Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...

Meni na Firefoxu še vedno (od začetka novega foruma že) vsake tolko, ko odprem več tabov (tem) vse skup crkne in ne odpre nič. Potem moram počakati približno minuto in refreshati pa odpre nomralno. Zadnje dni je spet nenomralno pogosto to. Pridem gor in poklikam neprebrane teme... pa vsi tabi - povezava je potekla... potem pa čakat in refreshat. To se mi dogaja tako na desktop PC kot na laptopu. In vedno... vmes je edino kdaj obdobje, ko ni tako pogosto.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
dijo_porko reče Dne, 11. 10. 2021 at 15:05:

Mislim, da mora bit problem v firefoxu, ker mi na istem omrezju na telefonu z default browserjem dela normalno, na compu pa se normalno odpre samo 1 od 3 zavihkov

100% je a1.

 

Testirano na kromu, dve simki, drug ponudnik, a1 ne odpre, ta drug instantno.

 

Tut ff ma svoje probleme, ja.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Arey reče pred 3 urami:

Pa ce smem bi se enkrat opozoril da si forum ne zapomni odjave iz instagnoja. In ce kliknem banner da me je nekdo navajal/reagir na moj post ostane neprebran notification. 
Je pa res da sumim da je to pac brakken forum in da verjetno ne mores narest nic. 

 

Nima ta težava nobene veze s forumom. Ko počistiš cache v browserju, se ti bo Instagnoj znova odprl. Kakorkoli, Instagnoj se ti bo ponovno odprl vedno, ko se bodo počistili cookieji, saj se ti uporabljajo za namen pomnjenja pri tej aplikaciji. Pri tem gre eksplicitno za cookieje aplikacije in ne foruma.

 

Third-party aplikacije za ta forum pa se ne modificira do te mere, da bi se njihov api vezalo na bazo foruma, kajti pozabi na tolikšno mero odprtokodnosti.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...