Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

Navedek

 

We are pleased to announce that Invision Community 4.5 is now available! 

Major New Features / Enhancements

- New Front-End Design
- AdminCP Dark Mode
- Site Statistics, Search Insights, and Club Statistics
- Marketplace now built into the AdminCP
- Mobile App for iOS and Android (Beta)
- Zapier Integration for Invision Cloud Communities

In addition to these new enhancements, there are countless other additions and improvements.

 

 

Nova različica obljublja mobilno aplikacijo, nov dizajn in 'brezštevne izboljšave', a je obenem - kakor je to pri IPBju v navadi - nezdružljiva s staro kožico. Oziroma bo, tako pravi @sadhu sequencer, precej vnovičnega dela na 'prednjem koncu'. #ohranimoračko Bo pa možak sam več povedal na ta rovaš. 

Povezava do prispevka

Platforma za forum je pred nekaj časa dobila decimalno nadgradnjo pri kateri so se avtorji na precej nekonvencionalen način odločili, da bodo dodobra spremenili strukturo front-enda. Kaj takega je drugod v svetu content management sistemov še nevidenega, kajti običajno je, da se fundamentalna osvežitev front-enda zgodi le ob novi verziji platforme (npr. Wordpress 4 -> Wordpress 5) in ne ob decimalni nadgranji (npr. Wordpress 4.2 -> Wordpress 4.3). Avtorji naše platforme svoje stranke tudi vzpodbujajo pri gradnji custom CSS skinov in so za ta namen tudi pripravili potrebno ter ustrezno podporo v admin okolju, a posledica te nadgradnje bi bila, da bi bilo potrebno prilagoditi tudi obstoječi CSS skin, da ostane enak kot je zdaj. Slednje zatrjujejo tudi njihovi ljudje na supportu in njihove trditve potrjujejo tudi težave testne demo verzije na kateri se testirajo morebitne težave ob nadgradnji, zato priprave na nadgradnjo potekajo počasi in v negotovosti.

Povezava do prispevka

Zdej ko je cancer ne, em, instagnoj, no, live chat pač, v Konzolcu, je še bolj tečno ga konstantno zapirat. Se res ne da nastavit da si forum zapomni da ne maraš live chata? Ker pol se mi un cancer zvok predvaja tut ko dam telefon v žep (nočem niti razmišljat kok ti websocketi požrejo baterije).

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče Dne, 30. 11. 2020 at 7:47:

Zdej ko je cancer ne, em, instagnoj, no, live chat pač, v Konzolcu, je še bolj tečno ga konstantno zapirat. Se res ne da nastavit da si forum zapomni da ne maraš live chata? Ker pol se mi un cancer zvok predvaja tut ko dam telefon v žep (nočem niti razmišljat kok ti websocketi požrejo baterije).

 

Z ublock origin si lahko pomagas, dokaj enostavno poklikas kaj naj ti skrije. Se pa strinjam, da bi moral met izbiro ze v originalu

Povezava do prispevka
Arey reče Dne, 30. 11. 2020 at 7:47:

Zdej ko je cancer ne, em, instagnoj, no, live chat pač, v Konzolcu, je še bolj tečno ga konstantno zapirat. Se res ne da nastavit da si forum zapomni da ne maraš live chata? Ker pol se mi un cancer zvok predvaja tut ko dam telefon v žep (nočem niti razmišljat kok ti websocketi požrejo baterije).

 

Saj je zvok privzeto izklopljen. Prej vem, da se je samodejno vklopil kljub osebni nastavitvi, zdaj pa je to višenivojski zaukaz.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

torej, vpišem se kot ninđa, ampak me ostali vidijo na seznamu aktivnih uporabnikov. 

 

ene parkrat na začetku sm to že omenla, pa kao "samo sebe itak vidiš", ampak zdej sm preverila iz drugega accja in SE ME ŠE VEDNO VIDI NA SEZNAMU. 

 

prosim, da se to malo preveri, ker sem avtist in bi bla rada skrita in ne razkrivala ostalim kire glupe teme berem. 

hvala. 

uredilo bitje stena
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
stena reče Dne, 23. 12. 2020 at 9:18:

torej, vpišem se kot ninđa, ampak me ostali vidijo na seznamu aktivnih uporabnikov. 

 

ene parkrat na začetku sm to že omenla, pa kao "samo sebe itak vidiš", ampak zdej sm preverila iz drugega accja in SE ME ŠE VEDNO VIDI NA SEZNAMU. 

 

prosim, da se to malo preveri, ker sem avtist in bi bla rada skrita in ne razkrivala ostalim kire glupe teme berem. 

hvala. 

 

Sam sem skrit in tudi sem skrit (preverjeno z drugega računa). Prav tako kot gejša vidim tiste, ki se skrivajo, seveda pred mano samo na pol:

 

image.png.3cde77dee6f1e69a567aaf9496ce361f.png

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...