Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

Ezoterik reče pred 1 uro:

Men tud dol visi za gnoj. Upam, da se bo skoz nenapovedano brisal, ker mi je funny kok ste pol salty. Poanta gnoja je bla v osnovi, da se spuca spam iz drugih izb, men je tud umrl neskončno gold postov na gnoju pa se nikol nisem sekiral, bolš je tko.

 

 

Ze dolg ni to poanta gnoja, eni smo tam, drugi ste v gostilni, mal si uletavamo eni k drugim, dokler ni hujsih krsitev je oboje cist kul

 

Povezava do prispevka
amnesia reče Pravkar:

 

gostilni vlada gaming mafija, noben je ne bo moderiral

 

Bognedaj itak, hocem rect da je gnoj za ene kot gostilna za druge brezveze slabo voljo delat med folkom za brezveze

 

Ampak ce je narocnina za gnoj potem brezveze brisat teme ki so ok, ni vse samo fukat rit drek od stajerskega klovna

Povezava do prispevka
gorančuga reče pred 6 urami:

Ze dolg ni to poanta gnoja, eni smo tam, drugi ste v gostilni, mal si uletavamo eni k drugim, dokler ni hujsih krsitev je oboje cist kul

 

Zavedati se moraš, da je potrebno sprejeti smernice lastnika foruma in to je to. Povedano je bilo pred ustanovitvijo, kot je nekdo že prej omenil, da se bo gnoj splakoval in torej so vsi bili o tem obveščeni. Zdaj, če si zadovoljen s tem pač sodeluješ, če nisi pa ne. In pa še enkrat - gnoj je stranski produkt foruma in ne obratno, prvenstveno je nastal za igre, vse ostalo je dodatek. Pa ne primerjat zdaj gostilne, ki je ena tema in se občasno serje vsevprek po njej, ampak ostane v tisti eni temi in to je to.

Povezava do prispevka
Paljo se ruga reče pred 10 urami:

Ne vem, na koga ciljas, ampak ima ta forom vecje probleme, kot (nenapovedano) praznjenje gnoja.

 

 

zarad mene ce se vsak dan brise

ampak ne pa premikat tem ven in ne neki selektivno brisat kokr se enmu modu sprdne

 

 

 

pac vse to je obupan poskus resitve foruma pred umrtjem in poskus onemogocanja forumske evolucije

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 urami:

Dosti nas je takih, ki smo donirali pa se gnoja ne taknemo, kljub dostopu od prvega dne. Res sem po vsem jamranju, ki ga tu preberem ene par krat razmišljal nekaj. Manjka vas vedno več baje in ne marate nobenega moderiranja in vmešavanja v debate. Zakaj se ne zmenite, odprete free forum gnoj in štepate tja brez vseh omejitev? To pa dandanes res ni problem, če ste tolko složni. Nobenih modov, adminov, omejitve postov... Meka in Medina.

 

Dokler pa gostujemo pri nekom (namerno gostujemo in ne gostujete), pa bo nehče bdel nad nami in krojil svoje ideje in to je to.

zato ker potem nimas na kaj vezat ta drug svet

ni paralele :D

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

Zavedati se moraš, da je potrebno sprejeti smernice lastnika foruma in to je to. Povedano je bilo pred ustanovitvijo, kot je nekdo že prej omenil, da se bo gnoj splakoval in torej so vsi bili o tem obveščeni. Zdaj, če si zadovoljen s tem pač sodeluješ, če nisi pa ne. In pa še enkrat - gnoj je stranski produkt foruma in ne obratno, prvenstveno je nastal za igre, vse ostalo je dodatek. Pa ne primerjat zdaj gostilne, ki je ena tema in se občasno serje vsevprek po njej, ampak ostane v tisti eni temi in to je to.

Gnoj je bil stranski produkt ko smo ga 15 let nazaj predlagali uporabniki kot resitev spamanja po forumu.V 15 letih je iz stranskega produkta postal najbolj in skoraj edini aktiven del foruma.

In to bi rad zdej febo v svoji neskoncni pameti monetiziral in hkrati unicil.

Povezava do prispevka

Edino pravilno. 
 

Ce kdo misli da ima pravico do soodlocanja samo zato ker se je udejstvoval na forumu zadnjh 15 let, potem se moti.

 

Za gnoj ne nameravam dat niti eura, ce se pa ustvari nek alternativen forum, ki bo v bistvu samo gnoj (in bo brezplacen), se pridruzim, drugace pa bye bye gnoj. Lastnik tega foruma bo lahko pa delal kar bo zelel z njim.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Gnoj je bil stranski produkt ko smo ga 15 let nazaj predlagali uporabniki kot resitev spamanja po forumu.V 15 letih je iz stranskega produkta postal najbolj in skoraj edini aktiven del foruma.

In to bi rad zdej febo v svoji neskoncni pameti monetiziral in hkrati unicil.

To. Gnoj je ne glede na vse ratal community in omejevanje sodelovanja na trenuten način je nesmiselno in negativno. Osebno sem povsem pasiven udeleženec foruma, ne vem, če sem od prvega mnenjalnika vse skupaj oddal 1000 postov, ampak sem se vseeno počutil del gnoja, saj mi je lahkotno prebiranje shitpostov (pa daleč od tega, da bi bil gnoj omejen samo na to) predstavljalo dnevno rutino. "Resnost" ostalih izb težko nadomesti gnojišče, sploh s pretirano moderacijo, ki se jo ufurava po prenovi. Posledično obiščem mn3 le še po naklučju in počasi izginja tudi zgodovinska navezanost na forum. Zavedam se, da sem noname brez doprinosa in da moj "odhod" ne bo prizadel nikogar, ampak na koncu dneva bo forum zaradi posiljenih sprememb imel obiskovalca manj.

Povezava do prispevka
kirurg_frankfurt reče pred 5 urami:

Edino pravilno. 
 

Ce kdo misli da ima pravico do soodlocanja samo zato ker se je udejstvoval na forumu zadnjh 15 let, potem se moti.

 

Za gnoj ne nameravam dat niti eura, ce se pa ustvari nek alternativen forum, ki bo v bistvu samo gnoj (in bo brezplacen), se pridruzim, drugace pa bye bye gnoj. Lastnik tega foruma bo lahko pa delal kar bo zelel z njim.

Zaradi mene naj dela kar hoce, sej je, kot pravis, njegov forum. Samo jaz sem dobil vtis kot da zeli nase mnenje pri vsem tem, ker sem seveda naivno teslo :)

 

Povezava do prispevka

Kajpakda je od slehernika mnenje edino pravo in univerzalna resnica, jazst pa moram vsako podano mnenje pri priči dopičično upoštevati. In hvala vsem, da mi dovolite, 'da lahko delam s forumom, kar me je volja'. Če par ljudi, ki rado deli višeživljenske modrosti, tega ne bi zapisalo, se sploh ne bi zavedal svojih pravic.

 

Mislim, da po malem večina 'soodloča' o mn3njalniku. Navsezadnje je tale prostor za vse vas in ne moja osebna galerija. Dasi neidealno, po mojem mnenju mn3njalnik čisto v redu funkcionira. Na podlagi mnenj in nasvetov je bilo storjenih čuda popravkov, vsebinskih in tehničnih. Vsekakor pa ne bomo na vrat na nos popravljali nečesa, ker nekomu v danem trenutku ne paše. Saj nismo v produkcijski različici niti en mesec še. V resnici sploh ne vem, kaj je vzrok za tole besedno sabljanje. 

 

 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 30 minutami:

Sorry ker sem napisal svoje mnenje na, hm, mn3njalniku. Fak.

 

Ne, iz tvojega pisarjenja menim, da bi se ti moral opravičiti jazst, ker sem si drznil napisati svoje mnenje!

Ti ne oporekam možnosti normalnega mnenja, le upoštevanje ne pride privzeto (kakor ti naivno misliš). To je mnenjalnik, ne udejanjalnik.

Povezava do prispevka

@LordFebo ti nisi napisal se dobesedno enga mnenja o forumu. nisi napisal enega stavka kaksna je zazeljena stopnja debat izven gnoja in kake so smernice za moderiranje.

 

prav tako nisi napisal nobene argumentacije zakaj si se odlocil, da je gnoj 200 prispevkov vstran (in se nek nedefiniran pogoj k si ga omenjal). kaj je sploh namen gnoja in kako se razlikuje od preostalega dela foruma? zakaj se gnoj en dan splakuje, naslednji je pa splakovanje kaznovano?

 

si mogoce razmislil, da bi folku na njihova mnenja o forumu kdaj odgovoril z "ne tega pa ne bomo naredili, ker je moje mnenje tako in tako", namesto z neko pasivno agresijo? ipak si avtoriteta in bo tako obveljalo, sam mal je glupo k posiljas mesane signale.

mene sicer bk za gnoj zaenkrat. vse teme, ki so mi pomembne so izven gnoja in jim gre enako dobro kot prej na gnoju.

Povezava do prispevka

Na prejšnjem mn3njalu sem hodil samo še na gnoj, ker je bela tehnika spala. Priznam, da mi je bilo precej zabavno prebirat interne fore od določenih uporabnikov in hkrati sodelovati v resnejših debatah. Tudi štekam določeno število zapisov, naj bo gnoj privat za uporabnike, pa še ostale izbe na ta način dobijo zagon. Po drugi stran je smisel gnoja ravno kaos. Deluje kot neke vrste tržnica, zato IMO brez dovoljšnjega števila uporabnikov nima smisla niti za tiste, ki si plačajo bližnjico. Kot da bi plačal karto in uletel v prazen klub. 

Povezava do prispevka

Politikantsko bi rekel, da toliko neresnic in polresnic na kupu še nisem slišal :)

 

Kakšno mnenje in celo kakšno pravilo SEM napisal. Argumentacije za katerikoli ukrep oziroma pogoj mi ni treba podati, četudi ponavadi jo. Tako pač je na tem socialnem eksperimentu in mislim, da je to čisto posrečeno. Gnoj sem splaknil enkrat samkrat testno, nakar ga nisem več oziroma sem le pobrisal par strani starih tem. Ta ukrep, ki se resnici na ljubo ni prakticiral leta, je vselej v domeni nadnaravne miline, nikoli, prav nikoli pa ne stvar šerifov. To slednji vedo, žal je bila moja napaka, da sem dal zvezdo komu preveč. Objestno dejanje brisanja gnoja je zatorej rezultiralo v ukrepu.

 

Z moje strani ni pasivne ali aktivne agresije, kamoli prehudega uveljavljanja avtoritete in 'mešanih signalov'. Vsakomur, ki se je obrnil name s konkretno težavo ali predlogom, sem osebno stregel (ignoriram le tiste, ki kljub jasni razlagi težijo za dostop do gnoja), prispeval sem prenekatero kakovostno sporočilo ter par šerifov sem za ušesa. Odgovarjal na sleherno vrstico v tej temi pa ne bom, ker jih niti prebral nisem. In naj mi nikdo ne reče, da bi jih moral. Spisek opravil ima še nekaj alinej, ki se bodo postopoma uredile. Za določene reči pa mora miniti več kot mesec dni uvodnega obdobja. Je pa res, da dotični forum nima vseh detajlov enakih kot prejšnji. Ne najdem denimo možnosti, da bi šerifom lahko dodelil le posamične izbe, kar je bilo prej mogoče. Prav tako, kot vidim, nekaj privajanja potrebuje nov sistem ocenjevanja sporočil.

 

Strinjam se, ni konkretnih smernic in pravil, ne za uporabnike, ne za šerife. Gledal sem one s starega foruma, vendar so se mi zdele tako nesmiselne oziroma samoumevne, da jih ne bi ponavljal. Ne mn3njalnik ne gnoj nista od včeraj in menim, da je skupnost sooblikovala pravila, kakršnakoli že so. Moje vmešavanje, kakšen naj bo nivo debate v posamičnih izbah in temah, bi bila šele taprava pasivna agresija. Si želim sicer ustvarjalnih pogovorov brez puhlih, nepotrebnih enovrstičnic, in s čim več slikami. Rad vidim slikovno gradivo namreč.

 

Vnovič pa povem, da nimam pojma, kakšna je sploh rdeča nit tožb. Nenavadno veliko usajanja, ampak ne vem, kakšen je manifest tega protesta. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...