Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

Moj predlog, v bistvu sem na glas razmišljal v Gostilni, ampak tukaj bo verjetno bolj padel v oči:

Načeloma se mi zdi, da bi bilo dobro, če bi Admin naredil komplet novo Izbo, kjer bi bilo nekaj tem vezanih striktno na forum. Naslova ne vem in niti ne bom predlagal, pač nekaj v smislu: Mn3njalnik... da se bo takoj videlo, za kaj gre. No, v tej izbi bi bilo (vsaj tako razmišljam) potem nanizanih teh nekaj tem: Pravila/smernice -zaklenjena tema, Uporabniški priročnik (tudi zaklenjena), Splošna debata (izključno o forumu; torej o tehnikalijah in programskem okolju, pa plac za konstruktivne predloge, seveda tudi kaj za pojamrat itd.), zdaj v štartu pa seveda še dodatna tema Napake in anomalije oz. nekaj v tem smislu. Vse lepo na kupčku in v ustrezni izbi. 

Dodajam še to, da bi v omenjeni Izbi glavni šefi še sproti dodjali kakšna obvestila in novice. Da ne bi (predvsem novi uporabniki) to iskali sem in tja. In ja, ta izba bi morala biti prva na seznamu. Pač, kot nek uvod v forumsko skupnost in seveda tudi dosledno ažurirana.

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 2
  • Nekul -1 2
Povezava do prispevka

uporabniski prirocnik bi pomoje lahko bila odklenjena tema, ki jo ureja tisti, ki je temo odprl

ergo

uporabniki v temi objavijo svojavprasanja in tezave

osnovni post z navodili se pa sproti dopolnjuje z resitvami na njihova vprasanja

Povezava do prispevka

Ja, Lizz, uporabniški priročnik bi bila tema v glavni izbi "Mn3njalnik". Torej, posledično, če bi jo ti odprla, bi jo komot tudi urejala in dopolnjevala (vsaj tako si predstavljam). Lahko pa imamo notri tudi vprašanja in odgovore (čeprav bi rekel, da je to že skoraj za novo temo). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 14 minutami:

Ze tk je prevec izb, dacapo bi pa se kako extra :rofl:

Nič jaz ne bi rad ekstra. In ne zdi se mi, da je izb preveč, razen če ti gledaš na ka kakšnem miniaturnem ekranu in te pač moti skrolanje al kaj vem kaj. Logično se mi pač zdi, da bi bila prva izba na seznamu namenjena striktno forumaškim zadevam. Ker zdaj imamo debate (striktno povezane s forumom) tu in tam pa tam. Slednja je sicer trenutno še nekako najbolj aktualna, ampak vseeno... Sploh pa ne vidim nekega problema, razen takrat, ko nekdo že "apriori" zavrača idejo oz.zgolj enostaven predlog in ne poda prav ničesar konstruktivnega, razen: Ze tk je prevec izb..." ?

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Gnoj bo vedbo ful aktivn febz, tko da ce mora brisat gnoj, naj se teme starejse od 1 mesca...

 

 

... se je pa ze zgodil, da je kdo obudil staro temo k se je kej zgodil v povezavi z napovedjo ali dogodkom stare teme.

 

 

Zadn primer kar se spomnm:

 

Turboman v svojem nerodnem zivljenju je bil na urgenci tema. Turns out da je bil v cakalnici s Covid19 Patient Zero 😂 je obudil temo, da je pokazal, da je res

Povezava do prispevka

opala webmi delujejo tko kot treba. super.

 

zdaj mam se en problem, ki je bil ze na starem forumu. ce kliknes na naslov teme te vrze na prvi post. ce kliknes na zvezdico te pa vrze na zadnje prebrano. to je okej, ampak zakaj ko zvezdica osivi ne mores vec klikniti na njo, da bi te vrglo na konec teme?

Povezava do prispevka

Mogoce sem samo jaz smotan, ampak ko kliknem na temo, me ne vrze na zadnje prebrano sporocilo, kot vcasih, ampak na zacetek teme.

iphone in safari

 

nevermind, sem pogruntal da je treba piko pred naslovom teme kliknat :blink:

uredilo bitje stom1c
Povezava do prispevka

A moramo zdej vsi res še enkrat klepat teh 200 postov, da se nam odklene Gnoj?

 

Že v prejšnjem resetu Mn3 sem bil oropan naslova Rumeni jak (ki je zdej čudežno nazaj), zdaj pa še gnoja.

 

in pa, kako so ljudje na gnoju, če pa ima trenutno največ prispevkov Shadow (100)?

uredilo bitje rajc91
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...