Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

XEcutIor reče pred 6 minutami:

Okej, vredu.

Ne bom več komentiral vaše zablode.

Kot da nimam že dovolj problemov v RL, jih bom jemu še na tem forumu, kajne?

Ne da se mi.

Simpl.

Kakšne probleme vendar, človek te je malo potauntal, nea zdaj overreactaj :) 

 

Zabij mu nazaj, da on nima ne switcha, ne igropunce in ne animal crossinga in pojdi naprej

uredilo bitje ĆAMIR
Povezava do prispevka
DaMachk reče pred 3 urami:

Hkrati pa tudi vem natančno koliko postov sem do sedaj izbrisal, hvala za skrb. ;)

Ful dobro gospod Policija, da ti ves koliko postov si do zdaj zbrisal in s tem priopomogel DOBESESNO NIC k boljsemu forumu. Tisti ki si jim poste zbrisal nimajo pojma katere si zbrisal in zakaj, in ostali ti pridemo sem jebat mtko. Heroj ki si ga nismo zasluzili niti potrebovali.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 1 uro:

Okej, vredu.

Ne bom več komentiral vaše zablode.

Kot da nimam že dovolj problemov v RL, jih bom jemu še na tem forumu, kajne?

Ne da se mi.

Se bom kar delal, kot da nimam računa, ker ne bi rad prišel v minus.

Simpl.

mislm da nisi razumel

Navedek

Sj si člouk sploh ne upa več kaj komentirat

 

da te en minus odvrne  od postanja ... alo, dej en korak nazaj od monitorja

 

a mu zna kdo drug razlozit kaj je bil moj point lol?

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Arey reče pred 22 minutami:

Pol pa poivej kako in kaj, al pa si brisi poste ker trollas.

Kjer*

 

Kaj ti imam za razlagat?

Si moj pridigar v spovednici? Moj psiholog na terapiji? Najboljši prijatelj? Zaupni dnevnik kamor zapisujem svoj dan?

 

Če zgolj na eno od teh lahko daš pritrdilen odgovor, ti bom povedal

 

 

 

 

 

 

Da si ne delaj utvar

uredilo bitje DaMachk
Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 1 uro:

Okej, vredu.

Ne bom več komentiral vaše zablode.

Kot da nimam že dovolj problemov v RL, jih bom jemu še na tem forumu, kajne?

Ne da se mi.

Se bom kar delal, kot da nimam računa, ker ne bi rad prišel v minus.

Simpl.

cry me a river no model a si prvic na internetih?

Povezava do prispevka
DaMachk reče pred 6 minutami:

Kjer*

 

Kaj ti imam za razlagat?

Si moj pridigar v spovednici? Moj psiholog na terapiji? Najboljši prijatelj? Zaupni dnevnik kamor zapisujem svoj dan?

 

Če zgolj na eno od teh lahko daš pritrdilen odgovor, ti bom povedal

 

 

 

 

 

 

Da si ne delaj utvar

Al pa ce das mal glavo iz riti pa poskusas kej obrazlozit, objasnit in bo zadeva sla mimo, ampak ne zdej k si tuki mal pomagu so ti zrastla krila in si prnesu pistolo na knive fight pol se pa se kurcis..super logika keep it up, take mode rabimo

Povezava do prispevka

No, spoštovani kolega "cry me a river no model a si prvic na internetih?" Kaj točno imam za obrazložit? Kaj točno želite da obrazložim?

 

Udrihate po meni, se užigate, nism nobenmu zbrisal nobenga posta, nisem nobenemu zagrozil z opozorili, z banano ali česarkoli slicnem, pa sem tisti ki "prinesem pištolo na knife fight"

 

Smehi orehi :D

 

 

vlaho reče pred 3 minutami:

Al pa ce das mal glavo iz riti pa poskusas kej obrazlozit, objasnit in bo zadeva sla mimo, ampak ne zdej k si tuki mal pomagu so ti zrastla krila in si prnesu pistolo na knive fight pol se pa se kurcis..super logika keep it up, take mode rabimo

 

Povezava do prispevka

??? Vse smo lepo uredili že pred par dnevi. Trije izbrisani posti v temi Pravkar pogledano in to brez kakšnega ekstra prepiranja. En uporabnik je celo na novo spisal konkretnejši post, brez da bi karkoli oporekal. Od takrat pa kaj dosti nisem sodeloval v Slikosuku, tako da ne vem. Pritožbe nisem dobil nobene, mogoče gre za kakšno novo zadevo. ?

Saj ne, da bi se moral nekaj zagovarjati, ampak to zgoraj je docela neutemeljeno.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@banana: kje si se ti zdaj vzela (vzel) ? Kakšna pritožba? Glede česa? Komu? Btw, omejitev ne določamo šerifi / moderatorji. To je na višji ravni. Dejansko niti ne vem, o čem pišeš.


@DaMachk: vidiš, kako hitro se zadeve "obrnejo". En post in zdaj sem jaz na t.i. zagovoru. Hehehe. Če ne drugega, vsaj malo si boš lahko oddahnil. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

kaj mislis s prvim vprasanjem?

drugo vprasanje se nanasa na post, ki sem ga citirala. tvoj post.

ne razumem, kaj tle ni za razumet

razen casovnega razmaka med citiranim in tem postom

 

mogoce bi ble tud debate vcasih mal bl tekoce, ce ne bi blo omejitve postov

Povezava do prispevka
DaMachk reče pred 40 minutami:

No, spoštovani kolega "cry me a river no model a si prvic na internetih?" Kaj točno imam za obrazložit? Kaj točno želite da obrazložim?

Dej malo manj se delaj nonsalantnega pa vklopi mozgane - folk te je obtozil da si brisal poste (sm mislu da jih lahko samo serifi brisejo), ti pa si pisal neke troll poste ki bi ironicno bli za brisat namesto da bi direkt napisal sorry momci, nisem bil jaz. Raje vleces pogovor celo stran ker je fajn da se folk ukvarja s tabo al kaj tocno je point tega da skrivas svojo takoimenovano nedolznost?

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 17 minutami:

@banana: kje si se ti zdaj vzela (vzel) ? Kakšna pritožba? Glede česa? Komu? Btw, omejitev ne določamo šerifi / moderatorji. To je na višji ravni. Dejansko niti ne vem, o čem pišeš.


@DaMachk: vidiš, kako hitro se zadeve "obrnejo". En post in zdaj sem jaz na t.i. zagovoru. Hehehe. Če ne drugega, vsaj malo si boš lahko oddahnil. 

 

banana reče pred 11 minutami:

kaj mislis s prvim vprasanjem?

drugo vprasanje se nanasa na post, ki sem ga citirala. tvoj post.

ne razumem, kaj tle ni za razumet

razen casovnega razmaka med citiranim in tem postom

 

mogoce bi ble tud debate vcasih mal bl tekoce, ce ne bi blo omejitve postov


 

tud to prispeva h konsistentnosti pogovorov, da se vmesni posti brisejo in pol vse izpade izven konteksta

 

bravo, dejte se se mal potrepljat

 

 

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 3 urami:

Okej, vredu.

Ne bom več komentiral vaše zablode.

Kot da nimam že dovolj problemov v RL, jih bom jemu še na tem forumu, kajne?

Ne da se mi.

Se bom kar delal, kot da nimam računa, ker ne bi rad prišel v minus.

Simpl.

 

Hahaha

 

Meni tudi ni jasno kako imas ti vec plusov kot jaz, pa DaCapo tudi, pa Arey.. pa tako naprej.. pa poglej kako inteligentne in duhovite poste jaz pisem.. ti pravim iskreno, ne sekiraj se, ker na tem svetu nekaj ne deluje prav in ni pravice.. sej ves kako je rekel jezus, zadnji tu bomo prvi v nebeskem kraljestvu =)))))))))))

Povezava do prispevka

@bigboss82: kaj spet mene nekaj mešaš tu zraven? Kaj imam jaz z mojimi pluski in minuski, razen tega da sem pač spisal to in ono in je bil tak odziv? ;) Pa tako naprej … 
Se pa strinjam, da je dokaj bedno, ko nekdo napiše: "okej, uredu, ne bom več komentiral, ne bom več sodeloval …" To je pač "jokica" varianta, vsaj zame (Xecutlor, nikakor ne vzemi osebno) in nek dokaj brezvezen način, da se opravičuješ nekomu, za kar se sploh ni potrebno opravičevati in podzavestno iščeš neko podporo ostalih uporabnikov (v smislu, da dobiš potrditve a'la: "oh, ne.. ostani vendar z nami, kaj si vendar tak …").
Pač, si ali pa nisi tukaj. Simple.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Dej malo manj se delaj nonsalantnega pa vklopi mozgane - folk te je obtozil da si brisal poste (sm mislu da jih lahko samo serifi brisejo), ti pa si pisal neke troll poste ki bi ironicno bli za brisat namesto da bi direkt napisal sorry momci, nisem bil jaz. Raje vleces pogovor celo stran ker je fajn da se folk ukvarja s tabo al kaj tocno je point tega da skrivas svojo takoimenovano nedolznost?

 

Ija, folk me taga, quota, mi ocita stvari, ko pa odgovorim, so pa troll posti :D

Dej mudelcek, ce ti primanjkuje spanca, se ne tule vzigat kot vzigalica, raj si mal odpocij, globoko zadihi, pa se raj osredotoc na kej mal manj pomembnega kot to, da se nocem (in tud ne rabim) zagovarjat za nic.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...