Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

Zadnje čase opažam, da mi pri kucanju poastov v mobilnem vmesniku pritisk na "tipko" ENTER zapre okno za vpisovanje teksta.

 

To je na moč moteče tudi za tiste, ki za svoje objave ne uporabljajo TurboStila (veliko praznih vrstic), tako da bi prosil, če se da lahko na tem področju kaj urediti, hvala.

Povezava do prispevka

Fun fact, sej ne vem al je to problem mn3 al brskalnika, ampak sem opazil sam tle. 

 

Če brišem wall of text in postavim črto na test|test in držim delete/return bo sicer brisalo tekst levo od črte, ampak bo vsake par odstavkov zbrisalo po eno črko desnega testa. Kako je to mogoče?

uredilo bitje Doppelganger
Povezava do prispevka
The Mothership reče Dne, 12. 9. 2020 at 21:46:

še ena forumska opazka

 

pri linkanju vsebine iz twitterja se na mobitelu (android, chrome) v poastu pokaže slika iz twitterja, na pcju (win, ff) pa ne.

 

Tole mora biti nekaj z adblockerjem povezano. Normalno vidim vse linke iz twitterja: slika + tekst. Windows, Chromium.

 

Sovica reče Dne, 11. 9. 2020 at 22:46:

a po ta novem mamo lahko alte ?

 

Ne

  

Heretik reče Dne, 12. 9. 2020 at 22:54:

Zakaj če direktno klikneš spodaj na obvestilo, ko te nekdo quota, ne izgine rdeča pika iz obvestilnika?

 

Bug

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
Chenier_ reče pred 22 urami:

Forum je u kurcu, Sadhu, zbrihtaj se malo. Skos trokira in duplira in tripira poste. 

 

Tole ne verjamem in označujem za fake news.

 

tomazek reče pred 22 urami:

Meni že spet ene dva tedna jebe na hipe, ko odpiram zavihke, da napiše: povezava ni uspela... in pa določenih slik ne vidim pa ne vem zakaj. Ko refrešam stran mi pokaže okvir, ampak takoj izgine in napiše imeslike.jpg in ni slike. Firefox.

 

To poboldano se dogaja vedno predvidoma in začasno na Firefoxu, ampak ne bi smelo trajati kar 2 tedna, temveč največ 2-3 dni. Škoda da nisi prej javil. Bom preveril kaj se dogaja. Hvala.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...