Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

Evo, še tlele pritožba nad brisanjem komentarjev. 

 

Če se že briše off topic, naj se briše od vseh uporabnikov, ne pa nekaj napol. Not that I care ampak kaj je potem point? :D Leti pa na debato za fotre. 

 

Edit: sva se zmenila s DaŠerifom direktno :) 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

dacapo dejansko ustvarja neko vsebino

deli stvari, piše o raznih dogodkih

objavlja zgodbe itd

 

lahko je pol ufurat narativo, da te zvija zarad tega kar piše

okej, naj te zvija, briga me, pa njega tud pomoje

to je tvoj problem, da ti je cringe

razumeš

 

najbolj pa se zgražajo tisti, (npr. smrk) ki itak na forumu ne dela drugega kot deli brezvezne komentarje in podjebava folk

 

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

A ni bil nek dogovor, da se forumašev ne žali izven Gnoja? /samo_vprašam :)

In predvsem prosim nekoga na višji inštanci, da se ukinejo plusi in minusi. Ker opažam, da ni več niti zabavno, niti nima več smisla.
Ali pa naj bo, kot je nekdo že predlagal, ocenjen vsak post posamezno in to ne vpliva na skupni sloves uporabnika. Še boljša varianta: sloves se enostavno umakne in namesto njega naj se raje prikazujejo opozorilne točke, ki so veliko bolj merodajne.

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 56 minutami:

A ni bil nek dogovor, da se forumašev ne žali izven Gnoja? /samo_vprašam :)

In predvsem prosim nekoga na višji inštanci, da se ukinejo plusi in minusi. Ker opažam, da ni več niti zabavno, niti nima več smisla.
Ali pa naj bo, kot je nekdo že predlagal, ocenjen vsak post posamezno in to ne vpliva na skupni sloves uporabnika. Še boljša varianta: sloves se enostavno umakne in namesto njega naj se raje prikazujejo opozorilne točke, ki so veliko bolj merodajne.


Podpis!

(also: sem spet nazaj, me je punca malce potolažila) :happy:

Povezava do prispevka

Vprašanje za admine v vezi nalaganja slik z uporabo priponk:

Razumem, da ima vsak uporabnik možnost pripenjanja datotek iz svojega kompa in da ima določen limit (meni npr. kaže 488 MB limita, porabljenih 25 MB). OK, to mi je jasno. Opazil pa sem, da gredo te slike v "uploads/monthly_xxxxx" mapo na serverju. Obstaja kakšna bojazen, da bi se na mesečni ravni to (avtomatsko) izbrisalo? Ker v tem primeru imam, vsaj jaz (in verjetno še marsikdo), potem problem pri določenih objavah, kjer je smiselno, da slike ostanejo objavljene praktično večno. Npr. razni Vedeži, Opisi, nenazadnje tudi v temi Prilimaj sliko in v temi Stare igre (nič teksta, samo slike) in tako dalje. 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 21. 5. 2020 at 18:43:

Vprašanje za admine v vezi nalaganja slik z uporabo priponk:

Razumem, da ima vsak uporabnik možnost pripenjanja datotek iz svojega kompa in da ima določen limit (meni npr. kaže 488 MB limita, porabljenih 25 MB). OK, to mi je jasno. Opazil pa sem, da gredo te slike v "uploads/monthly_xxxxx" mapo na serverju. Obstaja kakšna bojazen, da bi se na mesečni ravni to (avtomatsko) izbrisalo? Ker v tem primeru imam, vsaj jaz (in verjetno še marsikdo), potem problem pri določenih objavah, kjer je smiselno, da slike ostanejo objavljene praktično večno. Npr. razni Vedeži, Opisi, nenazadnje tudi v temi Prilimaj sliko in v temi Stare igre (nič teksta, samo slike) in tako dalje. 

Res noben ne pozna odgovora? 

uredilo bitje DaCapo
(in btw, zakaj je ta tema pristala na Gnoju? Razen pač nekaj offtopica, ki bi se lahko zgolj skril)
Povezava do prispevka

@DaCapo

Sorry, spregledal sem vprašanje. Za enkrat ni bojazni, da bi se to na mesečni ravni brisalo, ampak obstaja možnost, da se bo v daljni prihodnosti moralo izbrisati. Zato je seveda bolje, da uporabiš servise kot so recimo imgur ali shrani.si.

 

Ni mi znano, kdo je zadevo premaknil na gnoj.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

@DaCapoNisem jaz napisal, da mi ni znano kdo je zadevo premaknil na gnoj. Tako da mene ni potrebno obveščat.

 

Če pa že igraš šefovega posrednika, pa mu še sporoči, da se mi ne zdi najboljša ideja, da je ta tema na gnoju, ker nekateri tam nimamo dostopa. Tako sem danes dopoldne želel pisat o časovnici objavljenih postov pa teme ni bilo nikjer.

Povezava do prispevka

@Denny Crane: saj ne igram nobenega posrednika. Povedal sem pač, da je temo premaknil glavni šef in posledično, da pač ni treba nas navadnih porednih šerifov "za ušesa" in da bo slej ko prej, tema spet premaknjena (ajde, to je samo razmišljanje).  Tudi sam sem bil najprej nekoliko zmeden, če smo že pri tem. 

Povezava do prispevka

Točen datum objave me strašno moti, ker moram skoraj za vsako objavo gledati, ali je bila danes, včeraj ali predvčerajšnjim. Naj bo tako, kot je bilo prej, ko je pisalo Danes/včeraj in za starejše objave točen datum. 

uredilo bitje twEEneR
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...