Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

UNABLÉ TO CONNECT

 

A lahko se tole malo razjasni prosim? Men se to dnevno dogaja. Uporabljam FF. Redni dnevni problemi, pride normalno na mn3njalnik.com, pol pa odprem nekih 3+tabov tem, pa majo vse unable to connect. Kaj bomo krivil, browser, server, mene, tipkovnico??? Menjam browser če pomaga, res mi gre na kurac.

 

Povezava do prispevka
LordFebo reče Dne, 14. 6. 2020 at 18:44:

Vnovič pa povem, da nimam pojma, kakšna je sploh rdeča nit tožb. Nenavadno veliko usajanja, ampak ne vem, kakšen je manifest tega protesta.

 

mogoče velja začet pri nenormalno trigger happy moderatorjih, ki verjetno še sami ne vedo kako so si prislužil status. razumem, da je določen folk doniral, ampak če to pomeni, da imajo zdaj free reign nad forumom in polno diskrecijsko pravico odločanja kaj se sme objavljat in kaj ne, potem je boljše da samo zapreš vse skupaj.

 

primer Miha_Is_God, v donald trump temi se je zbrisalo par popolnoma relevantnih postov trumpovih tweetov in diskusije okoli le teh. pojasnilo za izbris je bilo "za memete si odprite temo na gnoju" (še enkrat, ni šlo za nikakršen offtopic ali smetenje teme), pa še to je nato skupaj z mojim vprašanjem zakaj so bili posti zbrisani, na hitro pobrisal. mislim, če je to moderacija vredna tega foruma, potem si ga kar imejte, osebno res nimam niti najmanjše volje sodelovanja v debatah kjer se stvari brišejo levo in desno brez vsakega razloga.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...