Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

na domačem pc (omrežje telemah) forum sploh ne dela več normalno

 

vsak drugi klik je "klasična" napaka Povezava neuspešna Pri vzpostavljanju povezave s stranjo mn3njalnik.com je bila zahteva zavrnjena. Potem je treba kakšne 30 sekund počakat in naloži, kar želim.

 

 

Povezava do prispevka
The Mothership reče pred 1 uro:

ne ni treba, samo ne starih tem brisat, ker je škoda.

 

gnoj ni več nek random-ass prostor za divjake, ki lahko vsak hip izgine, ampak čumnata, kjer se zbira sodrga forumska elita in nekej kramlja vamo tamo, valjda nam je lepo sem ter tja kšno temo iz naftalina potegnit.

v sedmih letih kar sem tu ste iz gnojnega naftalina potegnil lih nic tem no

turbo je se na svoje ze odprte teme se nove odpiru

da so ja prve na vrh

 

 

Povezava do prispevka
lizz reče pred 41 minutami:

v sedmih letih kar sem tu ste iz gnojnega naftalina potegnil lih nic tem no

turbo je se na svoje ze odprte teme se nove odpiru

da so ja prve na vrh

 

 

prvo kot prvo, temo se da tud brez nekrobumpa prebrat in drugo kot @drugo, samo zato, ker ti česa ne opaziš, še ne pomen, da se tud dejansko ni zgodilo.

 

sploh pa, kaj vas te stare teme tolk motijo? ležijo v kloaki in nikomur nič hudega nočejo, noben se ne razburja nad njimi, niti se ne bo, vsaj ne kot nad celo poplavo novih tem, ko bo hotel kdo preverjat, če imamo lahko več kot tri strani gnoja.

uredilo bitje The Mothership
Povezava do prispevka
The Mothership reče pred 5 minutami:

prvo kot prvo, temo se da tud brez nekrobumpa prebrat in drugo kot @drugo, samo zato, ker ti česa ne opaziš, še ne pomen, da se tud dejansko ni zgodilo.

 

sploh pa, kaj vas te stare teme tolk motijo? ležijo v kloaki in nikomur nič hudega nočejo, noben se ne razburja nad njimi, niti se ne bo, vsaj ne kot nad celo poplavo novih tem, ko bo hotel kdo preverjat, če imamo lahko več kot tri strani gnoja.

ok sej sm js tud zato, da cim vec ostaja, sam to ni moj forum, tko da kaj dela febo je njegova stvar

sam dej no.. realno ste zelo nic obujal stare teme

js sm se se trudla neki nakonc

turbo je odpiru teme ceprov je ze en odpru isto temo 

pol se ti pa ze mal ne lub prebirat vsega shita

 

Povezava do prispevka
LordFebo reče Dne, 29. 6. 2020 at 19:51:

To je jako nenavadno. Sam nisem zabeležil niti ene napake na več peronih in ponudnikih (tudi sam imam PC Telemach). Ko se ti zgodi to naslednjič, mi na mail posreduj dosekundni čas in IP ter screenshot, da posredujem sistemcem. Sem jih že baral, a 'napake niso mogli rekonstruirati'.

 

Kako pa zdaj kaj kaže s to diagnostiko? sadhu je prejšnji teden nekaj začel v to smer. Zdajle zvečer beležim, kdaj mi meče eror,a kaj koristi če to komu pošljem?

Povezava do prispevka

Je znanega kaj novega o arhivu prejšnjega Mnenjalnika? Ali pa vsaj odgovor: "bo ko bo, če sploh bo". :) Samo toliko, da ne bom vsak dan v nekem pričakovanju (čisto nekaj malega sem še mislil prekopirat, ni pa to nek velik "priority")

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Sadhu: se da dodat kak gumbek za brisanje vsebine, ko smo v nacinu pisanja novega posta? Prej se mi je zgodilo da sem se matral kar nekaj časa, da sem zbrisal eno urejanje novega posta, ker sem nekaj citiral in skor nikakor nisem mogel odstranit citiranja

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 urami:

Je znanega kaj novega o arhivu prejšnjega Mnenjalnika? Ali pa vsaj odgovor: "bo ko bo, če sploh bo". :) Samo toliko, da ne bom vsak dan v nekem pričakovanju (čisto nekaj malega sem še mislil prekopirat, ni pa to nek velik "priority")

A lahko kdo tole odgovori, ali je prezahtevno vprašanje za velecenjene veleadmine tega veleforuma?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...