Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

Imam problem, po nekaj sporočilih na forumu ali v privat pogovoru dobim message da sem dosegel 24 urni limit postanja. To je zelo moteče, sploh pri privat pogovorih. Sicer sem naredil še en račun, ampak isti probem tudi tam. Lepo bi bilo če bi to lahko nekako rešli, saj ustvarjanje novih računov nekako ni idealno.

Problem sem že prijavil @sadhu sequencer ampak ni nobenega feedbacka o tem kaj se dogaja. Mogoče se moram obrnit še na koga drugega in ga malo podrezat, da se stvari spremenijo  malo hitreje? :)

Povezava do prispevka

Hja, v glavnem forum samo berem in ne postam dosti. Tako da, nisem na tekočem ne z  ranki in ne z hirearhijo, ki vlada. Obrnil sem se na šerife, ki sem jih videl postat na forumu, predvideval sem, da imajo oni dovolj moči, da se zadeva reši.

Nisem vedel da moram 'težit' glavnim šefom glede tega. Sicer se mi zdi malo čudno, da po vseh letih, ko imam ta račun, še vedno ostaja ta omejitev. Vrjetno moraš nabit poste da se tega rešiš? To se mi zdi sicer malo neintuitivno, saj lahko vodi v kup 'brezveznih' postov, da se nabije število, ampak ok.

 

Hvala za odgovor.

Povezava do prispevka
Flosar reče Dne, 22. 6. 2020 at 11:19:

 

mogoče velja začet pri nenormalno trigger happy moderatorjih, ki verjetno še sami ne vedo kako so si prislužil status. razumem, da je določen folk doniral, ampak če to pomeni, da imajo zdaj free reign nad forumom in polno diskrecijsko pravico odločanja kaj se sme objavljat in kaj ne, potem je boljše da samo zapreš vse skupaj.

 

primer Miha_Is_God, v donald trump temi se je zbrisalo par popolnoma relevantnih postov trumpovih tweetov in diskusije okoli le teh. pojasnilo za izbris je bilo "za memete si odprite temo na gnoju" (še enkrat, ni šlo za nikakršen offtopic ali smetenje teme), pa še to je nato skupaj z mojim vprašanjem zakaj so bili posti zbrisani, na hitro pobrisal. mislim, če je to moderacija vredna tega foruma, potem si ga kar imejte, osebno res nimam niti najmanjše volje sodelovanja v debatah kjer se stvari brišejo levo in desno brez vsakega razloga.

 

mihec je torej koncno prisel na svoj racun, da lahko brise zadeve, ki mu stalno pokajo njegov milni mehurcek in povzrocajo nocne more

 

zalostno, res

 

drugace je febo med serifi konkretno popucal, seznam je po novem ene 3x manjsi kot prej: https://mn3njalnik.com/index.php?/staff/

 

 

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 28 minutami:

drugace je febo med serifi konkretno popucal, seznam je po novem ene 3x manjsi kot prej: https://mn3njalnik.com/index.php?/staff/

Kul. Sam kaj razni DrAndyji, DrMiha, Jodlar in Large_von_Rear delajo vmes ... beyond me. Pa ne, da gre za problematične uporabnike. Sam recimo Large_von_Rear je bivši NikoxxX, ki prej kok ene 5 let ni napisal enega posta, kje da fak je logika, da se po par letih pojavi in straši z značko ter briše neke komente? Jodlar in DrAndy sta uspela napisat par postov, DrMiha je sicer kralj, sam nima pa takega doprinosa vsebini, da bi bil šerif.

 

Pač res ne štekam tega sita, koga se izbira za šerifa. Najbrž zadostuje donacija? Lahko bi se bol potrudli no, magari vprašali aktualne šerife za mnenje. Dvomim, da bi aktualna ekipa rekla, naj se da značko nekemu Nikoxxxxxu, ki je po petih letih slučajno kliknil na link za forum

Povezava do prispevka

@ĆAMIR bolj mislim, da se je dalo kr c/p, kdor je bil pač že na starem forum, pa ne glede a se je nazadnje logiral 2014

+ par donatorjev in/ali deklin

 

@TDDad  načeloma gre za pluske in minuske (ocenjevanje postov). Svinjski pastirji afaik nimate. Dobiš drugo skupino, ko nakucaš dovolj postov

ampak kot sem napisal zgoraj, ni seznama skupin in kako priti v njih (oz. njihovih značilnosti)

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
TDDad reče pred 2 urama:

Tnx, za hitre dogovore.

Kolikor se spomnim rabiš 101 post in boš šel ven iz svinjskih pastirjev, ter prejel možnost ocenjevanja postov.

 

amnesia reče pred 3 urami:

drugace je febo med serifi konkretno popucal, seznam je po novem ene 3x manjsi kot prej: https://mn3njalnik.com/index.php?/staff/

 

Sedaj sem prvič pogledal ta seznam. Da jih je blo 3x več :D Še zdaj se mi zdi abnormalno število.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 10 urami:

kdo in zakaj je brisal

 

mislm fak, človk nabere mal materjala da bi prispeval hoče najdt staro temo da nadaljuje da ja ne bi smetil, pokala, uzela megla

 

Dobr vedt da dzabe prispevat druzga k utf znakov

A ves uno, ko je gnoj bil izbrisan, pa folk sele 14 dni kasnej pogrunta...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...