal in platiniral po ~180 urah, kar pomeni, da je to moj daleč najbolj igran singleplayer špil v enem skozihodu. Vrhunski izdelek :). Najbolj fascinanten dosežek je, da se tudi pri taki dolžini nikoli nisem začel dolgočasiti ali siliti k hitri zaključitvi. Na Hrensoftovi top lestvici ga zavihtim na drugo mesto, za og Dark Soulsi.

 

Aja, pa Returnal mi še vedno ostaja GOAT tekoče generacije :mafija:.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...