Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

@Ne me jeb: ker je bilo to že predebatirano po dolgem in počez in nisi edini. Verjetno si si to pač "prislužil".
Če se ti pa res zdi, da gre za kakšno napako, potem napiši bolj konkretno in utemeljeno, pač v smislu neke pritožbe. Ne samo: "nimam več možnosti uporabe blablabla". 

Povezava do prispevka

Mogoce bi se pa moralo njemu napisat konkretno utemeljeno sporocilo kjer je objasnjeno zakaj kar naenkrat nima vec moznosti uporabe pluskov in minuskov.

 

Namrec, kot meni, je to naenkrat izginilo, in pojma nimam zakaj.. 

Kako naj potem napisem konkreten in utemeljen post zakaj si tega nisem zasluzil, ce pojma nimam zakaj je do tega sploh prislo..???

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Jaz sem 100%, da je @LordFebo pred kratkim napisal kako in kaj je glede teh pluskov in minuskov.
Evo, citat iz teme o Račkah:

LordFebo reče pred 12 urami:

Če bo par kretenov še naprej zlorabljalo sistem, jih bom pač pometal v skupino brez možnosti ocenjevanja.

Za vse ostale, ki niso "zlorabljali" pa seveda velja, da se lahko pritožijo.  

Edit: Kaj točno, @drevored, je tukaj nekul?

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

  

DaCapo reče pred 24 minutami:

Jaz sem 100%, da je @LordFebo pred kratkim napisal kako in kaj je glede teh pluskov in minuskov.
Evo, citat iz teme o Račkah:

Za vse ostale, ki niso "zlorabljali" pa seveda velja, da se lahko pritožijo.  

ce bi loh bi ti dal minus na take vzvisene smeti

 

prvo kot prvo a naj zdej vse teme berem da vidim kje jebeno je blo to omenjen

 

drugo kot drugo pa sem dal vsega skup 3 minuse od tega 2 turbicu

 

ocitno je to ze zloraba sis

 

uredilo bitje Ne me jeb
Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 35 minutami:

Kaksne so pritozbe torej? Je kaksnemu svinjskemu pastirju precka pri desetih sporocilih na dan postavljena prenizko? 


Kaj je fora skupine “svinjski pastirji”, in zakaj ne morem vec reagirati na poste?

Povezava do prispevka
Avion reče pred 9 urami:

Jaz sem rumeni jak, pa sem pod 100 postov. 

 

Kaj so sploh prednosti tega laskavega naziva? :) 

 

 

sklepam, da si bil rumeni jak že na prejšnjem forumu. Pomeni, da si na mn3 izven gnoja nabil 2000 (se mi zdi) postov in to je to. 

Povezava do prispevka

Predvidevam, da so svinjski pastirji skupina z omejitvami v katero padejo vsi novi uporabniki in problematični posamezniki. Ker sem z novim forumom naredil nov račun, sem vanjo padel tudi sam. Same omejitve mene osebno ne motijo, ker navadno ne nakucam 10 postov na dan. Se mi je pa ta teden že zgodilo, da sem moral čakat 24h za odgovor na post in je šla debata v tem času že mimo.

 

Ne razumem pa točno kaj je namen teh omejitev, razen to da se zmanjša količina potencialnega sranja, ki ga je potrebno pobrisat za nepreverjenimi uporabniki oz. posamezniki, ki so nagnjeni k pogostim trenutkom lucidnosti. Ampak glede na število moderatorjev, mislim da individualno sankcioniranje problematičnih posameznikov ne bi smel biti problem.

 

Drug problem je pa brisanje postov. Lepo bi bilo videti malo več transparentnosti za brisanjem vsebine. Recimo tako da se pusti v temi sporočilo/obvestilo o izbrisani/premaknjeni vsebini, kar omogoča identificiranje moderatorja odgovornega za dejanje. Ali pa direktno obvestilo in sankcija za posameznika, ki je neprimerno vsebino objavil. Brez tega namreč posti enostavno utemeljeno ali pa neutemeljeno izginejo in nikome ništa.

 

To pišem v upanju, da je zaželjeno demokratično podajanje predlogov za delovanje oz. vodenje foruma.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...