Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

Dajte res odpravit prosim to spodaj, meni je abnormalno moteče. Sploh ne morem normalno brskati po forumu. Sem pa preko PC-ja in Firefoxa. Dogajati se je pričelo včeraj zvečer in se še vedno. Sem pa ugotovil, da se zgodi vedno, ko odprem več tabov - torej, da z desnim klikom odprem več tem hkrati, potem že takoj pri drugi al tretji, ko jo odpira pride ta napis. Pa moram nekaj časa počakat in refreshat, da lahko spet gledam.

 

554772134_Posnetekzaslona(40).thumb.png.377603d8f553089f2ef92d5d431d28f2.png

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 urami:

Kaj če zdaj kaj delate na forumu al kaj? Do sedaj sem lahko normalno postal in na hitro uredil post, sedaj niti posta ne morem napisat. Glej sliko spodaj. Zgoraj je varianta, ko sem kliknil uredi post in nikjer ne vidim napisanega besedila, da bi ga uredil, ampak samo polje za razlog. Spodaj pa je potem možnost za dodat nov odgovor, ker sem nameraval napisati novega in je polje za vstavljanje datoteke, nekaj napisat pa ne morem nikamor.

 

1085482364_Posnetekzaslona(41).thumb.png.462c346c9091055c729670c90402850f.png

 

Tole se še vedno ponavlja...sadhu lahko bi za take stvari napisal npr. "se dela na tem" in potem "urejeno".. ;)

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 22 urami:

pa par postov je zmanjkal v nizikah

 

ne sam par, čez noč sem šel iz 200+ na 100 postov, kako in zakaj nimam pojma

 

tolk offtopica ni šans da sem nasral, če pa dejansko obstaja šerif, ki mi je šel čekirat objavo po objavo, pa bog pomagaj

Povezava do prispevka

@sadhu sequencer evo se neki na TODO listo: na dev.mn3 ne pridem. Dobim skozi redirect na mn3njalnik.com(ki pravi da je stari forum offline), sem sklepal da je bug al neki, pa ze celi dan jebe.

 

No, zdej sem za hec probal preko VPNja v SLO dostopat, pa magicno deluje.

Tk da... MUH FREEDOMS of spamz izven SLO!

 

EDIT: ocitno je DNS problem ob menjavi na mn3njalnik domeno.
prek VPNja iz drugihg drzav pa dela...

 

carry on with the execution

uredilo bitje DaMachk
Povezava do prispevka

Po kom naj poimenujem voodoo lutko v katero ravno zabadam igle za kvačkanje? Pišem o eni igri svoje mnenje z ene 6 slikami, opisom, oceno... pa me ven fukne in 2 uri in več nič ne dela. Ono itak vse zbriše. Momci, ko se seli bi lahko nekje napisali 2 uri nas nebo in mir.

 

P.S.: V igrovju in konzolcu je INSTAGNOJ! Bek s tem!

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

za tiste, ki jim ne dela mn3. notepad run as admnistrator -> open file: C:\windows\system32\drivers\etc\hosts (ce ne kaze filetka je tam izbrano verjetno da sam .txt kaze) -> na konec fila prilepis "91.240.216.75 mn3njalnik.com" brez narekovajev

 

v brum brum mopij temi mi ni hotlo integrirat yt videota.

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 16 minutami:

Po kom naj poimenujem voodoo lutko v katero ravno zabadam igle za kvačkanje? Pišem o eni igri svoje mnenje z ene 6 slikami, opisom, oceno... pa me ven fukne in 2 uri in več nič ne dela. Ono itak vse zbriše. Momci, ko se seli bi lahko nekje napisali 2 uri nas nebo in mir.

 

P.S.: V igrovju in konzolcu je INSTAGNOJ! Bek s tem!

 

to je to, ko imas opravka s certificiranimi mongi

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...